Juventus - Atletico NA ŻYWO. Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM LIVE. Ronaldo i spółka odrobią straty?

Juventus Turyn

3

Atletico Madryt

0

• Wieczór marzeń w Turynie, Cristiano Ronaldo bohaterem! Starcie Juventusu z Atletico okazało się kolejnym, w którym w fenomenalny sposób odwrócono losy dwumeczu. Gospodarze od samego początku ruszyli na rywali i dopięli swego - kolejne dośrodkowania początkowo nie przynosiły efektu, ale potem właśnie po dwóch wrzutkach straty z pierwszego meczu odrobił Cristiano Ronaldo. Wyglądało na to, że będziemy mieli dogrywkę, lecz potem Federico Bernardeschi wywalczył rzut karny, a Portugalczyk skompletował hat-tricka. Trzeba przyznać, że taki rezultat jest mimo wszystko w pełni zasłużony, bo Atletico nie grało dziś w piłkę - goście nie oddali choćby jednego celnego strzału. To już wszystko na dziś, za uwagę dziękuje Maciej Pietrasik.

• Koniec meczu! Juventus wygrywa 3:0 i cieszy się z awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów!

• W polu karnym spięli się jeszcze Chiellini z Correą. Gorąco w Turynie.

• Emre Can zgrał piłkę głową do Szczęsnego. Polski bramkarz spokojnie ją złapał.

• Źle piłkę przyjął sobie Juanfran. Kompletnie rozbite jest Atletico.

• Piłkarze gości nie zgadzają się z arbitrem. Z żółtą kartką Vitolo.

• Kompletnie nie radzą sobie z Ronaldo piłkarze Atletico. Teraz Portugalczyk był faulowany przez Koke.

• Goście mają jeszcze trochę czasu. Arbiter doliczył do tego mecz aż pięć minut.

• Antoine Griezmann pokazuje kolegom, że muszą rzucić się do ataku. Na razie nic z tego - wciąż to Juventus kontroluje mecz. Genialnie gra dzisiaj cały włoski zespół!

• Na lewej stronie znalazł się Federico Bernardeschi i świetnie przedryblował Santiago Ariasa. Potem wpadł w pole karne i został popchnięty przez Angela Correę, a sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Cristiano Ronaldo i się nie pomylił - umieścił piłkę w lewym rogu, Oblak rzucił się w drugą stronę i Portugalczyk skompletował hat-tricka, dającego Juve awans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA JUVENTUSU! CRISTIANO RONALDO!

• Żółtą kartką za protesty ukarany jeszcze Jose Gimenez.

• RZUT KARNY DLA JUVENTUSU! Federico Bernardeschi faulowany przez Angela Correę!

• Moise Kean tuż po wejściu na boisko mógł zostać bohaterem! Świetne prostopadłe podanie zagrał Chiellini, a Kean znalazł się w sytuacji sam na sam z Oblakiem. Uderzył jednak obok słupka!

• Atletico w całym meczu wciąż nie oddało jeszcze celnego strzału. Juventus ma takie cztery (na 13 prób).

• Opuszcza boisko zmęczony Mario Mandżukić. Zastąpił go zaledwie 19-letni Moise Kean.

• Z dośrodkowaniem Griezmanna z rzutu wolnego bez żadnego problemu poradził sobie Szczęsny.

• Akcja Atletico lewą stroną boiska. Obrońcy Juventusu wybili piłkę, ale goście znów ją przejęli. W końcu faulowany był Vitolo.

• Mamy kolejną zmianę. Boisko opuścił Santiago Arias, zastąpił go Vitolo.

• Pjanić zagrał na prawą stronę do Dybali, ale ten nie zdołał minąć Juanfrana. Atletico wciąż broni się całym zespołem, jak niemal przez cały mecz.

• Po dośrodkowaniu w pole karne przed szansą na gola stanął Mandżukić. Chorwat był blisko bramki, ale nie trafił czysto w piłkę głową!

• Mandżukić zagrał do Dybali, ten świetnie dograł do Cristiano Ronaldo, a Portugalczyk został sfaulowany przez Juanfrana. Zasłużona żółta kartka dla obrońcy Atletico.

