Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin ONLINE. Jedni i...

Jagiellonia Białystok

0

Pogoń Szczecin

1

• Pogoń Szczecin przełamała serię trzech porażek z rzędu. W Białymstoku drużyna Kosty Runjaica pokonała Jagiellonię 1:0. Gola na wagę trzech punktów strzelił Michał Kucharczyk. Gospodarze kończyli mecz w dziewiątkę, a Portowcy w dziesiątkę.

• Koniec meczu! Pogoń Szczecin pokonała Jagiellonię 1:0! Portowcy mają cztery punkty straty do Legii.

• Bogdan Zając obejrzał czerwoną kartkę i został odesłany na trybuny!

• We wcześniejszej fazie akcji Kostas faulował Puljicia.

• Adam Frączczak wykończył kontrę Pogoni strzałem przy dalszym słupku! Bramka została jednak anulowana po interwencji VAR.

• Jakov Puljić trafił z wolnego prosto w mur.

• Fedor Cernych faulowany na 18. metrze przez Tomasa Podstawskiego.

• Błażej Augustyn "wyciął" Rafała Kurzawę. Druga żółta i czerwona kartka dla obrońcy Jagiellonii. Gospodarze kończą w dziewiątkę.

• Przemysław Mystkowski wszedł w miejsce Bartosza Kwietnia.

• Boisko opuścił Alexander Gorgon. W jego miejsce Tomas Podstawski.

• Za odepchnięcie Smolińskiego drugą żółtą kartkę zobaczył też Martin Pospisil.

• Sędzia ukarał drugą żółtą kartką Kacpra Smolińskiego.

• Przy linii bocznej doszło do awantury. Kacper Smoliński starł się z Martinem Pospisilem.

• Żółta kartka. Martin Pospisil Czech ostro potraktował Gorgona.

• Błażej Augustyn powalczył o piłkę, ale trafił łokciem w Adama Frączczaka. Żółta kartka.

• Kacper Smoliński mocno uderzył przy bliższym słupku. Dziekoński odbił na róg.

• Michał Kucharczyk zdecydował się sam wykończyć akcję. Strzał "Kuchego" zablokowany.

• Fedor Cernych zagrał prostopadłą piłkę w kierunku Martina Pospisila. Pomylił się Kostas, a Czech huknął z pola karnego, ale nad poprzeczką.

• Rafał Kurzawa zameldował się na boisku w miejsce Sebastiana Kowalczyka.

• Luka Zahović zszedł z boiska. W jego miejsce pojawił się Adam Frączczak.

• Fedor Cernych na placu gry. Boisko opuścił Bartłomiej Wdowik.

• Maciej Makuszewski wszedł w miejsce Fernana Lopeza.

• Jakub Bartkowski dorzucił piłkę z prawego skrzydła do niepilnowanego Michała Kucharczyka. Skrzydłowy Pogoni przyjął futbolówkę i uderzył precyzyjnie przy słupku.

• GOOOOOOOOL! 1:0 DLA POGONI! MICHAŁ KUCHARCZYK!

• Dośrodkowanie Bojana Nasticia z rzutu wolnego. Sędzia odgwizdał ofensywne przewinienie Bartosza Kwietnia.

• Spóźniony Kacper Smoliński trafił w stopę Tarasa Romanczuka. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Sebastian Kowalczyk dokładnie wrzucał z prawego skrzydła. W ostatniej chwili Bartosz Kwiecień ubiegł Lukę Zahovicia.

• Kostas przeciął piłkę po kolejnej wrzutce z rzutu rożnego. Bez zagrożenia dla bramki Jagiellonii.

• Michał Kucharczyk wywalczył rzut rożny. Celny strzał głową Gorgona, Dziekoński przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Szansa Pogoni! Koszmarnie wybił Xavier Dziekoński i Luka Zahović stanął oko w oko z bramkarzem Jagi. Słoweniec trafił tylko w słupek.

• Sebastian Kowalczyk zdecydował się na indywidualną akcję. Strzał kapitana Pogoni zablokowany.

• Obie drużyny bez zmian po przerwie.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy! W Białymstoku Jagiellonia bezbramkowo remisuje z Pogonią.

• Dwie minuty dołożył arbiter do pierwszej części spotkania.

• Kolejna żółta kartka dla Portowców. Bartosz Kwiecień uderzony łokciem przez Alexandra Gorgona.

• Jakov Puljić opatrywany poza boiskiem przez sztab medyczny.

• Zamieszanie po wrzutce Kucharczyka z rzutu rożnego. Wybił ostatecznie Błażej Augustyn.

• Bojan Nastić dośrodkował z lewego skrzydła. Stipica bez trudu wyłapał piłkę.

• Kacper Smoliński rozegrał piłkę na jeden kontakt z Luką Zahoviciem. Słoweniec na spalonym.

• Dośrodkowanie Nasticia z rzutu wolnego z lewej flanki. Piłka nie przeszła pierwszego obrońcy.

• Spóźniony wślizg trafił w nogę Pawła Olszewskiego. Sebastian Kowalczyk napomniany żółtą kartką.

• Nie jest to porywające widowisko. Obie drużyny pozostają bez celnego uderzenia.

• Luka Zahović łapał za koszulkę Bartłomieja Wdowika. Żółta kartka.

• Michał Kucharczyk dośrodkował z prawego skrzydła w kierunku Luki Zahovicia. Poradzili sobie obrońcy Jagi.

• Paweł Olszewski dogrywał po ziemi z prawego skrzydła. Prosto w ręce Stipicy.

• Za wcześnie wystartował Jakov Puljić. Chorwat złapany na ofsajdzie.

• Kostas główkował po dośrodkowaniu Michała Kucharczyka z rzutu wolnego. Obok bramki.

