Jakub Świerczok znów strzela. Wspaniały gol z dystansu [WIDEO]

DW
J1 League
W 33. kolejce japońskiej ekstraklasy Jakub Świerczok zdobył piękną bramkę. Jego trafienie było ozdobą meczu Nagoya Grampus - Vissel Kobe, które zakończyło się wynikiem 2:2. Zobacz bramkę polskiego napastnika!

Jakub Świerczok znów strzela. Wspaniały gol w Japonii [WIDEO]

Była 14. minuta meczu, kiedy Jakub Świerczok otrzymał świetne podanie od partnera i popędził co sił w nogach na bramkę przeciwników. Prostym zwodem napastnik minął jednego obrońcę, a po chwili uderzył zza pola karnego i był to strzał nie do obrony!

Była to druga bramka dla gospodarzy, którzy zremisowali jednak 2:2. Rywale wyrównali w 81. minucie po strzale z rzutu karnego.

Jakub Świerczok ma całkiem dobre wejście do J1 League. W sezonie 2021 dołączył dopiero po Euro 2020 - został wykupiony za 2 miliony euro (Piast Gliwice zarobił na transakcji okrągły milion), a po 15 meczach w Japonii ma na koncie dziewięć goli.

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

W październiku niemiecki portal Transfermarkt zaktualizował wyceny poszczególnych zawodników. Nowe wartości zyskali również Polacy. Na czele pozostaje Robert Lewandowski, ale ciekawie dzieje się za jego plecami.W dziesiątce znajdziecie:- piłkarza z polskiej ligi- piłkarza bez powołań do reprezentacji- dwóch piłkarzy po długich kontuzjach