Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Trudny test wicemistrzów Polski

Arka Gdynia

1

• Koniec! Jagiellonia wygrywa i sytuacja w czołówce nie ulega zmianie!

• Decyzja o żółtej kartce została anulowana! Roman Bezjak za brutalny faul został wyrzucony z boiska!

• Jarosław Przybył sprawdza sytuację Romana Bezjaka. Czy będzie czerwona kartka?

• Ogromne zamieszanie w polu bramkowym Jagiellonii, ale ostatecznie gospodarze wychodzą z opresji.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Arvydas Novikovas zmieniony przez Mile Savkovicia.

• Marcus Da Silva wchodzi, a schodzi Michał Nalepa.

• Litwin przyjął piłkę na 18 metrze i precyzyjnym strzałem pokonuje golkipera Arki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arvydas Novikovas i Jagiellonia podwyższa prowadzenie!

• Kolejna zmiana w Jadze. Patryk Klimala wchodzi w miejsce bohatera dzisiejszego meczu - Karola Świderskiego.

• 5012 widzów zasiadło dzisiaj na trybunach Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

• Zmiana także w Jagiellonii. Cillian Sheridan zmieniony przez Romana Bezjaka.

• Rafał Siemaszko wchodzi na boisko, a schodzi Luka Zarandia.

• Luka Zarandia ukarany żółtym kartonikiem.

• Arvydas Novikovas wpadł w pole karne, minął kilku rywali i posłał piłkę obok bramki.

• Co za 10 minut napastnika gospodarzy! Wyskoczył najwyżej ze wszystkich i strzałem głową pokonuje Steinborsa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Karol Świderski strzela po raz drugi!

• Zamieszanie w polu karnym Arki, ale strzał Sheridana został zablokowany!

• Fatalna wrzutka Łukasza Burligi. Piłka wylądowała gdzieś w trybunach.

• Napastnik Jagiellonii spokojnie przyjął piłkę, popatrzył i wpakował futbolówkę w długi róg bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Precyzyjny strzał Karola Świderskiego i mamy 1:1!

• To niemożliwe! Arvydas Novikovas, wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale nie trafił w światło bramki!

• Okropny błąd Nemanji Mitrovicia i Ivana Runje! Stoperzy Jagiellonii nie zdołali się porozumieć, piłkę przejął Michał Janota i spokojnie wykorzystał sytuację sam na sam.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Janota zdobywa bramkę!

• Pavels Steinbors znowu ratuje swój zespół! Znakomicie broni strzał rywala!

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Jak na razie oba zespoły nie potrafią zagrozić bramkom rywala.

• Adam Deja ogląda pierwsza żółtą kartkę w tym meczu.

• 2 minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

• Dośrodkowanie w pole karne Arki Gdynia, ale Sheridan nie dopadł do piłki.

• Luka Zarandia zauważył, że Kelemen był lekko wysunięty, ale delikatnie przestrzelił.

• Bodvar Bodvarsson blokuje strzał swojego rywala.

• Świetne, techniczne uderzenie Pospisila, ale Steinbors znakomitą paradą ratuje Arkę!

• Arvydas Novikovas uderzył z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur.

• Aankour świetnie dograł w pole karne, tylko że Kelemen wyciągnął piłkę spod nóg napasntików Arki!

• Fatalne pudło Sheridana! Irlandczyk nie trafił z 5 metrów w światło bramki!

• Luka Zarandia dobrze dograł w pole karne, ale nikt nie zdołał przeciąć tego dośrodkowania.

• Maciej Jankowski wpadł w pole karne, ale wracający Martin Pospisil ratuje swój zespół.

• Gruzin jest lekko oszołomiony, ale wraca na murawę.

• Ależ pech zawodników Arki... Po kontuzji Helstrupa, teraz bardzo mocno piłką w twarz został uderzony Luka Zarandia. Nie wyglądało to dobrze...

• Frederik Helstrup musi opuścić murawę z powodu urazu. Zmienia go Adam Danch.

• Frederik Helstrup ucierpiał przy jednym ze starć. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• W Białymstoku dzisiaj panuje ogromny mróz, dlatego kibiców na stadionie nie jest zbyt dużo.

