Juniorzy młodsi Korony Kielce zaczęli sezon od porażki z Resovią Rzeszów

dor
Korona Kielce prowadzona między innymi przez Marka Grabę przegrała z Resovią 0:2. Fot. Korona Kielce
Juniorzy młodsi Korony Kielce na inaugurację sezonu przegrali w Rzeszowie z Resovią 0:2.

Resovia – Korona Kielce 2:0 (2:0)
Bramki: Sebastian Usarz 17, 40+2
Korona: Karyś – Cukrowski, Klapa (66. Dela), Dziubek, Jagła (62. Kośmicki) – Turek K. (41. Górski Ł.), Turek R. (53. Dziedzic), Słabosz (41. Bartosik), Rybus, Śliwa (60. Żądło) - Gierczak.

Mecz został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Gospodarze objęli prowadzenie w 17 minucie po strzale Sebastiana Usarza. Ten sam zawodnik przed przerwą zdobył drugą bramkę i - jak się później okazało - ustalił wynik spotkania. Podopieczni Marka Graby mieli jednak po przerwie okazje do strzelenia goli, najlepszą miał Łukasz Górski, ale nie trafił w bramkę.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!

Oto nowe PGE VIVE Kielce. Zobacz skład na sezon 2018/2019

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Znana sportowa para z Kielc na bajecznych wakacjach

Materiał oryginalny: Juniorzy młodsi Korony Kielce zaczęli sezon od porażki z Resovią Rzeszów - Echo Dnia Świętokrzyskie