Adam Muśko
Adam Muśko
Fedor Cernych
Fedor Cernych Andrzej Szkocki/Polska Press
Fedor Ćernych zagrał 25 minut w kadrze Litwy w towarzyskim meczu z Estonią. Litwini wygrali 3:1 na wyjeździe.

Cernych wszedł na boisko w 55. minucie w miejsce byłego piłkarza Żółto-Czerwonych Arvydasa Novikovasa. Novikovas w tym spotkaniu zdobył dwa gole.

W meczu wystąpił także inny były zawodnik Jagiellonii Justas Lasickas.

W sezonie 2014/15 Jagiellonia po raz pierwszy w historii zdobyła medal mistrzostw Polski. Pod wodzą Michała Probierza białostocki zespół zajął trzecie miejsce w ekstraklasie. Niektórzy zawodnicy zagrali tylko epizody, a dla niektórych był to najlepszy czas w karierze.

Oni zdobyli pierwszy medal dla Jagiellonii. Gdzie teraz są D...

Dominika Grosicka. Poznajcie żonę Kamila Grosickiego, byłego...