Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Czy "Pasy" odbiją się od dna?

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Karol Świderski za Romana Bezjaka

• Wrzutka Dimuna i zablokowany strzał Piszczka

• Niska wrzutka Cabrery z rzutu wolnego i piłka zatrzymała sie na murze.

• Gol zagrał do Strózika, ale młody pilkarz Cracovii stracił piłkę.

• Kelemen przejął piłkę po akcji Gola. Mimo dwóch bramek straty Cracovia wciąż walczy.

• Asystent przy ostatnim gol Arvydas Novikovas już poza boiskiem. W jego miejsce Mile Savković

• Michal Siplak wpadł na jednego z rywali i obejrzał za to żółtą kartkę.

• [b]GOL![/b] Celny strzał z dystansu [b]Siplaka[/b] i [b]Kelemen wybił piłkę przed siebie. Tam dopadł do niej Airam Cabrera i zdobył swojego pierwszego gola po powrocie do ekstraklasy.

• GOL! Cillian Sheridan nadbiegał z lewej strony po podaniu od Novikovasa i sam wykończył akcję, którą wcześniej zaczął na własnej połowie.

• Dośrodkowanie Guilherme ze stałego fragmentu gry, tym razem jednak Sheridan nie zdołał oddać celnego strzału

• Cabrera dośrodkowywał z narożnika, ale Jagiellonia od razu wybiła piłkę. Z powrotem przejął ją Cabrera, ale górą Kelemen

• Cabrera spudłował uderzeniem z okolic linii pola karnego. Przejął piłkę, którą białostoczanie wybili po próbie Strózika

• Piszczek zderzył się w polu karnym Jagiellonii głowami z Runje. Potrzebna wizyta medyków na boisku.

• Frankowski po podaniu od Bezjaka wybiegł na pozycję sam na sam. Pomylił sie nieznacznie, o zaledwie kilka centymetrów.

• Gol otrzymał piłkę w polu karnym, ale uderzył nad bramką.

• Wdowiak ponownie walczył na skrzydle. Próbuje przebić się lewą stroną, ale na razie bez większego sukcesu.

• Celne uderzenie Datkovicia. Bramkarz Jagiellonii poradził sobie z piłką lecącą w środek bramki.

• A Sebastian Strózik pojawił się na boisku w miejsce Sierdera Sierderowa

• Filip Piszczek zastąpił Javi Hernandeza

• Uderzenie Guilherme zza pola karnego. Nad poprzeczką.

• GOL! Cillian Sheridan głową wpakował piłkę do siatki z najbliższej odległości. Wygrany pojedynek z Helikiem i Guilherme podaniem z boku zapisał sobie już drugą asystę w tym meczu.

• Gostomski wybił piłkę z pola karnego po dosrodkowaniu Guilherme. Tylko na chwilę oddalił jednak zagrożenie od własnej bramki.

• [b]Kwiecień[b/] uderzył zza pola karnego. Strzał zablokowany, więc Jagiellonia będzie miała rzut rozny.

• Novikovas pogubił się pod polem karnym Cracovii i dłuższą chwilę zajęło mu oddanie strzału. Celna próba, ale dobrze interweniował Gostomski

• Wrzutka Frankowskiego w kierunku Sheridana przejęta przez Datkovicia

• Frankowski faulowany w środku pola. Żółta kartkę obejrzał za to Cornel Rapa

• Dobry powrót Guilherme. Zablokował strzał Wdowiaka

• Na lewym skrzydle Jagiellonia ruszyła z kontratakiem. Dobry powrót Gola

• Jagiellonia zainaugurowała drugą połowę tego meczu. Czy zdoła utrzymać prowadzenie?

• Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia prowadzi z Cracovią 1:0 po golu Bartosza Kwietnia

• GOL! Bartosz Kwiecień wykorzystuje dośrodkowanie Guilherme z rogu i głową pokonuje bramkarza Cracovii.

• Siplak sfaulował na boku Bezjaka. Słoweniec walczył na prawym skrzydle i jest rzut wolny dla gospodarzy

• Gol nie zdołał celnie podać do Wdowiaka Pomocnik nie nadążył za prostopadłą piłką.

