Jagiellonia. Bartosz Bida z golem w meczu kadry młodzieżowej

Adam Muśko
Adam Muśko
Reprezentacja Polski do lat 21 zremisowała z Bułgarią 1:1 w meczu eliminacji do mistrzostw Europy. W spotkaniu rozegranym w Gdyni gola zdobył zawodnik Jagiellonii Bartosz Bida.

Bida na boisku pojawił się od początku drugiej połowy za Jakuba Kamińskiego z Lecha Poznań. Wtedy Polacy przegrywali 0:1 po golu Zdrawko Dimitrow w 41 minucie.

Skrzydłowy Jagiellonii bramkę zdobył w 67 minucie. W bramkowej akcji udział wziął także były jagiellończyk Patryk Klimali (obecnie Celtik Glasgow) po któregom uderzeniu piłka odbiła się od poprzeczki. Najszybciej dopadł do niej Bida i z bliskiej odległości pokonał bramkarza Bułgarii.

Biało-Czerwoni zajmują drugie miejsce w grupie 5 z dorobkiem 17 punktów. Prowadzi Rosja, która ma 23 punkty i o jeden mecz rozegrany więcej. Kwalifikację uzyskają zwycięzcy każdej z dziewięciu grup eliminacyjnych oraz pięć najlepszych drużyn z drugich miejsc według dorobku z drużynami z pierwszych pięciu miejsc w tabeli.

Jagiellonia Białystok. Wszyscy obcokrajowcy w Jagiellonii w ...

Kościoły zdrowego ciała, siłownie obeszły przepisy

Materiał oryginalny: Jagiellonia. Bartosz Bida z golem w meczu kadry młodzieżowej - Gazeta Współczesna