SzS
Oskar Przysucha tym razem nie miał powodów do radości
Oskar Przysucha tym razem nie miał powodów do radości Sylwester Szymczak
W środowych meczach czwartej ligi mazowieckiej, największą sensacją jest remis LKS Promna z liderem, Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

LKS Promna - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:3 (3:1)
Bramki: Orłowski 1, 28, Adamczyk 14 - Szymański 33, 77 Jaroń 72 z karnego
Lider z Grodziska mógł wygrać i świętować dziś prawo gry w barażach. Jednak chyba zlekceważył przeciwników. Do przerwy pachniało sensacją, bo Promna prowadziła już 3:0, ale rutynowany przeciwnik potrafił straty odrobić. Niemniej punkt z liderem, to też dobry wynik.

Sparta Jazgarzew - Pilica Białobrzegi 2:3 (1:2)
Bramki: Zając 44, Keller 53 - Kucharczyk 32, Jaworski 42, Karasek 84
Pilica: Adamczyk - Sadzik, Michalski, Jaworski, Kucharczyk, Skałbania, Rawski, Zawadzki, Karasek, Stróżka, Kencel
Po serii czterech meczów bez wygranej, Pilica wreszcie się przełamała i wygrała spotkanie.

Energia Kozienice - Wilga Garwolin 1:1 (0:0)
Bramki: Skowroński 87 - Papiernik 78
Mecz dwóch zespołów walczących o utrzymanie. Jeszcze trzy minuty przed końcem kozieniczanie przegrywali, ale po strzale Romana Skowrońskiego zdołali uratować punkt.

MKS Piaseczno - Radomiak II Radom 2:4 (1:0)
Bramki: Kucharski 58 z karnego, Nowakowski 88, 90, Winsztal 90+3
Radomiak: Kochalski - Wiatrak, Imiołek, Winsztal, Białogłowicz, Stępień, Kucharski, Nowosadko, Wieczorek, Nowakowski, Witkowski
Jeszcze w końcówce był remis i młodzi gracze Radomiaka zdobyli trzy gole w ostatnich sekundach.

Oskar Przysucha - KS Raszyn 0:1 (0:0)
Bramka: Patejuk 74
Oskar: Wieczorek - Nkwana, Sapieja, Nowosielski, Zagórski, Moskwa, Okachi, Kołtunowicz, Włodarczyk, Kubryn, Walasek
Oskar po kilku dobrych meczach wrócił spod Warszawy bez punktów.

W pozostałych meczach: Mszczonowianka - Orzeł Unin 1:1, Błonianka - Perła Złotokłos 8:0