1

AC Milan

0

• Dziękuję za uwagę, żegna się Karol Wojnarowski.

• I to jest koniec meczu! Rzut karny Arturo Vidala dał zwycięstwo Juventusowi! Bianconeri potrzebują jeszcze zaledwie czterech punktów, aby obronić tytuł.

• Juventus spokojnie chce kontrolować przebieg tego spotkania, Milan wydaje się bezsilny

• Wspaniały strzał! 1:0! Vidal w samo okienko!

• Amelia otrzymał jeszcze żółtą kartkę

• Mamy rzut karny! Faulowany Kwadwo Asamoah przez Amelię!

• Wciąż nie ma stuprocentowych okazji strzeleckich, tak jakby obie drużyny były zadowolone z remisu w tym meczu

• Znów Milan oddaje bardzo dużo strzałów, ale wszystkie z dystansu i bardzo niecelnie

• Po rzucie rożnym Pirlo uderzał Giorgio Chiellini, nad bramką Marco Amelii

• Rozpoczynamy drugą część meczu, przy piłce goście z Mediolanu

• Kontuzjowany Massimo Ambrosini nie wyjdzie na drugą połowę - zastąpi go Sulley Muntari

• Koniec bezbarwnej pierwszej połowy. Kluczowym wydarzeniem była kontuzja Christiana Abbiatiego. Nie przedłużając - krótka przerwa, wracamy za 15 minut.

• Ławka Juventusu: Storari, Rubinho, Caceres, De Ceglie, Peluso, Bendtner, Padoin, Giaccherini, Quagliarella, Matri, Isla, Marrone

• Dobry wieczór, zapraszam na relację tekstową ze szlagieru włoskiej Serie A - niemal pewny obrony mistrzowskiego tytułu Juventus podejmuje wicemistrza kraju, AC Milan.