Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM. Lider powiększy przewagę?

Jagiellonia Białystok

0

Śląsk Wrocław

4

• Koniec! Po słabej pierwszej połowie doczekaliśmy się emocji! Śląsk wygrywa 4:0! Trzy bramki padły łupem Robaka, a jedno trafienie dołożył Piech! Dziękujemy za uwagę!

• Bardzo dobra interwencja Kelemena po strzale Cholewiaka!

• Ostatnia zmiana w Śląsku. Zszedł Pich, wszedł Gąska.

• GOL! Trzecia bramka Robaka! Śląsk prowadzi już 4:0!

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Kwiecień, ale broni Słowik!

• Novikovas oddał strzał zza pola karnego, ale piłka poleciała obok słupka bramki Słowika.

• Druga zmiana w Śląsku. Zszedł Piech, wszedł Radecki.

• Mamy przerwę w grze. Na murawie leży Piech.

• Stuprocentowa okazja dla Śląska! Frankowski zagrał do Kelemena, ale tam w polu karnym był Piech! Błąd piłkarza gości ratuje Jagiellonię przed stratą czwartej bramki.

• Indywidualna akcja Kwietnia! Piłka leci jednak wysoko nad bramką Słowika!

• Pierwsza zmiana w Śląsku. Zszedł Chrapek, wszedł Augusto.

• Celeban ratuje się wybiciem piłki na rzut rożny. Jagiellonia nie stworzyła jednak z niego zagrożenia w polu karnym Słowika.

• Ostatnia zmiana w Jagiellonii. Zszedł Bezjak, wszedł Klimala.

• GOL! Już 3:0 w Białymstoku! Drugą bramkę zdobywa Robak!

• Indywidualna akcja Novikovasa, jednak piłkarz gospodarzy stracił piłkę zanim wpadł w pole karne.

• Rzut wolny dla Jagiellonii po faulu Robaka.

• Kelemen ratuje Jagiellonię przed stratą bramki! Cholewiak był sam na sam z golkiperem gospodarzy!

• Druga zmiana w Jagiellonii. Zszedł Burliga, wszedł Savković.

• Zmiana w Jagiellonii. Zszedł Machaj, wszedł Świderski.

• Rzut wolny dla Jagiellonii. Machaj posyła piłkę w pole karne, ale oddalają zagrożenie obrońcy Śląska.

• Akcja Śląska lewą stroną, piłka do Piecha, a ten zdecydował się na strzał z powietrza. Goście prowadzą już 2:0 w Białymstoku.

• GOL! Mamy już 2:0 dla Śląska! Bramkę zdobył Piech!

• Robak dostał piłkę w polu karnym i Kelemen był bezbronny. Goście prowadzą 1:0.

• GOL! Śląsk obejmuje prowadzenie! Robak zdobywa bramkę!

• Mamy pierwszy, celny strzał. Cholewiak głową, broni Kelemen!

• W przerwie żaden z trenerów nie zdecydował się na przeprowadzenie zmian.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Niewiele dzieje się w Białymstoku. Na drugą część spotkania zapraszamy za kwadrans!

• Fatalne podanie Bezjaka. Piłkę przechwycił Cholewiak.

• Faul na Robaku i rzut wolny dla Śląska.

• Źle przyjął piłkę Novikovas. Od autu Śląsk.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany Cotra.

• Frankowski z lewej strony dośrodkował w pole karne, ale wprost na głowę obrońcy Śląska. Goście oddalili zagrożenie spod własnej bramki.

• Cholewiak z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Ależ okazja przed Śląskiem! Chrapek dośrodkowuje z lewej strony, interweniuje Guilherme, ale piłka spada pod nogi Robaka, który huknął zza pola karnego! Obok bramki!

• Z kontrą ruszył Śląsk! Robak zagrał do Cholewiaka, a ten niedokładnie przyjął piłkę! Mogło być groźnie w polu karnym Jagiellonii!

• Gospodarze zaatakowali lewą stroną. Nie była to jednak udana akcja. Na końcu faulował Bezjak.

• Piech złapany na pozycji spalonej.

• Cholewiak do Piecha, a ten dośrodkował w pole karne, ale Kwiecień wyjaśnia sytuację.

• Golla uprzedził Frankowskiego i oddalił zagrożenie.

• Robak z woleja, ale strzał zablokował Burliga. Śląsk wznowi grę z autu.

• Robak dobrze zagrywał z lewej strony boiska, ale jeden z jego kolegów nie zdążył dołożyć nogi. Nic nie wyszło z tej akcji Śląska.

• Mamy przerwę w grze. Na murawie leży Machaj.

• Rzut wolny dla Jagiellonii. Zamieszanie w polu karnym, ostatecznie piłka spadła pod nogi Novikovasa, którzy uderzył obok bramki.

• Dobra akcja gości prawą stroną. Cholewiak zagrał płasko po ziemi w pole karne, ale jeden z obrońców Jagiellonii dobrze odczytał jego zamiary. Rzut rożny dla Śląska.

• Rzut wolny dla Śląska. Nieprzepisowo zatrzymywany był Łabojko.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Trwa rozgrzewka obu drużyn.

• Mecz poprowadzi Piotr Lasyk.

