Mecz Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice ONLINE. Gdzie...

Jagiellonia Białystok

0

Piast Gliwice

2

• Koniec spotkania! Piast pokonuje Jagiellonię 2:0 i umacnia się na drugim miejscu w tabeli, zbliżając się do Legii na 7 oczek.

• Mamy już chyba po meczu. Grająca w 10-kę Jagiellonia nie ma szans odrobić straty z dobrze grającym Piastem

• Gooool! Hateley pewnie z 11 metrów podwyższa na 2:0!

• Drugi rzut karny! Tiru faulował w walce o piłkę z Jodłowcem. Będzie potrzebny VAR

• Zmiana w Piaście - Steczyk za Parzyszka

• .... a Prikryl za Puljicia.

• Podwójna zmiana w Jagiellonii. Struski za Imaza...

• Dobra okazja dla Piasta, ale Parzyszek uderzył za słabo w pojedynku z Węglarzem

• Dobra uderzenie Heteleya pewnie broni Węglarz

• Druga żółta i w efekcie czerwona kartka dla Borysiuka, po jego faulu na Vidzie.

• Żółta kartka dla Tiru za faul

• Z rzutu wolnego wrzucił Hateley, zamykał akcję Jodłowiec, ale uderzył głową obok słupka.

• Jagiellonia coraz bliżej wyrównania. Głową uderzył piłkę Puljić i chybił tylko o włos!

• Na zrywy Jagiellonii reaguje Fornalik, posyłając do gry Jodłowca, który zmienia Tuszyńskiego.

• Ależ okazja na wyrównanie! Imaz sprzed pola karnego uderzył na bramkę Piasta i piłka obiła słupek z dużym impetem!

• Piast kontroluje grę, ale Jagiellonia próbuje ugryźć. Strzał Bidy pewnie wybronił jednak Plach.

• Borysiuk z rzutu wolnego uderzył bardzo mocno, ale piłka poszybowała nad bramką.

• Puljić strzelał na bramkę gości, ale dobrze broni Plach

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Drużyny wychodzą już na drugą połowę. Be zmian w składach.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Jagiellonia - Piast 0:1.

• Żółta kartka dla Borysiuka za faul

• Hateley z rzutu wolnego sprzed pola karnego uderzył prosto w mur.

• W końcu blisko Jagiellonia! Romanczuk dograł w pole karne do Puljicia, który przyjął piłkę, ale uderzył ją płasko obok bramki.

• Dwa rzuty rożne dla Piasta. Po drugim Piast długo nie mógł oddać strzału i ostatecznie nie udało się skierować piłki w światło bramki.

• Ależ okazja Parzyszka po błędnym zagraniu w defensywie Arsenicia. Sytuację uratował jednak Węglarz i tylko rzut rożny

• Dobrze w defensywie spisuje się Piast, skutecznie niwelując wszelkie atutu Jgiellonii.

• Żółta kartka dla Czerwińskiego.

• Rzut rożny dla Piasta. Wrzuciła Hateley, głową sięgnął piłki Parzyszek, ale zgrał ją za linię końcową.

• W Zabrzu, od 30. minuty Górnik prowadzi z Legią. Przy takim końcowym wyniku, Piast wygrywając z Jagiellonią, zbliżyłby się do lidera na 7 punktów.

• Jagiellonia próbuje odpowiedzieć, na razie kończy się jednak na przechwyconym, płaskim prostopadłym podaniu w pole karne.

• Parzyszek pewnie przy prawym słupku! Bramkarz rzucił się w przeciwnym kierunku. 1:0 dla Piasta!

• Rzut karny spowodował Arsenić, który za faul na Konczkowskim dodatkowo otrzymał żółtą kartkę

• Rzut karny dla Piasta!

• Dalekie zagranie w pole karne Piasta, ale Plach wyskoczył do piłki i pewnie ją wyłapał.

• Rzut rożny dla Jagiellonii, dośrodkowanie po którym zablokowany Plach nie sięgnął piłki. Sprzed bramki wybił ją jednak jeden z obrońców!

• Kirkeskov do końca poszedł za akcją lewą stroną, dograł w pole karne, ale piłkę wybili obrońcy.

• Ruszyła do ataku Jagiellonia. Po długiej wymianie piłki sprzed pola karnego uderzył Borysiuk. Celnie, ale Plach nie dał się zaskoczyć.

• Kolejny rzut wolny dla Piasta i centra w pole karne Jagiellonii. Piłka przeszła jednak przez gąszcz zawodników i wyszła na aut.

• Było groźnie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka strącona przez Czerwińskiego, minimalnie minęła lewy słupek bramki Jagiellonii.

