Jakub Piotrowski w KRC Genk? Milion euro, a może nawet dwa

Jakub Piotrowski w KRC Genk? Milion euro, a może nawet dwa

Jakub Lisowski

Głos Szczeciński

Aktualizacja:

Głos Szczeciński

Jakub Piotrowski z Pogoni Szczecin.

Jakub Piotrowski z Pogoni Szczecin. ©Andrzej Szkocki

- Kuba jest naszym zawodnikiem i będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Lechią - mówi Sławomir Rafałowicz, drugi trener Pogoni.
Jakub Piotrowski z Pogoni Szczecin.

Jakub Piotrowski z Pogoni Szczecin. ©Andrzej Szkocki

O tym, że Piotrowski może opuścić Pogoń głośno od zimy. Miał bardzo udaną końcówkę jesieni, pokazał się menedżerom i pojawiły się pierwsze oferty. Został na wiosnę, by bronić ekstraklasy i uczyć się innej piłki przy Koście Runjaicu.

Było jasne, że latem znów będzie temat odejścia. Po wtorkowym meczu ze Śląskiem Wrocław nie wrócił do Szczecina, ale wyjechał do Belgii. Miał testy w KRC Genk, czyli czołowym klubie z tego kraju, który specjalizuje się w wychowywaniu młodych graczy.
Lista nazwisk, które tam szlifowały swoje umiejętności jest imponująca. Piotrowski tam? Temat ciekawy, żywy, ale... nadal nie mamy potwierdzenia żadnego z klubów. Tamtejsze źródła podają jednak, że zawodnik podpisał już trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok. Genk ma zapłacić Pogoni minimum 1 mln euro, choć pada też często kwota 2 mln.

W środę i czwartek Piotrowski miał uczestniczyć w testach (przede wszystkim medycznych), a w piątek miał już trenować z Pogonią. Być może zagra też w sobotę z Lechią Gdańsk.


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Polub nas na Fejsie!