James Rodriguez nie zagra już na Copa America?

mgs
James Rodriguez doznał kontuzji
James Rodriguez doznał kontuzji Fernando Vergara
W meczu inaugurującym tegoroczną edycję Copa America reprezentacja Kolumbii pokonała USA 2:0, jedną z bramek strzelił James Rodriguez, który... może już nie zagrać w turnieju.

Napastnik Realu Madryt w 42. minucie zamienił rzut karny na gola dającego Kolumbii prowadzenie 2:0. Na dwadzieścia minut przed zakończeniem meczu Rodriguez niefortunnie upadł na bark i nie był w stanie kontynuować gry. Jose Pekerman musiał dokonać zmiany, a kolumbijską gwiazdę zastąpił na placu gry Guillermo Celis.

Na razie nie wiadomo na ile kontuzja Rodrigueza jest poważna. W momencie zdarzenia nie wyglądało to dobrze i wstępne spekulacje mówią, że być może nie zobaczymy już tego zawodnika na Copa America.