Mecz Japonia - Senegal ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Japonia - Senegal ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Japonia

2

Senegal

2

• Koniec meczu! Japonia dwukrotnie odrabiała straty i remisuje (2:2) z Senegalem!

• I jeszcze "żółtko" dla Hasebe za faul taktyczny.

• Japończycy dwoją się i troją we własnym polu karnym, wybijając piłkę na uwolnienie. Jeszcze z woleja strzelał Koulibaly, ale "skosił" Osakę.

• I żółta kartka dla N'Doye.

• Cztery minuty doliczone.

• Żółta kartka dla Sabaly'ego za faul na Usamim. Faulem taktycznym przerwał groźną kontrę Japonii.

• Usami zmienia Inuiego.

Limit zmian w obu drużynach jest już wykorzystany.

• Diouf na ostatnie minuty wchodzi za Nianga.

• Wague poszedł do ataku jako środkowy napastnik. Zgrywa piłkę, po centrze z prawej strony, do nikogo. Kawashima z "piątki".

• N'Doye zmienia Badou N'Diaye.

Obaj trenerzy mogą jeszcze przeprowadzić po jednej roszadzie.

• Zakotłowało się przed senegalską bramką i po zagraniu Inuiego Honda z bliska kieruje piłkę do pustej bramki! Swój "udział" w tej akcji miał bramkarz, który niepotrzebnie opuścił "posterunek".

• HONDA TRAFIA DO SIATKI I REMIS W JEKATERYNBURGU!!!

• Za Haraguchiego pojawia się Okazaki. Japończycy przechodzą na grę z dwoma środkowymi napastnikami.

• Ależ jęk zawodu w sektorach zajmowanych przez azjatyckich kibiców! Strzał Osako z kilku metrów blokuje Sane, a Japończycy domagają się rzutu karnego za zagranie ręką. Bezskutecznie.

• Haraguchi w roli prawoskrzydłowego centruje w pole karne na bliższy słupek. Koulibaly wybija piłkę poza linię końcową.

• Selekcjoner Japonii reaguje natychmiast. Schodzi Kagawa, wchodzi Honda.

• Będący na lewej stronie Mane zagrywa górą w pole karne do Sabaly'ego. Ten poradził sobie z rywalem, po czym zagrywa płasko na dalszy słupek do wbiegającego Wague, a ten atomowym uderzeniem "pod ladę" wpisuje się na listę strzelców!

• SENEGAL ZNOWU NA PROWADZENIU! MOUSSA WAGUE!!!

• Fatalne rozegranie Badou N'Diaye rzutu wolnego. Zagrał płasko na 16. metr do... Shibasakiego, który wybija jak najdalej.

• Żółta kartka dla Inuiego za faul na Sarrze. Rzut wolny dla Senegalu blisko linii bocznej pola karnego.

• Kouyate zmienia Alfreda N'Diaye.

• Jak niewiele brakowało Inuiemu do zdobycia drugiego gola! Technicznym uderzeniem obija poprzeczkę!

• Sakai ruszył do lagi i zdołał na wślizgu zagrać z linii końcowej przed bramkę do Osaki. Ten nie wykorzystał zagrania,

• Wague pada przed linią 16. metra po starciu z Hasebe, ale sędzia nakazał grać dalej. Kontra Japończyków spaliła na panewce kilka metrów za linią środkową.

• Osako marnuje wyborną okazję do wpisania się na listę strzelców! Po płaskim wstrzeleniu piłki z prawej strony przez Shibasakiego japoński napastnik nie trafia w piłkę!

• Sabaly powalony przez Inuiego na skrzydle. Gra szybko wznowiona i znowu przewinienie, tym razem Nianga. Sędzia tym razem wyciąga żółtą kartkę.

• Przerwa w grze. Hasebe ucierpiał w jednym ze starć i w asyście sztabu medycznego musi opuścić plac gry.

• Kawashima broni strzał Nianga zza pola karnego. Miał ułatwione zadanie, bowiem piłka leciała w środek bramki.

• Mane faulowany ok. 30 metrów od bramki rywala. Sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.Ostatnie 2-3 minuty to chaos w środku pola.

• Za bardzo był odchylony Badou N"Diaye w momencie strzału z ok. 20 metrów. Kawashima z "piątki".

• Ciekawie zapowiadała się kontra Japonii po przejęciu piłki w środku pola. Kagawa chciał "poklepać" z Osaką, lecz ten źle zagrał do kolegi.

• Teraz z dystansu spróbował Niang. Posłał piłkę wysoko nad bramką.

• Osako wyskakuje najwyżej do centry z bocznego sektora. Jego strzał głową spokojnie chwyta N'Diaye.

• Kolejny atak przynosi (piąty) rzut rożny (przy jednym Japończyków). Piłkarze z Kraju Kwitnącej Wiśni wybijają piłkę na uwolnienie.

• Mane w roli prawoskrzydłowego zagrywa sprytnie między nogami rywala w pole karne do Sabaly'ego. Ten nie zorientował się w sytuacji.

