PKO Ekstraklasa. Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia...

PKO Ekstraklasa. Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE. Do utrzymania brakuje punktu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA

Jagiellonia Białystok:

• Zlatan Alomerović - 3 (Sławomir Abramowicz - 3)
    • Miłosz Matysik - 3 (Mateusz Skrzypczak - 3)
    • Israel Puerto - 4
    • Michał Pazdan - 3 (Dusan Stojinović - bez oceny)
    • Tomas Prikryl - 3
    • Taras Romanczuk - 3
    • Michal Sacek - 3
    • Aurelien Nguiamba - 3 (Tomasz Kupisz - bez oceny)
    • Bojan Nastić - 3 (Bartłomiej Wdowik - 3)

• Jakub Jugas - 3
    • Takuto Oshima - 3 (Jani Atanasov - bez oceny)
    • Mateusz Bochnak - 3
    • Karol Knap - 3 (Kacper Jodłowski - bez oceny)
    • Michał Rakoczy - 3 (Jewhen Konoplianka - bez oceny)
    • Patryk Makuch - 4
    • Benjamin Källman - 3 (Jakub Myszor - bez oceny)
  • Wybrzmiał ostatni gwizdek. Jagiellonia zremisowała, a to oznacza, że na sto procent zostaje w ekstraklasie na kolejny sezon.

• jagiellonia

• Sędzia doliczył trzy minuty. Kibice się rozkręcili.

• Znowu szansa dla gospodarzy! Kupisz za słabo uderzył z bliska.

• Piłkarze Jagiellonii reklamowali rękę w polu karnym Cracovii po przewrotce Imaza. Nie ma decyzji o jedenastce. Gramy dalej.

• Gual sam do końca. Źle! Trzeba było podać do któregoś z kolegów.

• Myszor w miejsce Kallmana.

• Przez chwilę mieliśmy przerwę w grze na interwencję sztabu medycznego, ponieważ Imaz został trafiony piłką w skroń.

• imaz

• Konoplianka za Rakoczego.

• Jodłowski za Knapa.

• Ghita ukarany kartką za zagranie ręką.

• Sędzia Arys nie kartkuje piłkarzy. Woli rozmawiać.

• Pierwsza zmiana u gości. Atanasov za Oshimę.

• Wreszcie okazja Jagiellonii. Imaz oddaje strzał zza pola karnego. Celny, lecz w środek, do rąk bramkarza.

• Schodzi także Nguiamba. Za niego Kupisz.

• Stojinović za Pazdana.

• NIE MA DRUGIEGO GOLA DLA CRACOVII! Co za szansa!!! Makuch w słupek, dobija Rakoczy, ale obok. Fatalne pudło.

• Oshima nie dokończy meczu. Jest zmęczony. Mięśnie już nie dają rady.

• Jagiellonia w opałach. Znów działo się po dośrodkowaniu.

• Pazdan ukarany żółtą kartką. Zasłużenie.

• Cracovia nie rezygnuje z gry o pełną pulę. Po wrzuceniu piłki z autu obok słupka strzelał Ghita.

• Odnotujmy jednak, że Cracovia gra w tej połowie nieźle i zasłużyła na tego gola bez względu na okoliczności.

• No to Jagiellonia ma pecha! Po wrzutce Rakoczego z kornera Pazdan odbił piłkę tak niefortunnie, że ta trafiła po drodze Romanczuka i wpadła do siatki.

• GOOOOOOOOOOL! Cracovia wyrównuje! Samobój Romanczuka!!!

• Zamieszanie pod bramką Jagiellonii. Z dystansu uderzał Knap, lecz został zablokowany.

• Schodzi właśnie Nastić. Za niego Wdowik.

• Nastić odczuł zderzenie z Rapą. Za chwilę wejdzie Wdowik.

• Uwaga! Szansa dla Cracovii. Piłka odbijała się w polu karnym, wreszcie głową uderzył Bochnak, ale nie miał jak zrobić to mocno. Celny, przewidywalny strzał.

• Hoskonen przeciął zagranie Imaza w kierunku Guala. Ważna interwencja.

• Oshima dopuścił się prostej straty, po czym momentalnie wślizgiem wybił gospodarzy z rytmu. Dobra, naprawcza interwencja.

• Makuch złapany na ofsajdzie. Kibice Jagi śpiewają: Tylko zwycięstwo!

