• Mateusz Szwoch - 3
    • Davo - 4, (Damian Warchoł - bez oceny)
    • Rafał Wolski - 4, (Milan Kvocera - 2)
    • Łukasz Sekulski - 3, (Mateusz Lewandowski - 3)
  • Mecz w Białymstoku bardzo wyrównany. W pierwszej połowie lepiej prezentowali się goście, natomiast w drugiej odsłonie gospodarze. Remis wydaje się być zasłużony.

• Koniec meczu w Białymstoku! Jagiellonia remisuje z Wisłą Płock 1:1.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Ostatnia zmiana w Jagiellonii Białystok. Juan Camara zmienił Marca Guala.

• Israel Puerto został ukarany żółtą kartką za faul przy własnym polu karnym.

• Marc Gual wpadł z piłką w pole karne Wisły, starł się z Krzysztofem Kamińskim, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego!

• W drużynie gospodarzy Mateusz Kowalski zmienił Nene.

• Natomiast Marko Kolar pojawił się w miejsce Damiana Rasaka.

• Dwie kolejne zmiany w szeregach gości. Damian Warchoł zmienił Davo

• Bartłomiej Wdowik uderzył z dystansu, ale pewnie interweniował Krzysztof Kamiński.

• W zespole Wisły Płock Milan Kvocera zmienił Rafała Wolskiego.

• Rafał Wolski zagrał w pole karne rywali, ale w ostatniej chwili świetnie interweniował jeden z obrońców.

• Natomiast Martin Pospisil pojawił się w miejsce Fedora Cernycha.

• Dwie zmiany także w Jagiellonii Białystok. Bartłomiej Wdowik zmienił Jakuba Lewickiego

• Fedor Cernych zdecydował się na strzał z dystansu, piłka odbita od rywala trafiła do Jesusa Imaza, a ten delikatnym uderzeniem dał wyrównanie Jagiellonii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Jesus Imaz doprowadza do wyrównania!!!

• Natomiast Piotr Tomasik pojawił się w miejsce Antona Krywociuka.

• Dwie zmiany w Wiśle Płock. Mateusz Lewandowski zmienił Łukasza Sekulskiego

• Znakomite prostopadłe podanie w pole karne Jagiellonii do Damiana Rasaka, ale ten fatalnie spudłował!

• Jakub Lewicki znakomicie odebrał piłkę w środku pola, a zapowiadało się na groźną kontrę w wykonaniu gości.

• Jakub Rzeźniczak ukarany żółtą kartką po bardzo ostrym faulu na rywalu!

• Kolejne zagranie Jakuba Lewickiego, ale tym razem Krzysztof Kamiński skutecznie wybił piłkę.

• Jakub Lewicki znakomicie zagrał w pole karne gości do Fedora Cernycha, ale ten uderzył niecelnie.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Białymstoku. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Białymstoku. Do przerwy Wisła Płock prowadzi z Jagiellonią 1:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Rafał Wolski zagrał na pole karne Jagiellonii, ale tym razem bez zagrożenia.

• Jesus Imaz popędził na bramkę Wisły, ale został zatrzymany na linii pola karnego.

• Bojan Nastić oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko ponad bramką gości.

• Davo dostał piłkę z prawej strony pola karnego od Damiana Rasaka, ten nie zastanawiając się długo uderzył precyzyjnie i otworzył wynik meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Wisła Płock obejmuje prowadzenie po trafieniu Davo!!!

• Wrzutka w pole karne Jagiellonii jeszcze po rykoszecie wylądowała w rękach Zlatana Alomerovića.

• Po wrzutce w pole karne Jagiellonii piłka wyszła na rzut rożny.

• Zagranie w pole karne Wisły Płock w kierunku Jesusa Imaza, ale tego w ostatniej chwili uprzedził Jakub Rzeźniczak.

• Zakotłowało się w polu karnym Wisły Płock, ale Marc Gual nieczysto trafił w piłkę i Jagiellonia zmarnowała okazję.

• Mateusz Szwoch oddał mocny strzał z dystansu, ale również bardzo niecelny.

• Dużo przerw w grze. Po obu stronach dużo fauli.

• Bogdan Tiru został ukarany żółtą kartką za intencjonalne zagranie ręką w środku pola.

• W ostatnim fragmencie Jagiellonia częściej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

• Anton Krywociuk został ukarany żółtą kartką.

• Teraz Jakub Lewicki ucierpiał po starciu z Jakubem Rzeźniczakiem.

• Rafał Wolski zagrał w pole karne gospodarzy do Łukasza Sekulskiego, ten spudłował w znakomitej sytuacji, ale arbiter i tak odgwizdał spalonego.

• Jakub Rzeźniczak ucierpiał po starciu z Fedorem Cernychem.

• W pierwszych minutach dużo walki w środku pola. Żaden z zawodników nie odstawia nogi.

• Pierwsze zagranie w pole karne Wisły Płock, ale na razie jeszcze bez oddanego strzału.

• Rozpoczynamy rywalizację w Białymstoku!

• Za kilka chwil zaczynamy. Piłkarze wychodzą już na murawę!