• Druga połowa rozpoczęta. Obie strony przystępują do niej bez zmian personalnych.

• Od pierwszej minuty "Lwy Terangi" rzuciły się na swoją japońską ofiarę i szybko wyszła na prowadzenie po błędzie Kawashimy, który nabił Mane a piłka wturlała się do siatki. Sęk w tym, że zamiast dogryźć rywala, to... Japonia się odgryzła bramką wyrównującą po akcji Nagatomo i ładnym technicznym strzale Unuiego po dalszym rogu. Wynik zatem pozostaje sprawą otwartą, także i to, czy remis (bądź wygrana którejś ze stron) bardziej "urządza" Biało-czerwonych przed meczem z Kolumbią.

Co nas czeka po zmianie stron? Przekonamy się niebawem.

• +1' Po doliczeniu minuty Gianluca Rocchi kończy pierwszą połowę. W Jekaterynburgu Senegal remisuje z Japonią 1:1.

• Rzut wolny dla Senegalczyków ok. 25 metrów od bramki rywala. Po miękkiej wrzutce 3-4 rywali było na spalonym.

• Półgórna piłka spwodowała lekkie zamieszania w polu karnym Japonii. Yoshida bez kalkulacji wybija na uwolnienie.

• Mane zablokowany przez Sakaiego na lewej stronie. Rzut rożny wybijać będzie Badou N'Diaye.

• W odpowiedzi akcja Haraguchiego była daleka od ideału. Wzorując się na Arjenie Robbenie "złamał" akcję z prawego skrzydła na lewą nogę, ale uderzył wysoko nad bramką.

• Kawashima teraz ratuje swoich kolegów przed utratą gola! Broni z najwyższym trudem strzał Nianga z kilkunastu metrów!

• Solową akcję prawą stroną próbował przeprowadzić Sarr. Najpierw jego dośrodkowanie blokuje Shoji, a po chwili powstrzymał go wracający Inui. Zrobił to tak umiejętnie, że Kawashima wznawia grę od bramki.

• Japończycy idą za ciosem. Sakai podłączył się do akcji ofensywnej, po czym centruje w pole karne. Sane zdecydowaną główką wyjaśnia sytuację.

• Zaczęło się od świetnego podania Yoshidy do wolnego na lewej stronie Nagatomo. Temu w polu karnym odskoczyła piłka, lecz przechwycił ją Inui, który uderzył technicznie po dalszym rogu nie do obrony!

• I MAMY REMIS! TAKASHI INUI!!!

• Sane chciał crossowym zagraniem uruchomić Mane. Ten przegrał pojedynek z Saiakim. Gianluca Rocchi nie ma podstaw do podyktowania rzutu wolnego dla "Lwów Terangi".

• Haraguchi wystartował skrzydłem do prostopadłego podania Sakaiego. Skutecznie przed własnym polem karnym powstrzymał go Koulibaly.

• Dobra wrzutka na 8. metr do Alfreda N'Diaye. Ten jednak faulował w walce o pozycję Haraguchiego.

• Sadio Mane w polu karnym, Skutecznie powstrzymał go Yoshida, ratując się wybiciem poza linię końcową.

• Taktyka "Lwów Terangi" - pokazać pazur ;) Sprawdziło się już w 11. minucie

• Japonia 55% Posiadanie piłki 45% Senegal

• Źle rozegrany korner przez Japonię zapoczątkował groźną kontrę. Mane uruchomił Badou N'Diaye, którego dośrodkowanie w pole karne nie znajduje adresata. Znamy ten obrazek bardzo dobrze z Ekstraklasy...

• Koulibaly wyskakuje najwyżej we własnym polu karnym i wybija piłkę pod nogi Gueye. Ten dalekim zagraniem chciał uruchomić Mane, ale zagrał bardzo niedokładnie.

• Inui powalony przez Sarra kilkanaście metrów od lewego narożnika pola karnego Senegalu. Paradoksalnie to Japończycy,, od momentu utraty bramki, mają przewagę.

• Osako nie zdołał opanować piłki w "szesnastce" po zagraniu Kagawy. N'Diaye wznawia grę od bramki.

• Teraz miał miejsce pierwszy (!) ofensywy wypad Japonii. Z dystansu huknął Hasebe i o mały włos nie powalił... Inui, którego trafiła piłka.

• Senegalczycy idą za ciosem. Wywalczyli aut na wysokości pola karnego Japończyków, ale sędzia zmienił zdanie i to zawodnicy z Kraju Kwitnącej Wiśni wznawiają grę.

• Miażdżąca przewaga Senegalu została udokumentowana bramką. Z prawej flanki centrował na dalszy słupek Wague. Po strąceniu głową przez Sakaiego do piłki dopadł Sabaly, który zdecydował się kąśliwy strzał. Kawashima wypiąstkował niefortunnie w kolano Mane i futbolówka wpadła do siatki!

• GOL DLA SENEGALU! SADIO MANE!!!