• Na trybunach garstka kibiców Cracovii, którzy zapowiadali wcześniej przyjazd pociągiem specjalnym.

• Drugą połowę rozpoczęła Jagiellonia. Zmiana Alomerovicia wynika ze stłuczenia.

• Zmiana w bramce Jagiellonii. Abramowicz za Alomerovicia.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Jagiellonia prowadzi z Cracovią 1:0 po trafieniu Jesusa Imaza.

• Ogromny błąd Zlatana Alomerovicia, który podał piłkę Benjaminowi Källmanowi! Napastnik wbiegł w pole karne Cracovii i uderzył przy dalszym słupku, ale minimalnie chybił.

• Arbiter Karol Arys doliczył trzy minuty do pierwszej połowy.

• Odpuścił Michał Pazdan, a Patryk Makuch główkował w kierunku bramki. Łapie futbolówkę Alomerović.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Miłosz Matysik schodzi z boiska. W jego miejscu melduje się Mateusz Skrzypczak.

• Było groźnie pod bramką Jagiellonii. Zagrywał z prawej strony Cornel Rapa, ale Zlatan Alomerović zdołał podbić piłkę.

• Niepilnowany Mateusz Bochnak główkował z pięciu metrów i fatalnie przestrzelił! Dokładnie dogrywał z prawej flanki Arttu Hoskonen.

• Po akcji Tomasa Prikryla uderzał z pola karnego Bojan Nastić. Piłka poleciała wyraźnie obok słupka.

• Patryk Makuch faulowany przez Israela Puerto. Obrońca Jagi domagał się kartki dla winowajcy.

• Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii po dośrodkowaniu Karola Knapa. Goście nie zdołali oddać strzału.

• Michał Pazdan postawił stempel na nodze Benjamina Källmana. Oszczędził doświadczonego obrońcę sędzia Arys.

• Jagiellonia próbowała przedrzeć się prawą stroną. Akcja Tomasa Prikryla zastopowana.

• Taką efektowną bramkę niemal z połowy boiska dla Jagiellonii zdobył Jesus Imaz.

• Niepilnowany Jakub Jugas uderzył z woleja. Nie wyszedł ten strzał zawodnikowi gości.

• Okazja Michała Rakoczego! Piłkarz Cracovii strzelał niemal w sytuacji sam na sam. Zlatan Alomerović odbił piłkę nogami.

• Szansa na drugiego gola dla Jagi! Jesus Imaz przymierzył z dość ostrego kąta, a piłka trafiła w słupek!

• Jesus Imaz otrzymał piłkę od Israela Puerto na środku boiska. Zauważył wysuniętego z bramki Lukasa Hrosso i postanowił przelobować Słowaka! Interweniujący Hrosso mógł zrobić więcej, ale nie wybił piłki i ta zatrzepotała w siatce.

• GOL DLA JAGIELLONII! STRZELCEM JESUS IMAZ!!!

• Marc Gual próbował dryblingiem minąć Virgila Ghitę. Rozczytał Hiszpana defensor Cracovii.

• Bardzo prosty błąd Virgila Ghity przy rozegraniu. Piłka wylądowała na aucie, rumuński obrońca aż złapał się za głowę.

• Miłosz Matysik próbował zagrywać za linię obronę. Dobrze ustawił się Virgil Ghita.

• Zlatan Alomerović wyłapał piłkę na przedpolu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Karol Knap nieźle wrzucił piłkę z rzutu wolnego. Na róg wybił Taras Romanczuk.

• Patryk Makuch rozgrywał piłkę z Michałem Rakoczym przed polem karnym Jagiellonii. Dobry odbiór Aureliena Nguiamby.

• Początek meczu!

• Marc Gual otrzymał nagrodę dla najlepszego piłkarza kwietnia w PKO Ekstraklasie.

• Obie drużyny wychodzą na murawę, Za moment rozpoczęcie spotkania!

• Cracovia zajmuje ósme miejsce i może poprawić się jedynie o dwie lokaty. By stało się to realne, musi wygrać z Jagiellonią. „Pasy” grają nie tylko o jak najwyższe miejsce w tabeli, walczą również o jak najlepszą pozycję w klasyfikacji Pro Junior System dotycząca gry młodzieżowców

• Jagiellonia wciąż nie może być pewna gry na najwyższym szczeblu w kolejnym sezonie. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek jej zapas nad strefą spadkową wynosi pięć oczek. Wiele ekipie z Białegostoku już nie brakuje. Wystarczy, że nie przegra u siebie z Cracovią.

