IV liga: Leśnik Manowo - Kluczevia Stargard 1:3 [ZDJĘCIA]

Jacek Wójcik
Po dwóch wyjazdowych zwycięstwach na starcie sezonu, piłkarze Leśnika Manowo doznali na swoim boisku pierwszej porażki.Gospodarze dobrze rozpoczęli mecz, bowiem już w 8. minucie Adrian Szatkowski dał im prowadzenie po przejęciu piłki na połowie rywali i zaskakującym strzale z dystansu.Goście odrobili straty już po 4. minutach, gdy wyrównał głową jeden z najniższych na boisku Cezary Palus. Tuż przed przerwą bliski zdobycia gola bezpośrednio z rzutu rożnego był Paweł Rakowski. Piłka odbiła się jednak od poprzeczki. Druga połowa należała do gości. Pod koniec pierwszego kwadransa. Palus przeprowadził indywidualny rajd, którego nie byli w stanie przerwać obrońcy z Manowa. 20-letni pomocnik zakończył akcję precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku. W 69. min bohater spotkania, Palus, w przeszłości zawodnik m.in. Gwardii i Bałtyku Koszalin, a ostatnio MKP Szczecinek, wykorzystał sytuację sam na sam, kompletując tym samym hattricka! Leśnik Manowo - Kluczevia Stargard 1:3 (1:1) 1:0 Szatkowski (8.), 1:1, 1:2 i 1:3 Palus (12., 59. i 69.). żk. Myśliński, Zdanowicz, Więckowski, Ostrowski. Leśnik: Rutecki - Kułaga, Zdanowicz, Więckowski, Jakubowski (73. Ostrowski), Myśliński (46. Gniadek), Bober (64. Bać), Sulima, Rakowski, Szatkowski (80. Statkiewicz), Jarzębski. Zobacz także Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2:2 Jacek Wójcik
Po dwóch wyjazdowych zwycięstwach na starcie sezonu, piłkarze Leśnika Manowo doznali na swoim boisku pierwszej porażki.

Gospodarze dobrze rozpoczęli mecz, bowiem już w 8. minucie Adrian Szatkowski dał im prowadzenie po przejęciu piłki na połowie rywali i zaskakującym strzale z dystansu.

Goście odrobili straty już po 4. minutach, gdy wyrównał głową jeden z najniższych na boisku Cezary Palus. Tuż przed przerwą bliski zdobycia gola bezpośrednio z rzutu rożnego był Paweł Rakowski. Piłka odbiła się jednak od poprzeczki.

Druga połowa należała do gości. Pod koniec pierwszego kwadransa. Palus przeprowadził indywidualny rajd, którego nie byli w stanie przerwać obrońcy z Manowa. 20-letni pomocnik zakończył akcję precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku.

W 69. min bohater spotkania, Palus, w przeszłości zawodnik m.in. Gwardii i Bałtyku Koszalin, a ostatnio MKP Szczecinek, wykorzystał sytuację sam na sam, kompletując tym samym hattricka!

Leśnik Manowo - Kluczevia Stargard 1:3 (1:1)
1:0 Szatkowski (8.), 1:1, 1:2 i 1:3 Palus (12., 59. i 69.).
żk. Myśliński, Zdanowicz, Więckowski, Ostrowski.
Leśnik: Rutecki - Kułaga, Zdanowicz, Więckowski, Jakubowski (73. Ostrowski), Myśliński (46. Gniadek), Bober (64. Bać), Sulima, Rakowski, Szatkowski (80. Statkiewicz), Jarzębski.

Materiał oryginalny: IV liga: Leśnik Manowo - Kluczevia Stargard 1:3 [ZDJĘCIA] - Głos Koszaliński