Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Jaga potwierdzi zwyżkę formy?

Jagiellonia Białystok

1

Śląsk Wrocław

0

• Koniec meczu! Jagiellonia wymęczyła zwycięstwo ze Śląskiem Wrocław i wracają do grupy mistrzowskiej PKO Ekstraklasy!

• Jesus Imaz mógł wbić gwóźdź do trumny Śląska! Hiszpan świetnie utrzymał się przy piłce, uderzył i futbolówka minimalnie mija bramkę gości!

• 4 minuty potrwa jeszcze ten mecz.

• Tomas Prikryl miał bardzo dużo miejsca na oddanie strzału. Huknął w stronę bramki, ale świetnie broni Putnocky.

• 5 minut zostało do końca regulaminowego czasu gry. Jagiellonia jest coraz bliżej drugiego z rzędu zwycięstwa i powrotu do górnej ósemki tabeli PKO Ekstraklasy!

• Słabe rozegranie Jagielonii. Od bramki zacznie Matus Putnocky.

• Kolejna zmiana w drużynie Jagiellonii. Przemysław Mystkowski zmieniony przez Bartłomieja Wdowika.

• W ekipie gości schodzi Robert Pich, a wchodzi Filip Raicević.

• Jesus Imaz melduje się na murawie, a zmienia Jakova Puljicia.

• Co tu się teraz wydarzyło pod bramką Jagiellonii! Erik Exposito posłał znakomity strzał sprzed pola karnego, po którym piłka trafiła w słupek! Jeszcze dwukrotnie uderzył Płacheta, ale futbolówka trafiała w Damiana Węglarza!

• Krzysztof Mączyński mocno uderza sprzed pola karnego, ale trafia prosto w rywala.

• Matus Putnkocky sprytnie oszukał Martina Pospisila i zażegnał niebezpieczeństwo spod swojej bramki.

• Przemysław Mystkowski ogląda żółty kartonik.

• Maciej Makuszewski opuszcza murawę. W jego miejsce melduje się Tomas Prikryl.

• Ariel Borysiuk ukarany żółtą kartką.

• Dobre dośrodkowanie Krzysztofa Mączynskiego. Znowu zabrakło jednak, aby przeciąć te podanie.

• Bardzo kontrowersyjna decyzja Piotra Lasyka. Arbiter nie zdecydował się obejrzeć całej sytuacji na monitorze VAR, jednak Przemysław Mystkowski dodał wiele od siebie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Martin Pospisil bardzo pewnie zamienia karnego na bramkę!

• Mark Tamas pociągnął Mystkowskiego i ogląda żółtą kartkę!

• Rzut karny dla Jagiellonii!

• Niezłe uderzenie Tarasa Romanczuka! Piłka po jego strzale ląduje na bocznej siatce!

• Michał Chrapek doznał urazu, który eliminuje go z gry. Zmienia go Filip Marković.

• Martin Pospisil przejął futbolówkę i oddał strzał sprzed pola karnego! Czech trafił jednak prosto w ręce bramkarza gości.

• Israel Puerto nie wrócił już na boisko. Zmienił go Piotr Celeban.

• Sędzia daje znak do rozpoczęcia drugiej części meczu!

• Koniec pierwszej połowy. Mecz ogląda się ciężko. Jak to się zwykło mówić - jest to typowy mecz walki. Czekamy na lepszą grę po zmianie stron!

• Fatalne uderzenie Macieja Makuszewskiego. Piłka znacznie mija bramkę Putnockiego.

• Strzał Borysiuka trafia prosto w zawodnika Śląska.

• Taras Romanczuk bardzo mocno cierpi po starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Niezła, składna akcja gospodarzy, jednak defensywa Śląska zdołała zażegnać niebezpieczeństwo.

• Zoran Arsenić zbyt mocno dogrywa i od bramki zacznie Śląsk.

• Damian Węglarz spokojnie wyłapuje dogranie Łabojki.

• Robert Pich dogrywa w pole karne Jagiellonii, ale świetnie interweniuje Bogdan Tiru.

• Jakov Puljić na zdecydowanym spalonym. Jagiellonia traci szansę na gola.

• Jakov Puljić otrzymał świetnie podanie na 11 metr od Tarasa Romanczuka! Chorwatowi zdecydowanie zabrakło dokładności i piłka poszybowała nad bramkę.

• Na uderzenie zdecydował się jednak Taras Romańczuk. Kapitan Jagiellonii trafił prosto w mur.

• Mystkowski faulowany pod polem karnym rywala. Szansę na dobry strzał będzie miał Ariel Borysiuk.

• Płacheta na spalonym i Jagiellonia odzyskuje posiadanie.

• Matus Putnocky bardzo pewnie wyłapuje dośrodkowanie Martina Pospisila.

• Przemysław Płacheta wygrał pojedynek biegowy z Kadlecem, dośrodkował w pole karne, ale tam nikt nie zdołał przeciąć piłki.

