Jagiellonia. Transfery z Jagiellonii. Zobacz kto sobie najlepiej radzi [galeria]

ma
Podczas przerwy zimowej z Jagiellonii odeszli Fedor Cernych, Dmytro Chomczenowski, Ziggy Gordon, Łukasz Sekulski, Piotr Tomasik i Damian Węglarz. Jak sobie radzą w nowych klubach?Nieźle wypada Fedor Cernych, który trafił do Dynamo Moskwa. Litwin zagrał w trzech meczach: 83 minuty z FK Ufa (1:1), 87 minut z FK Krasnodar (0:0) i 86 minut z Arsenalem Tula (wygrana 2:1). W tym ostatnim meczu Cernych zdobył gola. Dynamo zajmuje 11. miejsce w tabeli i ma dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. archiwum
Podczas przerwy zimowej z Jagiellonii Białystok odeszli Fedor Cernych, Dmytro Chomczenowski, Ziggy Gordon, Łukasz Sekulski, Piotr Tomasik i Damian Węglarz. Jak sobie radzą w nowych klubach?

Materiał oryginalny: Jagiellonia. Transfery z Jagiellonii. Zobacz kto sobie najlepiej radzi [galeria] - Gazeta Współczesna