• Drybling Cristiano Ronaldo - Portugalczyk minął jednego rywala przed bramką Atletico, ale z drugim nie dał już rady.

• Morata faulował Chielliniego. Piłkarze obu drużyn mocno się spięli, musi ich uspokajać arbiter.

• Juventus nie zamierza odpuszczać, Massimiliano Allegri dokonuje ofensywnej zmiany. Opuścił boisko Leonardo Spinazzola, za niego Paulo Dybala.

• Kolejna długa piłka za plecy obrońców. Niewiele brakowało, aby Ronaldo miał szansę na hat-tricka, lecz ostatecznie futbolówkę złapał Oblak.

• Zółtą kartką ukarany Federico Bernardeschi. Włoch potraktował łokciem Santiago Ariasa.

• Dobra długa piłka w kierunku Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie zdołał jednak opanować futbolówki.

• Teraz Correa zdecydował się na strzał z dystansu. Uderzenie było niecelne, Szczęsny odprowadził tylko piłkę wzrokiem.

• Correa pierwszy raz wyszedł z piłką, notując całkiem niezłe wejście na boisko. Wcześniej zagrał jednak ręką.

• Cristiano Ronaldo nadepnięty przez Gimeneza. Będzie świetna okazja dla Portugalczyka z rzutu wolnego.

• Musi działać Diego Simeone, jeśli chce, aby Atletico awansowało do ćwierćfinału. Na razie argentyński trener dokonał pierwszej zmiany - Angel Correa zastąpił Thomasa Lemara.

• Cancelo znów dorzucił piłkę z prawej strony. Tym razem adresatem jego dośrodkowania był Bernardeschi, lecz nie zdołał czysto uderzyć.

• Przy tym wyniku będziemy mieli dogrywkę, ale Juventus wcale nie zamierza odpuszczać. Kolejne dośrodkowanie z prawej strony boiska trafia do Mandżukicia, ale Chorwat nie trafił czysto w piłkę.

• Początkowo wyglądało na to, że Oblak uratował Atletico. Technologia goal line potwierdziła jednak, że piłka przekroczyła linię bramkową.

• Cristiano Ronaldo trafia po raz drugi, w dwumeczu mamy już remis! Znakomita akcja Juventusu, rozegranie z pierwszej piłki do Joao Cancelo - ten dośrodkował w pole karne z prawej strony, a Cristiano Ronaldo znów wyskoczył najwyżej i głową trafił do siatki! Wydawało się, że Jan Oblak uratuje sytuację, bo bramkarz Atletico świetnie interweniował, ale wygarnął piłkę, która przekroczyła już linię bramkową.

• GOOOOOOOOOOL DLA JUVENTUSU! CRISTIANO RONALDO!

• Pierwsza groźna akcja gospodarzy w drugiej połowie już za nami. Bernardeschi zagrał do Ronaldo, ten dośrodkował w pole karne w kierunku Mandżukicia, lecz Chorwata w ostatniej chwili uprzedził Gimenez.

• Od środka rozpoczęło Atletico. W obu zespołach nie mamy na razie żadnych zmian.

• Znów gramy!

• Piłkarze obu drużyn wracają już na boisko. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Mnóstwo dzieje się w Turynie! Tak jak można było się spodziewać, od samego początku Juventus rzucił się do ataku. "Stara Dama" miała sporą przewagę przez całą pierwszą część meczu. Dośrodkowania gospodarzy długo nie przynosiły efektu, aż wreszcie Federico Bernardeschi posłał świetną piłkę do Cristiano Ronaldo, który wpakował piłkę do siatki. "Juve" atakowało dalej, mogło prowadzić wyżej, lecz gospodarze omal nie dostali gola do szatni - świetną okazję zmarnował Alvaro Morata. W dwumeczu Atletico wciąż prowadzi 2:1, a druga polowa zapowiada się pasjonująco. Wracamy za około 10 minut.

• Koniec pierwszej połowy!