• Pierwszy rzut rożny tego meczu. Przemysław Płacheta dośrodkował, ale bardzo pewnie piąstkuje Damian Węglarz.

• Andrej Kadlec fatalnie skiksował i Jagiellonia nie mogła wyprowadzić kontrataku.

• Goście rozpoczęli mecz od środka boiska!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Inne cele ma w tym sezonie Śląsk Wrocław. Goście walczą o awans do Europejskich Pucharów. Jeżeli dzisiaj pokonają Jagiellonię to wyprzedzą Cracovię i rozsiądą się na pozycji wicelidera PKO Ekstraklasy.

• Jagiellonia źle rozpoczęła rok 2020. Słaba gra i straty punktów. Tydzień temu wyglądało to już dużo lepiej i Białostoczanom w końcu udało się wygrać mecz. Teraz celem jest awans do górnej ósemki, a do tego może przybliżyć ich zwycięstwo w dzisiejszym meczu.

• Dobry wieczór Państwu! 26 kolejka PKO Ekstraklasy trwa w najlepsze! W tej serii gier pada bardzo dużo bramek i tego wypatrujemy także w Białymstoku. Jagiellonia - Śląsk na relację z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

JLAS

©Fot. Tomasz Ho£Od / Polska Press

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław ONLINE. We wtorek Jagiellonia przełamała niemoc i pokonała na wyjeździe Pogoń Szczecin. W sobotę ekipa z Podlasia zagra u siebie z będącym w ścisłej czołówce Śląskiem Wrocław. Początek meczu w sobotę 7 marca o godzinie 20. Relacja LIVE w GOL24!

PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław ONLINE

Wygrana Jagiellonii z Portowcami przerwała serię sześciu porażek z rzędu na wyjazdach. Ponadto była pierwszą dla Jagiellonii w 2020 roku pod wodzą Iwajło Petewa. Białostoczanie po zimowej przerwie w rozgrywkach mieli szybko wrócić do czołowej ósemki, która w rundzie dodatkowej zagra o mistrzostwo Polski.
Tymczasem przed wyjazdem do Szczecina Podlasianie - w czterech wiosennych występach - zainkasowali zaledwie dwa punkty, remisując z Koroną Kielce 0:0 i Lechem Poznań 1:1. Wcześniej zespół poniósł dwie kompromitujące porażki - najpierw w Krakowie z Wisłą 0:3, później w Warszawie z Legią aż 0:4.

- Było dużo różnych myśli. Z pewnością nie weszliśmy w ten sezon tak, jak byśmy sobie tego życzyli, jakby kibice tego chcieli. Nasza gra pozostawiała wiele do życzenia. Myślę, że w meczu z Pogonią też nie było optymalnie, ale na pewno była walka, był charakter i te trzy punkty bardzo cieszą, bo długo nie mogliśmy ich zdobyć - mówi obrońca Jakub Wójcicki.

Jagiellonia jest zdeterminowana, by ponownie skrócić dystans do dzielącej jej strefy medalowej. Białostoczanie muszą być jednak bardzo skoncentrowani, a przede wszystkim uważać na ofensywne ogniwa gości - Przemysława Płachetę, Filipa Markovicia oraz Erika Exposito, bohatera środowej wygranej Śląska nad Koroną Kielce 2:1. Dzięki temu zwycięstwu Wojskowi awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Mają 42 punkty - tyle samo, co druga Cracovia.

- Po porażce w derbach z Zagłębiem Lubin nie było nam łatwo i myślę, że po tym zwycięstwie z Koroną wszyscy odetchnęliśmy. Nasi zawodnicy zostawili serce na boisku, zareagowali pozytywnie i walczyli do końca. Taką drużynę chcę widzieć w każdym spotkaniu - mówi trener Śląska, Vitezslav Lavicka.

Jaga zmierzy się ze Śląskiem po raz czterdziesty w historii, licząc rozgrywki ligowe i pucharowe. W dotychczasowych 39 spotkaniach białostoczanie wygrali 13 razy, 11 zremisowali i 15 przegrali. Strzelili Śląskowi 51 goli, tracąc przy tym 61 bramek. W pierwszym meczu obu drużyn w tym sezonie drużyny podzieliły się punktami, remisując 1:1. Bramki w tym meczu zdobyli Robert Pich (Śląsk) i Juan Camara (Jagiellonia).

Sędzią sobotniego meczu będzie Piotr Lasyk z Bytomia.

Nie zagrają w meczu Jagiellonia - Śląsk:
Jagiellonia: Dejan Iliev, Bartosz Bida (urazy), Jakub Wójcicki (pauza za kartki).

Śląsk: Wojciech Golla, Łukasz Broź (kontuzje), Mariusz Pawelec, Mateusz Radecki.

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV
Spotkanie Jagiellonii ze Śląskiem pokaże Canal+ Sport. Początek spotkania o godz 20. Prosto z Białegostoku komentują Adam Marchliński i Kazimierz Węgrzyn. Relacja na żywo w GOL24.pl. Zapraszamy!

20:00 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław Canal+ Sport