• Niezbyt mocny początek meczu z obu stron. Na razie mamy dużo walki w środku pola.

• Pierwsze uderzenie w tym meczu. Karol Świderski uderza jednak zbyt słabo.

• Jagiellonia rozpoczęła od środka to spotkanie!

• Kibice Jagiellonii odśpiewują hymn klubu! Zawodnicy obu drużyn są już na boisku!

• Dobry wieczór Państwu! Już za 10 minut Jagiellonia ugości na swoim stadionie Arkę Gdynia!

Szymon Szadurski

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Piotr Hukało

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia ONLINE. Przed zawodnikami Jagiellonii trudny test. W piątkowy wieczór wicemistrzowie Polski zmierzą się z Arką. Podopieczni Zbigniewa Smółki złapali ostatnio wiatr w żagle - w dwóch meczach wbili rywalom osiem goli. Czy potwierdzą swoją dyspozycję w Białymstoku? Relacja na żywo w GOL24!

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia ONLINE

Rozpędzony zespół żółto-niebieskich, który w dwóch ostatnich spotkaniach pokonał 4:0 Miedź Legnica i 4:1 Wisłę Kraków, będzie musiał stawić czoła o godz. 20.30 na trudnym terenie silnemu i wymagającemu rywalowi. Będzie to dla arkowców prawdziwy test i sprawdzian ich aktualnych możliwości.

Wystarczy tylko napisać, że „Jaga” dwa ostatnie sezony pod rząd sięgała po tytuł wicemistrza Polski i należy do głównych faworytów trwających aktualnie rozgrywek, plasując się na trzecim miejscu w tabeli. Zespół prowadzony przez Ireneusza Mamrota posiada w składzie kilku zawodników uważanych na swoich pozycjach za gwiazdy ligi, jak reprezentanta Polski Przemysława Frankowskiego, najskuteczniejszego w tej ekipie Litwina Arvydasa Novikovasa, ponadto tak uznanych piłkarzy, jak Taras Romańczuk, Ivan Runje, Roman Bezjak, czy Karol Świderski. To właśnie ten ostatni wyrządził krzywdę arkowcom w pierwszym starciu tych ekip w Lotto Ekstraklasie w Gdyni, zdobywając dwie bramki i zapewniając „Jadze” zwycięstwo.

Gdynianie z pewnością pamiętają ten mecz i będą chcieli zrehabilitować się za przykrą porażkę na własnym stadionie. Ofensywnie grającą Arkę stać obecnie na wymianę ciosów z Jagiellonią, która także jest w wysokiej formie. Zespół z Podlasia co prawda przegrał w minionej kolejce 2:3 z liderem, Lechią w Gdańsku, ale zaprezentował dobrą grę i miał sporo pecha, bo trafił na znakomicie dysponowanego Zlatana Alomerovica w bramce biało-zielonych.

W Białymstoku szykuje się więc starcie dwóch mocnych zespołów w ofensywie, które przynajmniej w teorii powinno być przyjemne dla oka i atrakcyjne dla kibiców. Arkowcy deklarują jasno, że doceniają klasę „Jagi”, ale do Białegostoku wybierają się po trzy punkty.

- Nie boimy się nikogo - mówi Luka Zarandia, jeden z bohaterów meczu z Wisłą, autor dwóch bramek. - Jedziemy na ten wyjazd po zwycięstwo. Na pewno nie będziemy tylko stać w obronie i przyglądać się, jak Jagiellonia nas atakuje. Sami też chcemy zrobić swoje.

Sonda

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia?

Nie zagrają:

Jagiellonia Białystok: Guilherme (pauza za żółte kartki), Jakub Wójcicki (kontuzja).
Arka Gdynia: Jan Łoś (kontuzja), Rogelio Chavez, Agustin Baran.

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Spotkanie Jagiellonii z Arką pokaże CANAL+ Sport. Wstęp do meczu o 20:00. Początek transmisji o godz. 20:25. Komentuje duet: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki. W internecie spotkanie będzie można obejrzeć na canalplussport.pl. Tekstowa relacja LIVE w GOL24!

20:30 Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia CANAL+ Sport