IV liga piłkarska. Cracovia II utrzymuje swoją pozycję

Jacek Żukowski
Cracovia II - Węgrzcanka 1:0
Cracovia II - Węgrzcanka 1:0 Anna Kaczmarz
Piłkarze liderującej w rozgrywkach Cracovii II uporali się z Węgrzcanką Węgrzce Wielkie, wygrywając 1:0 i pozostali na swoim miejscu w tabeli.

Lider, pozbawiony zawodników z pierwszej drużyny, wygrał skromnie, choć miał przewagę. Znakomicie ten mecz ułożył się dla gospodarzy, bo już w 5 min zdobyli oni bramkę. W zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Jarzynka i było 1:0. Po kwadransie gry mogło być 2:0, ale Wiśniewski minimalnie chybił.

Kibice Cracovii wspierali rezerwę w starciu z Węgrzcanką [ZDJĘCIA]

Ten sam zawodnik miał potem szansę po zamieszaniu w polu karnym, ale nie skierował piłki do bramki. Goście przed przerwą właściwie nie stwarzali zagrożenia pod bramką Wilka. Po przerwie szansę na wyrównanie miał Dudzik, ale jego strzał w "okienko" obronił Wilk, z kolei R. Ślęczka trafił w bramkarza. W 70 min gospodarze byli bardzo blisko kolejnego trafienia – Biernat uderzył jednak w poprzeczkę.

Cracovia II – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 Jarzynka 5.
Cracovia II: Wilk – Supryn, Jarzynka, Kruppa, Zięba - Pająk, Pituła, Ożóg (77 Stachera), Malisz, Wiśniewski – Biernat (89 Ł. Feret).
Węgrzcanka: Siwiecki – Łatka, Grotkowski, A. Ślęczka, Jamrozy (76 Lewiński) – Dudzik, Stós (80 Radziszewski), Kalicki, R. Ślęczka (66 Filipowski), Surma (63 Majewski) – Grandinetti.
Sędziował: Bartosz Pałetko (Kraków). Żółte kartki: Pituła, Ożóg. Widzów: 100.