• Rzut wolny dla Piasta przy narożniku pola karnego Jagi.

• Spokojny początek spotkania, Piast rozgrywa piłkę na własnej połowie.

• Pierwszy gwizdek Pawła Raczkowskiego i gramy!

• Oba zespoły już na boisku, za chwilę pierwszy gwizdek.

• A w takim zestawieniu zagra Jagiellonia:

• Znamy składy obu zespołów. Tak prezentuje się Piast

• Piast, aktualny Mistrz Polski, niezależnie od wyniku dzisiejszego spotkania, po podziale na grupy na pewno pozostanie wiceliderem. Z kolei Jagiellonia, która obecnie zajmuje 7. miejsce w tabeli, w przypadku zwycięstwa i wpadek drużyn plasujących się wyżej, może wskoczyć nawet na najniższy stopień podium!

• Witamy w relacji na żywo jednego z ciekawszych spotkań ostatniej, 30. kolejki rundy zasadniczej PKO Ekstraklasy. W Białymstoku mierzą się zespoły pewne gry w grupie mistrzowskiej, ciągle mające wiele do ugrania! Zapraszamy na spotkanie Jagiellonii z Piastem Gliwice!

Tomasz Kuczyński

Mecz Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice ONLINE. W meczu 30. kolejki PKO Ekstraklasy Piast Gliwice gra w niedzielę (14.06.2020 r.) w Białymstoku z Jagiellonią. Początek spotkania, tak jak wszystkich w tej kolejce, o godz. 18. Relacja na żywo z meczu Jagiellonia - Piast live w GOL24.pl.

Mecz Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice ONLINE

Przed ostatnią kolejką wszystko jest jasne. Praktycznie już nastąpił podział na grupę mistrzowską i spadkową i ich skład się nie zmieni. Piast Gliwice i Jagiellonia są pewne miejsca w czołowej ósemce, co nie oznacza, że ich niedzielny mecz jest bez znaczenia.

Mistrz Polski po podziale na grupy na pewno pozostanie wiceliderem.
Strata do prowadzącej Legii Warszawa wynosi już 10 punktów. Jeżeli ekipa trenera Waldemara Fornalika myśli o obronie tytułu, nie może sobie pozwolić na dalsze straty punktów, jak ostatnio u siebie z Górnikiem Zabrze (0:0). Po restarcie sezonu PKO Ekstraklasy Legia wygrała wszystkie trzy mecze, a Piast ma dwa zwycięstwa i remis ze wspomnianym Górnikiem. Gliwiczanie w ostatnim meczu przed przerwą wygrali w Warszawie 2:1...

W meczu z Górnikiem z Piaście zabrakło poturbowanego w spotkaniu z Koroną Jorge Felixa. Hiszpan ma na koncie już 14 bramek. Kontuzję ma też Gerard Badia.

- Sytuacja wygląda bardzo podobnie jak przed meczem z Górnikiem Zabrze. Prawdopodobnie Jorge Felix nie zagra w najbliższym spotkaniu, ale leczenie oraz rehabilitacja przebiegają bardzo dobrze i już w kolejnym będzie mógł pomóc drużynie i wyjdzie na boisko - ocenił trener Fornalik.

Jagiellonia przed ostatnim meczem sezonu zasadniczego zajmuje 7. miejsce, z dorobkiem 44 punktów. "Jaga" może jeszcze poprawić swoją pozycję, bo trzeci w tabeli Śląsk Wrocław ma 46 punktów. Po restarcie sezonu Jagiellonia wygrała na wyjeździe z Cracovią 1:0, zremisowała u siebie z Wisłą Płock 2:2 i pokonała w Łodzi ŁKS 3:0.

8 listopada, w 15. kolejce, Piast wygrał z Jagiellonią 3:1, po dwóch bramkach Jorge Felixa i jednej Gerarda Badii. W Białymstoku spodziewają się kolejnej trudnej przeprawy z gliwiczanami.

- Wiemy, że będzie to trudny mecz, ponieważ Piast to bardzo silny zespół - powiedział trener Jagiellonii Białystok Iwajło Petew, który przez żółte kartki nie będzie mógł skorzystać z Przemysława Mystkowskiego i Martina Pospisila.

Mecz Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice TRANSMISJA TV

Mecz Jagiellonia - Piast na żywo będzie transmitowany przez stacje TVP Sport i Canal+ Now. Mecz w Canal+ Now skomentują Robert Skrzyński i Maciej Murawski, a w TVP Sport Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow. Początek spotkania o godz. 18:00. Mecz Jagiellonia - Piast online w internecie będzie można oglądać w NC+ GO i sport.tvp.pl.

18:00 mecz Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice na żywo