• Znów Tomasz Frankowski w natarciu na bramkę gości, tym razem skutecznie przeszkadza obrońca gości i Franek źle trafia w piłkę

• Frankowski uderza głową wprost w Kaczmarka

• Jagiellonia mogła podwyższyć, jednak źle wykończył akcję Makuszewski.

• Złe dośrodkowanie Visnakovsa z prawej strony.

• Cracovia mogła wyrównać. Suvorow podawał do Niedzielana, ale w ostatniej chwili zablokował go Cionek.

• Zawodnik, który do Jagiellonii przyszedł z Wigier Suwałki jest dobrym uzupełnieniem składu. Jest przede wszystkim szybkim zawodnikiem i dobrze wyszkolonym technicznie.

• Zmiana także w Cracovii. Visnakovs za Strausa.

• W przerwie Makuszewski zmienia Seratlicia.

• Rozpoczyna się druga połowa. W zespole gości jedna zmiana. W Jagiellonii za Seratlicia pojawia się Maciej Makuszewski

• Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia prowadzi 1:0.

• Sędzia dolicza 1. minutę do pierwszej części spotkania.

• Faul pod polem karnym Jagiellonii. Zamieszanie pod bramką Jagiellonii i ponownie czujni białostoccy obrońcy.

• Końcowe fragmenty spotkania to przewaga Cracovi.

• Najlepszym zawodnikiem w zespole Cracovi jak do tej pory jest Nobazonkiza. Pasy miały kolejną akcję pod bramką Jakuba Słowika.

• Podanie Hermesa w pole karne, jednak do piłki nie doszedł Tomasz Frankowski

• Jagiellonia w tym spotkaniu zdecydowanie przeważa. Co chwilę żółto-czerwoni próbują się przedostać pod bramkę gości.

• Uderzenie Kosanovicia z rzutu wolnego, jednak piłka mija bramkę.

• Bramka dla Jagielloni. Piłkę w siatce umieszcza Tomasz Kupisz po podaniu Tomasza Frankowskiego

• Żółta kartka za faul dla Tomasza Kupisza

• Sędzia zauważył, że Seratlić był na spalonym. A kibice śpiewają niecenzuralne przyśpiewki na szefa rządu. Jednak to jest norma na polskich stadionach.

• Białostoczanie w okolicach środka boiska grają w popularnego "dziadka".

• Białostoczanie próbują grać skrzydłami. Jednak w obronie radzą sobie piłkarze z Krakowa.

• Szybka akcja białostoczan. Jednak długie podanie do Frankowskiego praktycznie przez pół boiska było niecelne.

• Jak na razie podopieczni Czesława Michniewicza prezentują się nadspodziewanie dobrze.

• Piłkarze Cracovi próbują rozegrać atak pozycyjny. Białostoczanie stosują wysoki presing.

• Na stadionie przy Słonecznej kibice głośno dopingują Jagiellonię. Obecni są także kibice gośći.

• Kolejna groźna akcja pod bramką Cracovi, jednak Tomaszowi Frankowskiemu zabrakło centymetrów, aby oddać skuteczny strzał głową.

• W drużynie gości wyróżnia się Nibozonkiza

• Rzut wolny na środku boiska.

• W początkowym fragmencie spotkania piłkarze z Białegostoku przeważają na boisku. Prowadzą grę do przodu czego w ostatnich spotkaniach nie było widać

• Podanie do Kupisza, który źle przyjął piłkę i nic z tego nie wyszło

• Ciekawa akcja Jagiellonii. Dobrze przed polem karnym znalazł się Plizga i uderzył na bramce. Po rykoszecie rzut rożny.

• Cracovia znów wygrywa piłkę w środku pola, jednak Bartczak szybko ją traci. Był chyba jednak faulowany, choć sędzia puścił grę. Z kontry Jagiellonii po tym przechwycie nic nie wyszło.

• Próba kontry Jagiellonie, ale bardzo szybko przerwana przez obrońców gości.

• Ależ okazja Cracovii. Niedzielan wyszedł do prostopadłego podania, szybko odegrał do Saidiego, a ten bez namysłu uderzył bardzo mocno, jednak tuż obok słupka.

• I mamy pierwszy rzut rożny dla Cracovii, po zagraniu Nykiela. Krótkie rozegranie, strzał Ntibazonkizy, ale ponad bramką.

• Cracovia po przejęciu piłki w środku pola zaatakowała prawym skrzydłem, ale Niedzielan stracił piłkę.

• Jagiellonia cały czas na własnej połowie, Cracovia nie atakuje bawiących się piłką gospodarzy. I dalekie podanie do napastników. Strata piłki. Bez pomysłu na grę jak na razie.

• Jagiellonia wymienia kilka podań w defensywie. Spokojny początek spotkania.

• Początek spotkania.

• Następuje przywitanie i zespoły ustawiają się już na boisku. Uprzejmości wymieniają jeszcze kapitanowie, Tomasz Frankowski i Arkadiusz Radomski. Tradycyjna wymiana proporczyków, przywitanie z sędziami i zaraz zaczynamy.

• Obie ekipy już na murawie, gotowe do gry. Za chwilę zajmą swoje pozycje i rozlegnie się pierwszy gwizdek.

• Na stadionie żywiołowy doping kibiców gospodarzy. Czy poniesie Jagiellonię do zwycięstwa?

• Na ławce gości natomiast Szymon Gąsiński, Aleksejs Višņakovs, Koen van der Biezen, Bojan Puzigaća, Bruno Żołądź, Andraž Struna i Bartłomiej Dudzic.

• Znamy już składy obu zespołów. Rezerwowymi Jagiellonii są Krzysztof Baran, Maciej Makuszewski, Łukasz Tymiński, Maycon, Marko Cetković, Tomasz Porębski i Jan Pawłowski.

• Piłkarze kończą powoli rozgrzewkę. Pogoda sprzyja grze, jest słonecznie i ciepło.

• Witamy z Białegostoku, gdzie za nieco ponad kwadrans zmierzą się ze sobą zespoły Jagiellonii Białystok i Cracovii. W poprzednim sezonie obie ekipy miały zupełnie odmienne cele, teraz jednak ciężko wskazać murowanego faworyta.