• W zeszły weekend Śląsk odniósł dopiero drugiej zwycięstwo w sezonie ligowym, a przypomnijmy, że pierwsze miało miejsce w 1. kolejce przeciwko Cracovii. Wydaje się jednak, że coś drgnęło we Wrocławiu, gdyż przed tygodniem gracze WKS-u rozbili obecnie drugi w tabeli Piast Gliwice i to aż 4:1.

• Po niedawnym załamaniu formy białostocczanie wracają na właściwe tory. We wrześniu podopieczni Ireneusza Mamrota nie doznali porażki, a ostatnie dwa spotkania z Cracovią i Górnikiem Zabrze kończyły się zwycięstwami "Jagi" po 3:1. W Pucharze Polski Jagiellonia z problemami, ale również odniosła zwycięstwo z dużo niżej notowaną Lechią Dzierżoniów 1:0.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 10. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Jagiellonia Białystok podejmie Śląsk Wrocław. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 18.

Bartosz Głąb

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Anatol Chomicz

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław ONLINE. W ostatnim spotkaniu 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok podejmie Śląsk Wrocław. Jeśli gospodarze odniosą zwycięstwo, to odskoczą na trzy punkty od drugiego Piasta Gliwice. Śląsk nie będzie jednak łatwym przeciwnikiem, bo rozbił ostatnio Piasta aż 4:1. Relacja na żywo w GOL24! [1.10.2018]

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław ONLINE

Na zakończenie 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy kibiców czeka nie lada gratka. Jagiellonia Białystok jest obecnie liderem tabeli i w przypadku zwycięstwa ucieknie od grupy pościgowej na trzy punkty. Po niedawnym załamaniu formy białostocczanie wracają na właściwe tory.
We wrześniu podopieczni Ireneusza Mamrota nie doznali porażki, a ostatnie dwa spotkania z Cracovią i Górnikiem Zabrze kończyły się zwycięstwami "Jagi" po 3:1. W Pucharze Polski Jagiellonia z problemami, ale również odniosła zwycięstwo z dużo niżej notowaną Lechią Dzierżoniów 1:0. W tamtym spotkaniu dostali szansę zmiennicy i raczej nie do końca ją wykorzystali, o czym zresztą po meczu powiedział trener Mamrot.

A co szkoleniowiec białostoczan sądzi o najbliższym rywalu? - Śląsk ma swój styl, pomysł na grę, dlatego w poniedziałek czeka nas trudna potyczka. My mamy swoje problemy z kontuzjami - stwierdza trener Mamrot. - Śląsk ma mocną ofensywę, ale o wszystkim będzie decydowała dyspozycja dnia. Musimy być maksymalnie skoncentrowani, ponieważ Śląsk to nieprzyjemny rywal. Ich sytuacja w tabeli nie wygląda najlepiej, potrzebują punktów - dodaje Kelemen.

Jeśli chodzi o drużynę z Wrocławia, to ostatnimi czasy spisywała się ona fatalnie. W zeszły weekend Śląsk odniósł dopiero drugiej zwycięstwo w sezonie ligowym, a przypomnijmy, że pierwsze miało miejsce w 1. kolejce przeciwko Cracovii. Wydaje się jednak, że coś drgnęło we Wrocławiu, gdyż przed tygodniem gracze WKS-u rozbili obecnie drugi w tabeli Piast Gliwice i to aż 4:1. Może to być jednak chwilowy wzlot, ale wszyscy związani ze Śląskiem wierzą, że będzie to początek marszu w górę tabeli.

W poprzednim sezonie LOTTO Ekstraklasy oba zespoły mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Najpierw w sierpniu zeszłego roku w Białymstoku padł remis 1:1, a bramki wtedy zdobywali Taras Romanczuk dla Jagiellonii i Michał Mak dla Śląska. Natomiast w połowie grudnia we Wrocławiu to Śląsk okazał się lepszy wygrywając 1:0. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Arkadiusz Piech, a w drugiej połowie Arvidas Novikovas nie wykorzystał rzutu karnego.

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław?

NIE ZAGRAJĄ
Jagiellonia Białystok: Wójcicki, Romanczuk (kontuzje);

Śląsk Wrocław: Pawelec (kontuzja).

PRZEWIDYWANE SKŁADY
Jagiellonia Białystok: Kelemen - Guilherme, Runje, Mitrović, Burliga - Novikovas, Pospisil, Machaj, Kwiecień, Frankowski - Bezjak;

Śląsk Wrocław: Słowik - Cotra, Golla, Celeban, Broź - Pich, Chrapek, Pałaszewski, Łabojko, Ahmadzadeh - Robak.

FORMA W OSTATNICH MECZACH
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia Białystok 0:1 (1/32 Pucharu Polski)
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:3 (LOTTO Ekstraklasa)
Jagiellonia Białystok - Cracovia 3:1 (LOTTO Ekstraklasa)
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1:1 (LOTTO Ekstraklasa)
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica 2:3 (LOTTO Ekstraklasa)

ŚLĄSK WROCŁAW
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 0:3 (1/32 Pucharu Polski)
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 4:1 (LOTTO Ekstraklasa)
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0 (LOTTO Ekstraklasa)
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1 (LOTTO Ekstraklasa)
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:3 (LOTTO Ekstraklasa)

SĘDZIA - Szymon Marciniak (Płock)

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV
Transmisję ze spotkania 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław od 17:55 przeprowadzi Eurosport. Studio przedmeczowe rozpocznie się o 17:30. Relacja LIVE w GOL24.