Jagiellonia Białystok

2

Wisła Płock

2

• Koniec meczu! Jagiellonia rzutem na taśmę ratuje remis! Bardzo dobre widowisko oglądaliśmy dzisiaj w Białymstoku.

• Niewiarygodne! Napastnik Jagiellonii uderzył i piłka trafiła w Alana Urygę, który stał w murze. Rykoszet zmylił golkipera Wisły i w ostatnich minutach Jagiellonia wyrównuje!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jakov Puljić wykorzystuje stały fragment gry!

• Będzie groźna okazja dla Jagiellonii. Gospodarze mają rzut wolny na 30 metrze od bramki rywala.

• Karol Angielski sam zdecydował się na zakończenie akcji! Wściekły na niego jest Dominik Furman, który mógł oddać strzał z dużo lepszej pozycji.

• Sędzia dorzuca 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Ależ było blisko! Dominik Furman standardowo posłał idealną piłkę. Do strzału doszedł Michalski, który pomylił się nieznacznie!

• Bartosz Kwiecień zdecydował się na strzał z 40 metra i trafił prosto w ręce bramkarza Nafciarzy.

• Damian Michalski bardzo pewnie przerywa akcję gospodarzy. Czy Jagiellonia zdoła chociaż wyrównać stan meczu?

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Angel Garcia schodzi, a w jego miejsce pojawia się Maciej Ambrosiewicz.

• Dobra, indywidualna akcja Bartosza Bidy. Młodzieżowiec nie trafia jednak w światło bramki.

• Cillian Sheridan kończy jednak swój występ. W jego miejsce melduje się Karol Angielski.

• Cillian Sheridan doznaje groźnie wyglądającej kontuzji. Irlandczyk trzymając się za kolano opuszcza boiska, ale po chwili na nią wraca.

• Piotr Tomasik melduje się na murawie, a schodzi z niej Giorgi Merebaszwili.

• Bartosz Kwiecień znalazł miejsce w polu karnym rywala, ale oddał niecelny strzał.

• Co za wejście smoka Przemysława Mystkowskiego! Rezerwowy zaliczył pierwszy kontakt z piłką, dograł idealnie do Bartosza Bidy, który bardzo pewnie pokonuje bramkarza gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartosz Bida daje nadzieję gospodarzom!

• Ostatnia zmiana w ekipie z Białegostoku. Jesus Imaz schodzi, a wchodzi Przemysław Mystkowski.

• Wisła Płock mogła zamknąć ten mecz! Giorgi Merebaszwili tym razem przegrał pojedynek z bramkarzem Jagiellonii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dominik Furman bardzo pewnie pokonuje Damiana Węglarza!

• Rzut karny dla Wisły Płock! Paweł Olszewski popełnia błąd i sędzia wskazuje na wapno!

• Mateusz Szwoch ogląda żółtą kartkę.

• Bartosz Kwiecień ratuje swój zespół przed stratą bramki! Giorgi Merebaszwili wpadł w pole karne, minął rywali, uderzył , a rezerwowy Jagi wybił piłkę z samej linii bramkowej!

• Paweł Olszewski dośrodkowuje prosto w ręce Thomasa Daehne.

• Gjertsen po raz kolejny doszedł do znakomitej sytuacji, ale znowu zabrakło mu dokładności!

• Jakub Wójcicki również szybko opuszcza murawę. Paweł Olszewski wchodzi w jego miejsce.

• Jakov Puljić doszedł do strzału głową, ale trafia prosto w ręce bramkarza rywali!

• Jagiellonia rozpoczęła od środka drugą część meczu!

• Zoran Arsenić dostaje "wędkę" od trenera i już na murawie się nie pojawi. W jego miejsce wchodzi Bartosz Kwiecień.

• Koniec pierwszej części meczu. Jak na razie Wisła Płock realizuje swój plan 100% i prowadzi w Białymstoku 1:0!

• Ariel Borysiuk zamknął akcję swojej drużyny strzałem z dystansu. Piłka poszybowała daleko od bramki gości.

• Indywidualna akcja Martina Pospisila. Czech podaje jednak niedokładnie i Wisła Płock przejmuje piłkę.

• Maciej Makuszewski posłał piłkę w pole karne. Mogła ona zaskoczyć Dahne, gdyż futbolówka otarła się o poprzeczkę!

• Bartosz Bida przegrywa pojedynek z Rzeźniczakiem, ale Jagiellonia będzie miała jeszcze rzut rożny.

• Bardzo dobra interwencja Węglarza, który broni strzał Merebaszwilego.

• Mocne, ale też niecelne uderzenie Jesusa Imaza.

• Zoran Arsenić popełnia fatalny błąd. Irlandczyk świetnie to wykorzystał i pewnie pokonał Węglarza w sytuacji sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Cillian Sheridan otwiera wynik meczu!

• To powinien być gol! Dominik Furman dograł perfekcyjnie na głowę Sheridana, który pomylił się dosłownie o kilka centymetrów!

• Dobrze bita piłka przez Angela Garcię! Po raz kolejny dopadł do niej Gjerten, ale Norwegowi znowu szwankował celownik.