• Kelemen wypiąstkował wrzutkę Rapy z rzutu wolnego. Przejął ją Wdowiak

• Łukasz Burliga dostał żółtą kartkę za faul na Siplaku. Obrońca szybko zaznaczył swoją obecność na boisku.

• Javi Hernandez obejrzał żółtą kartkę. To czwarty taki jego kartonik w tym sezonie.

• Łukasz Burliga zmienił kontuzjowanego Jakuba Wójcickiego

• Dimun wysokim dośrodkowaniem posłał piłkę w pole karne. Poradził sobie z nia Runje

• Pechowo upadł Wójcicki. Potrzebował interwencji medyków, najpewniej konieczna będzie również zmiana.

• Hernandez przewrócony na połowie przeciwnika i do rzutu wolnego podszedł Rapa. Bez strzału po dośrodkowaniu w pole karne.

• Bezjak na wślizgu sfaulował Serdierova. Żółta kartka dla napastnika Jagiellonii

• Skuteczna interwencja Kelemena. Uprzedził dochodzącego do piłki Cabrerę. W pole karne wrzucał ją Serdierow

• Przemysław Frankowski obejrzał żółta kartkę za faul na wybiegającym z akcją Wdowiaku. Piłkarz Jagiellonii nie miał szans zdążyć za uciekającym rywalem.

• Wójcicki niecelnie zagrał w kierunku Bezjaka. Napastnik musiał się wycofać i w konsekwencji nie zdołał oddac strzału.

• Bez przyjęcia uderzał Hernandez. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

• Rapa odważnie wyszedł do przodu i swoją indywidualną akcję wykończył niecelną próbą.

• Hernandez rozpoczął atak Cracovii. Z boku w pole karne piłkę wrzucił Wdowiak a całe zagranie wykończył Dimun. Niecelna próba

• Wójcicki nie pozwolił Wdowiakowi na akcję skrzydłem, gra wciąż utrzymywała się na połowie Jagiellonii. Sporo wymiany podań, ale bez poważniejszych sytuacji ze strony Pasów.

• Celne uderzenie Runje z pola karnego. Chorwat dostał piłkę z rogu od Guilherme

• Novikovas dryblingiem zabłysnął na skrzydle. Pasy nie mogły sobie z nim poradzić. Faul i arbiter wskazał na rzut wolny. Wrzutka Guilherme nie przyniosła strzału.

• Wrzutka Siplaka w pole karne, ale do piłki nie zdołał dojść Dimun. Wcześniej dłuższa wymiana podań na połowie Jagiellonii.

• Guilherme zatrzymał na skrzydle Hernandeza. Bez faulu, Jagiellonia rozpocznie od bramki.

• Strzał Hernandeza ponad bramką. Hiszpan otrzymał piłkę od wykonującego stały fragment Rapy.

• Sierderov ruszył środkiem boiska do przodu i na połowie przeciwnika wywalczył rzut wolny dla Pasów.

• Faul Kwietnia w ataku i sędzia przerwał wymianę podań białostoczan. Grę wznowi Gostomski

• Prosta strata Gola i piłkę przejąłSheridan. Atak pozycyjny białostoczan, lecz piłka nie zagościła na dłużej w polu karnym.

• Szybki atak Jagiellonii i mamy pierwszy rzut rożny. Guilherme wrzucił z rogu w kierunku Kwietnia, lecz jego strzał głową okazał się niecelny.

• Goście rozpoczęli od środka. Piłka już w grze.

• Michał Helik i Ivan Runje dzisiaj założyli kapitańskie opaski. Za nimi już przywitanie oraz losowanie stron.

• Arbiter główny tego spotkania Jarosław Przybył wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Przy akompaniamencie hymnu Jagiellonii na boisku pojawili się również goście z Krakowa.

• Sergei Zenjov
  • Lotto Ekstraklasa po reprezentacyjnej przerwie powraca z przytupem. W Derbach Dolnego Śląska Zagłębie Lubin rozbiło Śląsk i teraz w jego ślady chce pójść ktoś z pary: Jagiellonia Białystok oraz Cracovia. I jedni i drudzy odpoczęli przez te kilkanaście dni i na Podlasiu zagrają o komplet punktów.

