Janusz Niedźwiedź, trener Widzewa: Boli nas ta porażka! Zobaczcie film z konferencji

Jan Hofman
Jan Hofman
Lech Poznań, zajmujący trzecie miejsce w tabeli piłkarskiej ekstraklasy, wygrał w Łodzi z Widzewem 2:1. To był mecz 25. kolejki sezonu. Oto co po ty meczu powiedział szkoleniowiec widzewiaków.

Janusz Niedźwiedź (trener piłkarzy Widzewa):

- Czujemy się tak, jak wszyscy na stadionie, czyli duże rozczarowanie i złość, że nie mamy choćby punktu. Podzieliłbym ten mecz na dwie części - do 71. minuty, kiedy zdobyliśmy gola, to były kapitalne zawody. Byłem dumny patrząc na swój zespół, jak funkcjonuje i pracuje, odcina Lecha od tego, co chce zrobić.

Brakowało nam konkretów, ale przyjemnie patrzyło się na nasz zespół. Pracowaliśmy na gola i na niego zasłużyliśmy. Później stało się coś, co może się stać, kiedy gra się z jakościowym zespołem, jak Lech. Jedna sytuacja, jedno dośrodkowanie i szybko stracona bramka. Później drugie dośrodkowanie. Nie odpowiedzieliśmy po pierwszej bramce, nie byliśmy w stanie wrócić do naszego grania. Boli nas ta porażka, bo mamy z tyłu głowy, że do 72. minuty nasza gra była na bardzo wysokim poziomie i straciliśmy to, na co pracowaliśmy przez większą część meczu.