• Atletico mogło właśnie znacznie przybliżyć się do ćwierćfinału! Znakomitym dośrodkowaniem z prawej strony boiska popisał się Koke, doskonałą sytuację na gola miał Alvaro Morata, lecz Hiszpan z bliska spudłował, przenosząc piłkę nad poprzeczką!

• Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część tego meczu.

• Świetna interwencja Jana Oblaka! Najpierw strzał z dystansu oddał Bernardeschi, po nodze Lemara piłka wyszła na rzut rożny. Z kornera dośrodkował Miralem Pjanić, Giorgio Chiellini wygrał pojedynek główkowy z rywalem, lecz jego strzał pod poprzeczkę świetnie wybronił Oblak!

• Mieliśmy niemal kalkę akcji bramkowej - świetnie w pole karne dośrodkował z lewej strony Bernardeschi, Cristiano Ronaldo wyskoczył w powietrze, lecz tym razem piłka po strzale głową Portugalczyka przeleciała obok słupka!

• Znakomicie przyjął sobie piłkę Bernardeschi, obrócił się z piłką i dograł do Mandżukicia, ale Chorwat nie zdołał ograć obrońców.

• Ruszył lewą stroną Thomas Lemar, lecz nie pozwolił mu na wiele Cancelo. Obrońca Juventusu wybił piłkę na aut.

• Teraz dłużej utrzymywali się przy piłce goście. Skończyło się jednak na niedokładnym podaniu do będącego w polu karnym Griezmanna.

• Po straconej bramce Atletico stara się nieco częściej wychodzić z kontrami. Na razie nieskutecznie - Juventus wciąż całkowicie dominuje na boisku.

• Znów gorąco pod bramką Atletico. Spinazzola po raz kolejny znalazł się na lewej stronie, dośrodkował w pole karne, a Bernardeschi zdecydował się na strzał przewrotką. Piłka przeszła zbyt wysoko, aby zmusić Oblaka do interwencji.

• Bardzo dobry strzał oddał Bernardeschi. Niewiele brakowało, aby do pięknej asysty doliczył równie ładnego gola, ale piłka przeszła ostatecznie niewiele nad poprzeczką!

• Rodri faulował Bernardeschiego, będzie rzut wolny dla Juventusu i naprawdę dobra okazja dla gospodarzy.

• Atletico miało rzut wolny, a na dośrodkowanie zdecydował się Griezmann. Szczęsny wyszedł z bramki i spokojnie zażegnał niebezpieczeństwo, łapiąc futbolówkę.

• "Stara Dama" wreszcie dopięła swego! Fenomenalnie z lewej strony boiska dośrodkował Federico Bernardeschi, Cristiano Ronaldo wyprzedził Juanfrana i z trzeciego metra głową wpakował piłkę do siatki. Stadion Juventusu szaleje, gospodarze odrobili połowę strat!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA JUVENTUSU! CRISTIANO RONALDO!

• Spinazzola minął dwóch piłkarzy na lewej stronie, ale potem wyrósł przed nim Rodri, wybijając piłkę na rzut rożny. Niezwykle szczelny jest mur Atletico.

• Huknął z dystansu Griezmann, ale czujny na linii był Szczęsny. Arbiter odgwizdał jeszcze spalonego Alvaro Moraty, bo Hiszpan mógł przeszkodzić Polakowi w interwencji.

• Zbyt głęboko dośrodkowywał teraz Ronaldo. Piłka wylądowała prosto w rękach Oblaka.

• Strzał z dystansu Koke przeleciał nad poprzeczką bramki Szczęsnego. Na razie obaj bramkarze nie mają za wiele pracy - Oblak głównie interweniuje na przedpolu.

• Zszedł z piłką do środka Cristiano Ronaldo, ale jako że Atletico broni się całym zespołem, to piłkę Portugalczykowi wygarnął spod nóg Antoine Griezmann.

• Blaise Matuidi bezpardonowo zatrzymany na lewej stronie boiska. Nie dopatrzył się tu jednak faulu arbiter.