• Atak Senegalczyków spalił na panewce. Zdaniem sędziego Alfred N'Diaye faulował ruwaa.

• Nie szło prawą, to tym razem zaatakowali lewą flanką. Wrzutkę Mane z linii końcowej pewnie chwyta Kawashima.

• Jeszcze jeden korner dla Senegalczyków. Piłka wybita na 25. metr pod nogi Sabaly'ego, który uderza wysoko nad bramką.

• Piłka wrzucona przez Nianga "przecina" japońskie pole karne i wychodzi poza "boks". Wrzutkę-poprawkę Wague wybijają już piłkarze Akiry Nishino.

• Po chwili rajd Sarra przerywa wślizgiem Nagatomo. Rzut rożny dla "Lwów Terangi".

• Pierwsza akcja Senegalczyków prawą stroną. Wague podłączył się do akcji ofensywnej i zagrywa w pole karne. Mane uprzedzony został na 13. metrze przez Yoshidę.

• Gwizdek sędziego i ze środka zaczynają Japończycy!

• I czas na hymny. Najpierw zawodników z Kraju Kwitnącej Wiśni, a po chwili "Lwów Terangi", jak określa się Senegalczyków.

• Coraz mniej czasu do rozpoczęcia spotkania, więc przenosimy się do Jekaterynburga. Za moment obie "jedenastki" wyjdą na murawę. Kapitanami są Hasebe i Mane.

• Rezerwowi reprezentacji Japonii: M. Higashiguchi - K. Nakamura - W. Endo, K. Honda, T. Makino, Y. Muto, S. Okazaki, R. Oschima, G. Sakai, N. Ueda, T. Usami, H. Yamaguchi.

• Rozgrzewka obu ekip

• Rezerwowi reprezentacji Senegalu: A. Diallo, A. Gomis - M. Diouf, L. Gassama, S.Kara, B. Keita, M. Konate, C. Kouyate, A. Mbengue, C. N'Doye, D. Sakho, M. Sow.

• Przed rozpoczęciem meczu warto zapoznać się z zapowiedzią

• Powoli druga seria spotkań grupowych dobiega końca. Pozostaje jedynie "polska" grupa H. Za 20 minut na Stadionie Centralnym w Jekaterynburgu Japonia zmierzy się z Senegalem. Wynik tego spotkania będzie bacznie obserwowany w sztabach Kolumbii i Polski, które zmierzą się już o godz. 20

red, ŁŻ

Japonia - Senegal LIVE! Ważny mecz w kontekście awansu Polski

Japonia - Senegal LIVE! Ważny mecz w kontekście awansu Polski ©Bartek Syta

Mecz Japonia - Senegal ONLINE. Drugą kolejkę w grupie H MŚ 2018 zainauguruje spotkanie między drużynami, które dość niespodziewanie zgarnęły po komplecie punktów w pierwszym spotkaniu. Jaki wynik padnie? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz Japonia - Senegal ONLINE

Starcie Japonii z Senegalem będzie konfrontacją dwóch zespołów, które po pierwszej serii gier sensacyjnie przewodzą w tabeli grupy H. Japończycy pokonali na inaugurację mistrzostw świata w Rosji Kolumbię 2:1, a Senegal w takim samym stosunku ograł Biało-Czerwonych.

Japończycy pokazali się z bardzo dobrej strony na początku mundialu. W starciu z Kolumbią byli zespołem dobrze wybieganym i niebezpiecznym. A Senegal? Nie zachwycił, ale skrzętnie wykorzystał wszystkie błędy, jakie popełnili podopieczni trenera Adama Nawałki.

- Doskonale się na was przygotowaliśmy. Wiedzieliśmy, jak zagracie. Mieliśmy przygotowane różne warianty - mówił uradowany Aliou Cisse, selekcjoner reprezentacji Senegalu.

Zarówno Japonia jak i Senegal mogą podejść do bezpośredniej konfrontacji bez większej presji. Porażka żadnego z tych zespołów nie przekreśli bowiem jego szans na awans do 1/8 finału mistrzostw świata.

A jak niedzielne spotkanie Japonia - Senegal widzą bukmacherzy? Dla nich faworytem jest ekipa z Afryki (kurs na zwycięstwo - 2,3, na remis - 3,15, na wygraną Japonii - 3,3).

MŚ 2018: Kto wygra mecz Japonia - Senegal?

Mecz Japonia - Senegal PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Japonia: Kawashima - Sakai, Yoshida, Shoji, Nagatomo - Shibasaki, Hasebe, Haraguchi, Kagawa, Inui - Osaka.
Senegal: K. N’Diaye - Wague, Sane, Koulibaly, Sabaly - Sarr, A. N’Diaye, Gueye, Mane - Konate, Niang.

Mecz Japonia - Senegal TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja TVP 1, TVP4K oraz TVP Sport. W internecie mecz dostępny w aplikacji mobilnej i na stronie sport.tvp.pl. Komentuje duet Tomasz Jasina – Kamil Kosowski. Relacja LIVE od 17:00 w GOL24.pl.