• Taras Romanczuk ostro potraktował Sebastiana Kowalczyka. Obyło się bez kartki.

• Michał Kucharczyk przeciągnął dośrodkowanie z prawego skrzydła.

• Żółta kartka. Bartosz Kwiecień z impetem zaatakował Kacpra Smolińskiego.

• Michał Kucharczyk dokładnie wrzucił piłkę w pole karne. Luka Zahović zgrywał piłkę do Kostasa. Grek złapany na spalonym.

• Wymuszona zmiana. Luis Mata wszedł w miejsce kontuzjowanego Huberta Matyni.

• Problemy zdrowotne Huberta Matyni. Rozgrzewa się już Luis Mata.

• Indywidualna akcja Huberta Matyni. Faulem przerwał ją Fernan Lopez. Okazja dla Pogoni z rzutu wolnego.

• Bartosz Kwiecień przymierzył z dystansu. Piłka minęła słupek bramki Stipicy.

• Jakov Puljić uderzył z nieprzygotowanej pozycji. Posłał piłkę w trybuny.

• Gramy! Spotkanie już się rozpoczęło!

• Piłkarze obu zespołów pojawili się już na murawie stadionu w Białymstoku! Za moment sędzia Damian Sylwestrzak rozpocznie to spotkanie.

• Drużyna Kosty Runjaica przegrała trzy spotkania z rzędu i do lidera traci już siedem punktów. W ostatniej kolejce Pogoń dość nieszczęśliwie uległa Lechowi Poznań, przegrywając u siebie 0:1.

• Jagiellonia nie wygrała żadnego z ostatnich pięciu meczów i spadła na 12. miejsce w tabeli. Chorował trener Bogdan Zając, którego nie było na ławce w spotkaniach Piastem Gliwice (0:1) i Zagłębiem Lubin (0:3). Teraz szkoleniowiec wraca do pracy.

• Pogoń rozpocznie w następującym zestawieniu:

• Oto wyjściowy skład Jagiellonii:

• Jagiellonia Białystok i Pogoń Szczecin ostatnio zawodzą, dlatego każdą zdobycz przyjmą z pocałowaniem ręki. Początek spotkania w Białymstoku o godzinie 20:30. Witamy w relacji LIVE!

Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin ONLINE. Jedni i drudzy wpadli w dołek. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin ONLINE. To nie musi być wcale atrakcyjne widowisko. Obie drużyny zawodzą, dlatego każdą zdobycz przyjmą z pocałowaniem ręki, być może nie bacząc nawet na styl. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:30.

Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin ONLINE

Jagiellonia zaczęła rok od pokonania Lechii Gdańsk, a potem zaczęły się problemy wyrażone trzema porażkami i dwoma remisami.

Pogoń zaczęła rok od pokonania Rakowa Częstochowa i Cracovii, a potem zaczęły się problemy wyrażone trzema porażkami, remisem i odpadnięciem z Pucharu Polski.

Wyniki Jagiellonii jej trener próbuje tłumaczyć wirusami, które dotknęły drużynę po meczu z Wisłą Kraków: koronawirusem, anginą i jelitówką. W Pogoni skład się nie przetrzebił, ale swoje zrobiła chyba presja nałożona na piłkarzy po awansie na pozycję lidera (15. kolejka).

W ostatniej kolejce Pogoń dość nieszczęśliwie uległa Lechowi Poznań, przegrywając u siebie 0:1. Była to dopiero pierwsza porażka na stadionie w Szczecinie.

Jagiellonia ma za sobą bezbarwny wystep w Lubinie. Przegrała z Zagłębiem 0:3, a mogła znacznie wyżej. Z uwagi na problemy kadrowe w jedenastce zobaczyliśmy takich zawodników jak Kris Twardek, Maciej Bortniczuk czy Fernán Ferreiroa.

Bogdan Zając, trener Jagiellonii: - Z Piastem przegraliśmy niefortunnie. Bramkę straciliśmy przypadkowo, w ostatniej akcji. Do tego momentu funkcjonowaliśmy dobrze, mimo gry w osłabieniu. Życie pokaże, jak jesteśmy mocni. Wierzę, że już w meczu z Pogonią postawimy się, udowodnimy, że się podnosimy.

Kosta Runjaic, trener Pogoni: - Jagiellonia odpowiada mniej więcej takiemu profilowi, jak każda drużyna ekstraklasy. Kiedy ma dobry dzień, może pokonać każdego, ale gdy ma słabszy, może przegrać z każdym. Jej sytuacja jest podobna do naszej. Piłkarze Jagiellonii nie są zadowoleni z ostatnich wyników. Będzie to wyrównany mecz, my musimy zrobić wszystko, by przywieźć stamtąd punkty.

Oglądaj mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin w Player.pl >>>

Przewidywane składy na mecz Jagiellonia - Pogoń:
Jagiellonia: Dziekoński - Olszewski, Runje, Tiru (Augustyn?), Nastić - Mystkowski, Romanczuk, Pospisil, Lopez, Cernych - Puljić.
Pogoń: Stipica - Bartkowski, Zech, Malec, Mata - Dąbrowski (Podstawski?), Drygas, Gorgon, Kowalczyk, Kucharczyk - Zahović

Nie zagrają w meczu Jagiellonia - Pogoń:
Jagiellonia: Imaz, Prikryl, Kadlec
Pogoń: Stolarski, Cibicki, Łasicki (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Pogoń - Jagiellonia 3:0 (Ekstraklasa, 30.10.2020)
Pogoń - Jagiellonia 2:2 (Ekstraklasa, 05.07.2020)

Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w TVP Sport i Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacjach Player+ i Canal+. W C+ komentuje duet Bartosz Gleń - Tomasz Wieszczycki, a w TVP Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:30 - zapraszamy!