• Kolejne dośrodkowania w pole karne Atletico nie przynoszą żadnego rezultatu. W pojedynkach główkowych zdecydowanie górują na razie piłkarze z Madrytu.

• Bonucci znakomicie przerzucił piłkę do Spinazzoli, ten chciał wpaść z piłką w pole karne, lecz nie dał sobie rady z obrońcami.

• Piłkę na prawej stronie miał Joao Cancelo, ale natychmiast znalazł się przy nim Juanfran. Nie ma nawet rzutu rożnego.

• Wreszcie Atletico miało piłkę na połowie rywala. Kompletnie nieudane dośrodkowanie z prawej strony, od bramki zacznie Wojciech Szczęsny.

• Wysoki pressing Juventusu przynosi efekt. Cristiano Ronaldo zagrał do Matuidiego, lecz Francuz został powstrzymany w polu karnym.

• Kolejna akcja gospodarzy, ale źle dośrodkowywał w pole karne Leonardo Bonucci. Na razie Juventus całkowicie zdominował mecz, ale tego można było się spodziewać.

• Juventus trafia do siatki, ale gol nie zostaje uznany! Po dośrodkowaniu w pole karne zapanowało spore zamieszanie, Cristiano Ronaldo starł się z Janem Oblakiem, potem piłkę otrzymał Giorgio Chiellini i z bliska trafił do bramki, ale szybko anulował do trafienie Bjoern Kuipers. Według sędziego Oblak był faulowany.

• Juventus atakuje, a Atletico broni się całym zespołem na własnej połowie. Znów na lewej stronie był Spinazzola, wycofał piłkę do Blaise'a Matuidiego, a ten oddał strzał, który został zablokowany.

• Gospodarze muszą odrabiać straty z pierwszego meczu, więc od razu rzucili się do ataku. Lewą stroną urwał się Leonardo Spinazzola i zagrał w pole karne, lecz tam czujny był Jose Gimenez.

• Od środka zaczął Juventus. Włosi w tradycyjnych, biało-czarnych strojach. Atletico na niebiesko.

• Zaczynamy!

• Z głośników leci hymn Ligi Mistrzów. Zaraz zaczynamy!

• Sędzią głównym tego spotkania będzie Bjoern Kuipers. Holender właśnie wyprowadza piłkarzy obu drużyn na boisko.

• Juventus w Serie A od dawna jest hegemonem i w tym sezonie tylko to potwierdza. "Stara Dama" mistrzostwo Włoch ma już praktycznie pewne. Po porażce z Atletico w lidze Juve nie miało problemów. W kolejnych meczach drużyna Massimiliano Allegriego ogrywała Bolognę, Napoli i Udinese. Teraz włoska drużyna chce za wszelką cenę pokazać klasę także w Lidze Mistrzów.

• Na dodatek Atletico w ostatnich pięciu meczach zanotowało komplet zwycięstw, na dodatek nie tracąc po drodze choćby jednego gola. Oprócz wspomnianego zwycięstwa z Juventusem "Los Colchoneros" ogrywali także rywali w La Liga - pokonali Rayo Vallecano, Villarreal, Real Sociedad oraz Leganes.

• W pierwszym meczu, który rozgrywany był na Wanda Metropolitano w Madrycie, przez długi czas wiele wskazywało na rezultat bezbramkowy. W końcówce meczu podopieczni Diego Simeone wypracowali sobie jednak solidną zaliczkę, a bohaterami zostali stoperzy - Jose Gimenez i Diego Godin, którzy zdobyli gole na wagę zwycięstwa. Rezultat 2:0 sprawia, że to hiszpańska drużyna wydaje się faworytem do awansu.

• Rezerwowi Atletico: Antonio Adan, Stefan Savić, Antonio Montoro, Angel Correa, Vitolo, Nikola Kalinić, Mikel Carro

• Rezerwowi Juventusu: Mattia Perin, Rodrigo Bentacur, Martin Caceres, Paulo Dybala, Daniele Rugani, Moise Kean, Hans Nicolussi

• Po prawej stronie możecie już zobaczyć wyjściowe składy obu zespołów. W stosunku do pierwszego meczu jest kilka zmian - w Juventusie mecz od pierwszej minuty zaczną Joao Cancelo, Leonardo Spinazzola, Emre Can i Federico Bernardeschi. W pierwszej jedenastce Atletico są natomiast Santiago Arias, Thomas Lemar i Alvaro Morata.