• Teraz gości ratuje Thomas Dahne! Jesus Imaz oddał strzał głową z bliskiej odległości, jednak to bramkarz Wisły wyszedł z tej sytuacji obronną ręką!

• Bartosz Bida miał niezłą sytuację do zdobycia bramki, ale źle złożył się do strzału!

• Jagiellonia próbuje ataków pozycyjnych, ale konkretów cały czas brakuje.

• Torgil Gjertsen zdobywa bramkę! Pomocnik Nafciarzy był na jednak na dwumetrowym spalonym. O zmianie wyniku nie ma mowy.

• Dośrodkowanie w pole karne Wisły Płock. Świetnie główkuje Alan Uryga i zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Jagiellonia długo utrzymuje się przy piłce, ale nie przekłada się to akcją pod bramką Wisły.

• Giorgi Merebaszwili dogrywa idealnie na głowę Gjertsena. Norweg posyła jednak piłkę nad poprzeczkę bramki Węglarza.

• Pierwsza próba ofensywnej akcji gospodarzy. Jakub Wójcicki nie zdołał opanować piłki i w posiadaniu Wisła Płock.

• Tomasz Kwiatkowski używa gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Iwajło Petew nie mógł dzisiaj skorzystać z Tarasa Romańczuka. Kapitan Jagiellonii pauzuje za kartki i zastąpi go Ariel Borysiuk. Nie wystąpią także kontuzjowani - Bogan Tiru i Dejan Iliev.

• Jagiellonia Białystok dużo lepiej rozpoczęła rozgrywki po koronawirusowym restarcie. Żółto-czerwoni pokonali Cracovię 1:0, a Wisła Płock przegrała aż 1:4 z Koroną Kielce.

• Dzień dobry Państwu! Witamy bardzo serdecznie i zapraszamy na relacje LIVE z meczu Jagiellonia Białystok - Wisła Płock!

DW

Jagiellonia Wisła Płock transmisja

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Wojciech Wojtkielewicz

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock ONLINE. Bez kapitana Tarasa Romanczuka i prawdopodobnie Bogdana Tiru przystąpią piłkarze Jagiellonii do sobotniego meczu z Wisłą Płock. Nafciarze od dłuższego czasu mają problem z regularnym punktowaniem, a objęcia fotelu lidera nikt już w Płocku nie pamięta. Dla białostoczan to kluczowy mecz w kontekście gry w pierwszej ósemce.

Jagiellonia - Wisła Płock ONLINE

Białostoczanie dobrze spisali się po restarcie ekstraklasy, pokonując na wyjeździe 1:0 walczącą o awans do europejskich pucharów Cracovię. Gola na wagę trzech punktów zdobył Przemysław Mystkowski, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. Pressing, odbiór i płynne przejście z obrony do ataku - w Krakowie Jaga pokazała styl, który mógł się podobać.
Transmisja w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i nSport+.

Jagiellonia - Wisła Płock NA ŻYWO
Piłkarze Wisły zapowiadają, że po przykrej porażce 1:4 z Koroną Kielce u siebie, przystąpią do meczu z Jagą bardzo zmotywowani. Ewentualna druga porażka z rzędu znacznie mniejszy szansę płocczan na grupę mistrzowską. - Mam nadzieję, że w meczu z Jagiellonią będzie to wyglądać inaczej. Nawet jeśli stracimy bramkę jako pierwsi, to będziemy się w stanie podnieść, tak jak Korona Kielce w ostatnim meczu. Zrobimy wszystko, żeby udowodnić, że przegrana, to tylko wypadek przy pracy - zapowiada młodzieżowiec w drużynie Wisły, Dawid Kocyła.

Oglądaj mecz Jagiellonia - Wisła Płock na żywo online w Player.pl >>>

Ostatnie pojedynki między drużynami nie wyrokują zwycięzcy tego meczu. W tym sezonie Wisła Płock wygrała u siebie 3:1. Miało to miejsce w październiku, kiedy podopieczni Radosława Sobolewskiego notowali świetną serię. W poprzednim sezonie to wygrana u siebie Jagiellonii 1:0 i remis w Płocku 1:1.

Jagiellonia - Wisła Płock LIVE
O co grają oba zespoły? Jagiellonia jest w tej chwili na ósmym miejscu w tabeli. Strata punktów oznacza, że po piętach mogą jej deptać Raków Częstochowa i Zagłębie Lubin, a także Górnik Zabrze. Ewentualne zwycięstwo to z kolei skok na trzecie miejsce w tabeli, choć między trzecim a ósmym miejscem jest niewielka różnica punktowa.

Wisła Płock ma siedem punktów przewagi nad strefą spadkową i raczej nie grozi jej degradacja. Płocczanie w ostatnich pięciu meczach wygrali tylko raz, więc muszą ustabilizować formę. Po cichu też mogą myśleć o pierwszej ósemce, ale wymaga to zanotowanie takiej serii, jak jesienią.

Jagiellonia - Wisła Płock TRANSMISJA

Spotkanie Jagiellonia - Wisła Płock rozpocznie się w sobotę 6 czerwca o godz. 15:00. Transmisja w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i nSport+. Internetowy STREAM online dostępny jest pod adresem ncplusgo.pl oraz canalplus.com. Warunkiem jest posiadanie abonamentu. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.