Bartosz Głąb

Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Wojciech Matusik / Polska Press

Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE. W 8. kolejce LOTTO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok, która ostatnimi czasy nieco obniżyła loty podejmie ostatnią w tabeli Cracovię. Szumne zapowiedzi Michała Probierza o walce o tytuł brutalnie zweryfikowała rzeczywistość. Teraz w Krakowie wszyscy myślą o tym, kiedy zespół odbije się od dna. Relacja NA ŻYWO w GOL24! [14.09.2018]

Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE

Oglądaj mecz Jagiellonia - Cracovia na żywo online w Player.pl >>>

Forma Jagiellonii spadła niemal dokładnie wtedy, gdy skończyła się jej przygoda z europejskimi pucharami.
Po porażce z KAA Gent drużyna z Białegostoku jeszcze zdołała ograć Piasta Gliwice, ale już kolejne pojedynki, najpierw z Miedzią Legnica, a potem z Wisłą Płock skończyły się stratą punktów. Ewidentnie widać, że po zmniejszeniu ciśnienia związanego z grą w pucharach, na dyspozycji zespołu rzutuje duże natężenie spotkań w pierwszej części sezonu.

W lidze w ostatnim czasie nie ma lepszego rywala, po meczu z którym można się odbudować, jak Cracovia. "Pasy" w tym sezonie nie wygrały jeszcze spotkania, a zanotowały trzy remisy i cztery porażki. Zespół z Krakowa kiedyś musi odbić się od dna i z każdym kolejnym spotkaniem po pasiastej stronie Błoń rodzi się nadzieja, że będzie to właśnie ten dzień.

W poprzednim sezonie oba zespoły mierzyły się dwukrotnie w zasadniczej części sezonu. Najpierw w Krakowie padł remis 1:1, a do bramki trafiali Krzysztof Piątek dla Cracovii i Piotr Wlazło dla Jagiellonii. Natomiast w połowie lutego w Białymstoku lepsi okazali się gospodarze, którzy po bramce Martina Pospisila wygrali skromnie 1:0. Zresztą ostatni raz Cracovia wygrała z Jagiellonią w marcu 2014 roku, a wtedy jedyną bramkę spotkania dla "Pasów" zdobył Edgar Bernhardt. Potem w kolejnych dziesięciu spotkaniach padały albo remisy, albo to Jagiellonia była górą.

NIE ZAGRAJĄ
Jagiellonia Białystok: Romanczuk, Runje (kontuzje);

Cracovia: Oliva (kontuzje), Budziński (kartki).

PRZEWIDYWANE SKŁADY
Jagiellonia Białystok: Kelemen - Guilherme, Klemenz, Mitrović, Burliga - Savković, Pospisil, Novikovas, Kwiecień, Frankowski - Sheridan.

Cracovia: Gostomski - Ferraresso, Dytiatjew, Helik, Rapa - Sierdierow, Gol, Hernandez, Serafin, Wdowiak - Cabrera.

FORMA W OSTATNICH MECZACH
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1:1 (LOTTO Ekstraklasa)
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica 2:3 (LOTTO Ekstraklasa)
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:1 (LOTTO Ekstraklasa)
KAA Gent - Jagiellonia Białystok 3:1 (Eliminacje Ligi Europy)
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0:2 (LOTTO Ekstraklasa)

CRACOVIA
Cracovia - Legia Warszawa 0:0 (LOTTO Ekstraklasa)
Piast Gliwice - Cracovia 3:1 (LOTTO Ekstraklasa)
Cracovia - Zagłębie Lubin 0:1 (LOTTO Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Cracovia 1:1 (LOTTO Ekstraklasa)
Cracovia - Arka Gdynia 0:0 (LOTTO Ekstraklasa)

SĘDZIA - Jarosław Przybył (Kluczbork)

Jagiellonia Białystok - Cracovia TRANSMISJA TV
Transmisję ze spotkania 8. kolejki LOTTO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Cracovia od 20:25 przeprowadzi CANAL+Sport HD. Mecz prosto ze stadionu w Białymstoku skomentują Przemysław Pełka i Tomasz Wieszczycki. Studio SuperPiątku rozpocznie się o 20:00, a gościem Żelisława Żyżyńskiego będzie Andrzej Juskowiak. Relacja LIVE w GOL24.

20:30 Jagiellonia Białystok - Cracovia CANAL+ Sport