Jagiellonia Białystok 1 - 0 Irtysz Pawłodar

Jagiellonia Białystok

1

Irtysz Pawłodar

0

• Koniec spotkania. Jagiellonia odnosi minimalne zwycięstwo nad Irtyszem. Rewanż za tydzień w Kazachstanie.

• Trzy minuty doliczone.

• W zespole gospodarzy za Marcina Burkhardta pojawia się Maycon.

• Malcew wchodzi za Szabalina.

• Strzał Grzegorza Bartczaka po odbiciu od jednego z obrońców przeszedł tuż obok słupka! Było blisko!

• GOOOOLLLL!!! 1:0!!! Tomasz Frankowski zdobywa upragnione prowadzenie dla Jagiellonii!

• Daskałowa zastępuje Nikolić.

• Na boisku pojawia się Maciej Makuszewski, który zmienia Dawida Plizge

• Na boisku trwa walka, a kibice bawią się w najlepsze.

• Kolejny kontratak Jagiellonii. Szczupakiem piłkę do bramki chciał skierować Frankowski, jednak minął się z futbolówką

• Bramka, jednak na spalonym Tomasz Frankowski.

• W dogodnej sytuacji Tomasz Kupisz w polu karnym. Oddaje jednak strzał ponad bramką.

• W drugiej połowie piłkarze Jagiellonii stwarzają więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Brakuje jednak postawienia kropki na i, czyli zdobycia bramki.

• Jagiellonia próbuje dostać się pod bramkę rywala. Nie jest to jednak takie łatwe, gdy cały zespół znajduję się we własnym polu karnym.

• Goście prawie całym zespołem murują dostęp do własnej bramki

• Chwilę później Daskałow brutalnie fauluje Cionka.

• Andrius Skerla ukarany za dyskusje.

• Kolejny rzut wolny dla Jagiellonii. Piłka zostaje ustawiona niedaleko od pola karnego gości. Do strzału podchodzi Burkhardt jednak trafia w mur.

• Gospodarze drugą połowe rozpoczęli w podobny sposób jak pierwszą odsłonę meczu

• A w Irtyszu Zariecznyj za Asanbajewa.

• Po przerwie po jednej zmianie w każdej z ekip. W Jagiellonii Seratlić za Hermesa.

• Drugą połowę rozpoczęli goście.

• Koniec pierwszej części gry. Gospodarze byli stroną przeważającą, jednak zabrakło tego co najważniejsze, bramek.

• Sędzia spotkania dolicza 2 minuty do pierwszej części meczu.

• Doskonała akcja Jagiellonii. Z piłką minął się jednak Tomasz Kupisz.

• Strzał białostoczan na bramkę gości. Z problemami Tsirin

• Na płocie stadionu pojawiają się pierwsze transparenty. Dopiero teraz poczujemy atmosferę piłkarskiego święta.

• Dośrodkowanie Tomasza Kupisza, jednak piłkę wybija obrońca gości

• W drugiej części premierowej odsłony gra nieco osłabła. Piłkarze z Ityshu mają więcej sytuacji pod bramką Jagiellonii.

• Na trybunach kibice nie dopingują swojego zespołu. Wszystko przez to, że nie pozwolono wywiesić flag

• Piłkarze Jagiellonii wykonują wiele podań i zmuszają rywali do biegania

• Groźna akcja zespołu z Pawłodaru. Dośrodkowanie z lewej strony z problemami wyłapał Sandomierski

• Nieporozumienie w obronie Jagiellonii i zagrożenie pod bramką Grzegorza Sandomierskiego

• Na trybunach pojawił się jeden sympatyk zespołu z Kazachstanu

• Kolejny faul żółto-czerwonych.

• Na trybunach rozlega się " oddajcie flagi, ej ojdajcie flagi"

• Kolejna groźna akcja Jagielloni. Próbował dośrodkowywać Noranbuena, jednak przeszkodził jeden z obrońcó gości

• Groźna akcja Irtyszu, Dośrodkowywał Pavel Shabalin

• Piłkarze Jagiellonii wyprowadzają groźne ataki. Wydaję się, że pierwsza bramka to tylko kwestia czasu.

• Groźna akcja zespołu gości, jednak piłkę na rzut rożny wybija Grzegorz Bartczak

• Rzut wolny dla Jagiellonii,Do strzału podszedł Burkhardt jednak trafił w mur

• Pierwszą żółtą kartką w spotkaniu upomniany Aleksiej Michajluk.

• rzut z autu dla gospodarzy

• Rajd Kupisza podanie do Burkhardta, który przegrywa piłkę na drugą stronę boiska i w efekcie mamy strzał na bramkę gości

• Zawodnicy z Kazachstanu próbowali zagrozić bramce Grzegorza Sandomierskiego. Ich zamiary zniweczyli obrońcy gospodarzy

• Pierwsza akcja meczu i już groźna akcja Jagiellonii

• Na płycie boiska pojawiają się rezerwowi piłkarze Jagiellonii

• Kibice Jagiellonii w wydanym dzisiaj oświadczeniu napisali, że doping na dzisiejszym meczu będzie kulturalny. Natomiast od kolejnych meczy rozpoczną bojkot, który będzie polegał na nie kupywaniu karnetów oraz pamiątek klubowych.

• Do rozpoczęcia spotkanie niespełna 15 minut. Trybuny powoli zapełniają się kibicami. Na stadionie miejskim spodziewany jest dzisiaj komplet widzów.

• Na ławkach rezerwowych zasiądą: Jagiellonia: Słowik, Makuszewski, El Mahdy, Peyovic, Maycon, Kukol, Seratlic Irtysh: Kalmykov, Maltsev, Zarechnyy, Ayaganov, Siminidi, Derkah, Nikolic

• Znamy już składy w jakich do gry przystąpią obie drużyny. Jagiellonia: Sandomierski, Skerla, Plizga, Kupisz, Burkhardt, Hermes, Cionek, Noranbuena, Bartczak, Frankowski, Grzyb Irtysh: Tsirin, Kuchma, Mikhaiyluk, Coulibal, Danayev, Ivanov, Gevedarica, Sergienko, Assanbayev, Shabalin, Daskalov

• Bardzo okazale prezentuje się sektor dla kibiców gości, na którym prawdopodobnie kibice z Kazachstanu nie zasiądą. Z Pawłodaru przybyli jedynie lokalni dziennikarze.

• Na zegarze na stadionie wyświetlany jest wynik 3-0 dla Jagiellonii. Wszyscy wierzą, że takim właśnie wynikiem zakończy się dzisiejsze spotkanie

• Witamy Państwa ze stadionu przy ulicy Słonecznej w Białymstoku. Do rozpoczęcia spotkania pozostało około 40 minut. Obie drużyny już na murawie stadionu miejskiego Białegostoku przeprowadzają rozgrzewkę.