• Już dziś poznamy kolejnych ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów! Ciekawie zapowiada się mecz w Turynie, gdzie Juventus spróbuje odrobić straty z pierwszego spotkania i wyeliminować Atletico Madryt. Początek tego spotkania już o 21:00. Na relację na żywo zaprasza Maciej Pietrasik.

krk

Juventus - Atletico ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM LIVE ©East News

Juventus - Atletico NA ŻYWO, ONLINE. We wtorek 12 marca w Turynie Juventus skonfrontuje się z Atletico Madryt w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Cristiano Ronaldo i spółka są w trudnym położeniu, gdyż na Wanda Metropolitano przegrali 0:2. Początek meczu o godz. 21. Relacja LIVE na żywo w GOL24! 12.03.2019

Liga Mistrzów. Juventus Turyn - Atletico Madryt ONLINE

Po pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Juventus znalazł się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. W Madrycie "Stara Dama" doznała szoku w ciągu pięciu minut - najpierw 78 minucie gola strzelił Jose Maria Gimenez, a w 83.
drugą bramkę zdobył Diego Godin. Porażka 0:2 oznacza, że turyńczycy od pierwszych minut będą musieli dążyć do odrobienia strat. Atletico skupi się na natomiast na defensywie, a w tym elemencie radzi sobie doskonale.

Szans Juventusu z pewnością nie wolno przekreślać. W rewanżowych spotkaniach Manchester United i Ajax Amsterdam już udowodniły, że można wyjść z olbrzymich opresji. - Mecz w Madrycie zostawił na nas istotny ślad. Przez dwadzieścia dni czas pomógł jednak zagoić rany i we wtorek rozegramy wielki mecz. Jesteśmy gotowi. Potrzeba cierpliwości, jasności umysłu i spokoju - mówi Massimiliano Allegri, szkoleniowiec Juve.

Pojedynek w Madrycie mocno podrażnił Cristiano Ronaldo. Champions League to w końcu jego terytorium. Portugalczyk triumfował w trzech poprzednich edycjach Ligi Mistrzów. Dodatkowo sześć razy z rzędu sięgał po koronę króla strzelców. Po końcowym gwizdku na Wanda Metropolitano wykrzyczał do hiszpańskich dziennikarzy, że już pięć razy zdobył trofeum Ligi Mistrzów, podczas gdy Atletico ani razu. Drużyny CR7 i Wojciecha Szczęsnego we wtorek nie wspomogą kontuzjowani: Alex Sandro, Juan Cuadrado i Sami Khedira. A występ takich zawodników jak Andrea Barzagli i Mattia De Sciglio stoi pod znakiem zapytania.

W Atletico nie wystąpią z kolei Diego Costa, Thomas Partey, Lucas Hernandez i Filipe Luis.

Mecz Juventus - Atletico. Kto awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów?

Juventus - Atletico. Przewidywane składy:

Juventus: Szczęsny - Caceres, Bonucci, Chiellini - Bernardeschi, Can, Pjanić, Matuidi, Cancelo - Mandżukić, Ronaldo.

Atletico: Oblak - Arias, Gimenez, Godin, Juanfran - Koke, Rodrigo, Niguez, Lemar - Griezmann, Morata.

Juventus Turyn - Atletico Madryt TRANSMISJA TV i STREAM LIVE

Rewanżowe spotkanie Juventusu z Atletico pokaże kodowany Polsat Sport Premium 1. Początek meczu we wtorek o godz. 21. Komentuje duet: Marcin Feddek – Roman Kołtoń. Gdzie obejrzeć mecz Juventus - Atletico na żywo w internecie? Płatny stream online dostępny będzie w serwisie IPLA TV.

21:00 Juventus Turyn - Atletico Madryt Polsat Sport Premium 1