• Skład gości:

• Skład gospodarzy:

• Do gry w szeregach Nafciarzy gotowy jest Rafał Wolski. Lider środka pola Wisły odcierpiał już karę trzech meczów zawieszenia za czerwoną kartkę otrzymaną w meczu 8. kolejki.

• W Białymstoku dojdzie do starcia najlepszych duetów ofensywnych. Klasyfikację kanadyjską PKO Ekstraklasy otwierają: Marc Gual i Davo, a tuż za nimi plasują się Rafał Wolski oraz Jesus Imaz. - Ciekawe, że obecnie w tej klasyfikacji czołowe pozycje zajmują zawodnicy Jagiellonii i Wisły. Oczywiście punkty zdobywa zespół, ale to indywidualności znajdują się na czele. To może być ciekawostka, która zachęci kibiców do przyjścia na mecz - dodał szkoleniowiec Jagi

• Po znakomitym początku piłkarze Wisły wyraźnie stracili impet. W czterech kolejkach zdobyli tylko jeden punkt. Ostatnio przerwali jednak serię niepowodzeń, pokonując u siebie Piasta Gliwice. Zwycięstwo odniosła także Jagiellonia, która u siebie rozbiła Koronę Kielce 4:1

• Za 20 minut zaczynamy mecz Jagiellonia - Wisła Płock. Już teraz zapraszamy na zapowiedź tego spotkania

Jagiellonia - Wisła Płock LIVE! Niepokonani od 7 spotkań. Przedłużą serię?

Jagiellonia - Wisła Płock LIVE! Niepokonani od 7 spotkań. Przedłużą serię? ©Wojciech Wojtkielewicz

PKO Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock ONLINE. Niepokonana od siedmiu spotkań ekipa Macieja Stolarczyka podejmie niedawnego lidera z Płocka. W Białymstoku dojdzie do pojedynku najlepszych ofensyw w lidze. Początek spotkania w piątek o godzinie 20:30. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Wisła Płock? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock ONLINE

Po znakomitym początku piłkarze Wisły wyraźnie stracili impet. W czterech kolejkach zdobyli tylko jeden punkt. Ostatnio przerwali jednak serię niepowodzeń, pokonując u siebie Piasta Gliwice. Zwycięstwo odniosła także Jagiellonia, która u siebie rozbiła Koronę Kielce 4:1.

Kibice mogą liczyć na ciekawe widowisko. Płocczanie do tej pory zdobyli już 22 bramki, co jest najlepszym wynikiem w całej lidze. Jagiellonia ma tylko trzy trafienia mniej. - Wisła jest usposobiona ofensywnie. Spotkają się drużyny, które strzeliły najwięcej goli w sezonie, dlatego liczę, że również w piątek zobaczymy sporo bramek. Nie minęło wiele czasu od niedzielnej potyczki. Wszyscy, którzy uczestniczyli w starciu z Koroną są do naszej dyspozycji. Po pauzie kartkowej wraca Nene, mamy zatem większe możliwości. Myślę, że zobaczymy dobry futbol - przyznał Maciej Stolarczyk, trener Jagiellonii.

W Białymstoku dojdzie do starcia najlepszych duetów ofensywnych. Klasyfikację kanadyjską PKO Ekstraklasy otwierają: Marc Gual i Davo, a tuż za nimi plasują się Rafał Wolski oraz Jesus Imaz. - Ciekawe, że obecnie w tej klasyfikacji czołowe pozycje zajmują zawodnicy Jagiellonii i Wisły. Oczywiście punkty zdobywa zespół, ale to indywidualności znajdują się na czele. To może być ciekawostka, która zachęci kibiców do przyjścia na mecz - dodał szkoleniowiec Jagi.

Do gry w szeregach Nafciarzy gotowy jest Rafał Wolski. Lider środka pola Wisły odcierpiał już karę trzech meczów zawieszenia za czerwoną kartkę otrzymaną w meczu 8. kolejki. Czy wróci do podstawowej jedenastki? - Cały czas trwa analiza i dyskusja o składzie. Rafał jest naprawdę wartościowym zawodnikiem. Ostateczna decyzja będzie podjęta przed meczem - stwierdził trener Pavol Stano.

Spotkanie poprowadzi sędzia Piotr Lasyk. Arbiter będzie mógł skorzystać z systemu VAR, który obsłużą Bartosz Frankowski i Bartosz Heinig.

Nie zagrają w meczu Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Jagiellonia: Ivan Runje, Kacper Tabiś, Paweł Olszewski, Tomasz Kupisz, Mateusz Skrzypczak
Wisła Płock: Steve Kapuadi (pauza za czerwoną kartkę).

Ostatnie mecze bezpośrednie
Jagiellonia - Wisła Płock 0:1 (Ekstraklasa, 13.02.2022)
Wisła Płock - Jagiellonia 3:0 (Ekstraklasa, 18.09.2021)

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Płock się w piątek 7 października o godz. 20:30. Transmisję na żywo z meczu Stal - Pogoń przeprowadzi Canal+ Sport. Stream online na stronie i w aplikacji Canal+.

20:30 Jagiellonia Białystok - Wisła Płock transmisja