• Podstawowy skład Cracovii:

• Wyjściowy skład Jagiellonii:

• Jagiellonia przed własną publicznością będzie chciała zapewnić sobie utrzymanie, do którego brakuje jej punktu. Przy okazji ma jeszcze jeden cel - zrehabilitować się za dotkliwe lanie w Warszawie. Z kolei Cracovia postara się przerwać serię dwóch kolejnych porażek. Początek meczu w sobotę o godzinie 15:00. Witamy w relacji LIVE!

©Łukasz Matel

Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE. Jagiellonia przed własną publicznością będzie chciała zapewnić sobie utrzymanie, do którego brakuje jej punktu. Przy okazji ma jeszcze jeden cel - zrehabilitować się za dotkliwe lanie w Warszawie. Z kolei Cracovia postara się przerwać serię dwóch kolejnych porażek. Początek meczu w sobotę o godzinie 15:00. Relacja LIVE w GOL24.

PKO Ekstraklasa. Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE

Jagiellonia wciąż nie może być pewna gry na najwyższym szczeblu w kolejnym sezonie. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek jej zapas nad strefą spadkową wynosi pięć oczek. Wiele ekipie z Białegostoku już nie brakuje. Wystarczy, że w sobotę nie przegra u siebie z Cracovią.

W zeszłej kolejce zespół Adriana Siemieńca dotkliwie przegrał przy Łazienkowskiej z Legią 1:5. Kiepsko wypadła defensywa, dlatego w tej formacji należy spodziewać się wielu zmian.

Cracovia zajmuje ósme miejsce i może poprawić się jedynie o dwie lokaty. By stało się to realne, musi wygrać z Jagiellonią. „Pasy” grają nie tylko o jak najwyższe miejsce w tabeli, walczą również o jak najlepszą pozycję w klasyfikacji Pro Junior System dotycząca gry młodzieżowców. Są w niej na piątym miejscu.

W poprzednich meczach Cracovia uległa w Poznaniu Lechowi, a następnie w Lubinie Zagłębiu. W żadnym z tych spotkań nie strzeliła gola, za to straciła aż cztery. Przeciwko Jagiellonii defensywa ponownie będzie miała dużo pracy. Ofensywny duet biaostoczan tworzą w końcu Marc Gual – lider klasyfikacji strzelców z 15 golami oraz Jesus Imaz – wicelider, który zdobył 13 bramek.

Na stadionie miejskim w Białymstoku nie zabraknie młodych kibiców. Stanie się tak dzięki akcji "młoda Ultra", skierowanej do uczniów szkół, którzy w zorganizowanych grupach mogą przyjść na mecz z Cracovią i uczestniczyć w dopingu.

Adrian Siemieniec, trener Jagiellonii: - Nasz pomysł na poprawę? Eliminować błędy, bronić lepiej jako drużyna, ale oprócz tego musimy skupić się na poprawie organizacji gry. Cracovia zawsze grała bliżej bramki, spodziewamy się sporo gry atakiem pozycyjnym z naszej strony, ale to nie jest tak, że przygotowujemy się tylko na taki scenariusz. Musimy być przygotowani na różne warianty, abyśmy też potrafili zareagować na wydarzenia boiskowe.

Jacek Zieliński, trener Cracovii: - Jagiellonia ma potencjał w ofensywie, mając dwóch najlepszych strzelców Ekstraklasy. Zespół jest w trakcie przeobrażeń. Na pewno będzie podrażniony ostatnią przegraną i będzie chciał się pożegnać z kibicami zwycięstwem. Z pewnością zawiesi nam wysoko poprzeczkę. Jesteśmy na to przygotowani.

Nie zagrają w meczu Jagiellonia Białystok - Cracovia:

Jagiellonia: Nene (pauza za żółte kartki), Wojciech Łaski, Bartosz Bida (urazy)

Cracovia: Kamil Pestka, Mathias Hebo Rasmussen, David Jablonsky, Karol Niemczycki (urazy).

Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Jagiellonia - Cracovia w Canal+ Sport. Stream w internecie na stronie i w aplikacji Canal+. Mecz skomentują Rafał Dębiński oraz Tomasz Wieszczycki. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00 - zapraszamy!

15:00 Jagiellonia Białystok - Cracovia transmisja Canal+ Sport