Izolator Boguchwała pokonał Orła Przeworsk

Miłosz Bieniaszewski
Wynik meczu ustalił Krzysztof Domin (przy piłce)
Wynik meczu ustalił Krzysztof Domin (przy piłce) Krzysztof Kapica
Izolator Boguchwała wygrał z Orłem Przeworsk 2:0. Gole drużyna Andrzeja Szymańskiego zdobywała w drugiej połowie.

Izolator był zdecydowanym faworytem tego pojedynku, ale wygrana nie przyszła mu łatwo. W pierwszej połowie gospodarze grali pod wiatr i mieli kłopoty ze skonstruowaniem sensownej akcji. Goście natomiast nastawili się na kontry i kilka razy przedostali się pod pole karne rywala, ale tam brakowało im spokoju.

Po zmianie stron to drużyna Andrzeja Szymańskiego miała wiatr po swojej stronie i szybko z tego skorzystała. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę z rąk wypuścił Robert Kurosz i Patryk Róg wepchnął ją do bramki. Ta sytuacja podcięła przyjezdnym skrzydła i niebawem było już 2:0. Tym razem Róg wystąpił w roli asystenta, a po jego zagraniu Krzysztof Domin plasowanym strzałem ustalił końcowy wynik.

Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Róg 52, 2:0 Domin 63.

Izolator: Lewandowski – Brogowski (77 Gajdek), Bogacz, Kachniarz, Szkolnik – Szymański (67 Lusiusz), Cupryś (67 Szczoczarz), Tarasenko (77 Puc), Zieliński, Domin – Róg (85 Leś). Trener Andrzej Szymański.

Orzeł: Kurosz – Broda, Jarosz, Kyć, Misiąg – Pigan (70 Gurak), Mikulec, Świst (70 Buczkowski), Kudła – Struś (67 Gołębiowski), Stępień (67 Boratyn). Trener Daniel Zielenkiewicz.

Sędziował Dobosz 7 (Krosno). Żółte kartki: Gajdek, Zieliński - Stępień. Widzów 50.