• Balić do Pawłowskiego, jednak ten nie trafia do bramki. Powinno być 4:0...

• W przerwie mieliśmy zmianę. Zszedł Klemenz, wszedł Kwiecień.

• GOL! Tuszyński na 3:0! Arbiter po konsultacji z systemem VAR uznał bramkę!

• Dośrodkowanie Kopacza w pole karne, piłka spadła na nogę Bohara i ten pokonuje Kelemena. Pogubił się w kryciu Frankowski...

• Pospisil chciał uruchomić Świderskiego, ale jeden z obrońców Zagłębia wślizgiem wybił na aut.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Guilherme, głową uderzył Świderski. Obok bramki.

• Nieczysto uderzył piłkę głową jeden z piłkarzy Jagiellonii. Futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

• Krótka przerwa w grze. Ucierpiał Tuszyński.

• Klemenz ogląda żółtą kartkę.

• Świderski przewrócił się w polu karnym rywala, ale arbiter nie użył gwizdka. Gramy dalej!

• Błąd Novikovasa. Skiksował przy próbie zagrania piętą.

• Sheridan oddał strzał z woleja, ale nie zaskoczył Hładuna.

• Tuszyński oddał strzał głową, ale łapie Kelemen!

• Guldan zablokował wrzutkę Frankowskiego. Będzie jeszcze rzut rożny dla Jagiellonii.

• GOL! Tym razem nie myli się Tuszyński!

• Uderzenie z dystansu jednego z lubinian bez problemu łapie Kelemen.

• Tuszyński trafia najpierw w bramkarza, a potem w boczną siatkę!

• Faul Novikovasa.

• Aut dla Jagiellonii. Piłkę na boisko wrzuci Frankowski.

• Zaczynamy!

• Rezerwowi Zagłębie Lubin: Piotr Leciejewski, Adam Matuszczyk, Jakub Tosik, Łukasz Moneta, Mateusz Matras, Daniel Dziwniel, Jakub Mares.

• Rezerwowi Jagiellonia: Grzegorz Sandomierski, Mile Savković, Bodvar Bodvarsson, Łukasza Burliga, Bartosz Kwiecień, Mateusz Machaj, Patryk Klimala.

• Przed nami drugie spotkanie 19. kolejki Lotto Ekstraklasy. Piątkowym meczem z Zagłębiem Lubin piłkarze Jagiellonii Białystok zakończą tegoroczne ligowe występy w roli gospodarza. Witamy w relacji LIVE!

red

Mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin ONLINE. Piątkowym meczem z Zagłębiem Lubin piłkarze Jagiellonii Białystok zakończą tegoroczne ligowe występy w roli gospodarza. Do stolicy Podlasia przyjeżdża Zagłębie, które już czeka na nowego trenera. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Zagłębie Lubin?

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin ONLINE

Żółto-Czerwoni liczą na udane pożegnanie się z białostockimi kibicami i sprawienie miłego prezentu, świętującemu w czwartek 48. urodziny swojemu trenerowi Ireneuszowi Mamrotowi. - Chcemy udanie zakończyć występy przed własną publicznością, bo wiadomo, jak trudno nam tutaj wygrywać i rehabilitacja należy się naszym sympatykom.
Z doświadczenia wiem, że mecze chwilę przed zimową przerwą nie należą do najłatwiejszych i każda strata punktów w tym okresie może słono kosztować w kontekście całego sezonu. Kluczem będzie koncentracja - mówi kapitan Jagiellonii Taras Romanczuk.

Oglądaj mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin na żywo online w Player.pl >>>

W środę piłkarze Jagiellonii - Arvydas Novikovas, Guilherme i Marko Poletanović odwiedzili Łapy, gdzie w ramach akcji “Łączymy moce z...” spotkali się z miejscowymi kibicami. Sztab marketingowy białostockiego klubu uznał, że tego typu akcje mogą mieć przełożenie na wyższą frekwencję podczas ligowych meczów na obiekcie przy ul. Słonecznej 1. A z tym ostatnio było krucho.

Nadzieję na to, że nie padnie kolejny, niechlubny frekwencyjny rekord (ostatnią ligową potyczkę z Arką Gdynia obejrzało nieco ponad 5 tysięcy widzów) dają też sami piłkarze i ich postawa w meczach z Arką (3:1 i 2:0) oraz z Wisłą (2:2). - Szkoda jedynie, że w Krakowie nie udało nam się zdobyć kompletu punktów, bo wszyscy jasno podkreślali, że byliśmy w tym spotkaniu lepszym zespołem. Ale to już zamknięty rozdział i myślimy już tylko o Zagłębiu - przekonuje Romanczuk.

To już tradycja, że Zagłębie dobrze zaczyna rozgrywki, by nagle stracić swój impet. W obecnym sezonie sytuacja jest podobna. Lubinianie po imponującym starcie, teraz wygrali zaledwie jedno z dziesięciu spotkań i ugrzęźli w dolnych rejonach tabeli. W Białymstoku Zagłębie będzie miało znacznie silniejszy skład, bo wracają dwaj ważni pomocnicy - Filip Jagiełło i Filip Starzyński.

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin?

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

Transmisja meczu Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec od godz. 20:00 w Canal+ Sport w ramach Superpiątku. Początek spotkania o godzinie 20:30. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.