Mecz Juventus Turyn - Atletico Madryt ONLINE. Gdzie oglądać...

Juventus Turyn

1

Atletico Madryt

0

• Koniec meczu! Juventus "dowozi" prowadzenie z doliczonego czasu gry pierwszej połowy po bramce Paulo Dybali i zapewnia sobie awans z pierwszego miejsca do fazy pucharowej Ligi Mistrzów!

Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał Wojciech Szczęsny, który nie miał wiele do roboty.

• Sami Khedira niespodziewanie pojawił się na środku ataku i dostał kapitalne prostopadłe podanie z głębi pola od Gonzalo Higuaina. Strzał Niemca z linii 16. metra broni Jan Oblak! Jeszcze w tej sytuacji pomocnik Juventusu był na spalonym.

• Nie ma rzutu karnego, a sędzia dolicza 4 minuty do drugiej odsłony.

• A teraz może być ciekawie Matthijs de Ligt zagrał piłkę ręką we własnej "szesnastce", ale sędzia na razie puszcza grę! Goście protestują!

• Sami Khedira zmienia Rodrigo Bentancura.

• Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Wojciecha Szczęsnego.

• Matthijs de Ligt! Kapitalnym wślizgiem wybija piłkę spod nóg Angela Correi, który składał się do strzału! "Tylko" rzut rożny dla gości!

• Do piłki wrzuconej z rzutu wolnego najwyżej wyskoczył Koke, lecz ten główkuje obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

Bogiem a prawą, gdyby Polaka nie było między słupkami, to wynik pozostałby zapewne bez zmian.

• Anemiczny strzał Rodrigo Bentancura nie mógł zagrozić Atletico. Został zablokowany.

• Gonzalo Higuain zmienia Paulo Dybalę.

• Jan Oblak przenosi piłkę na korner po zagraniu Miralema Pjanicia. Bośniak będzie wznawiać grę od rzutu rożnego.

• Alvaro Morata wyskakuje najwyżej do centry z bocznego sektora. Uderzeniem głową posyła piłkę nad bramką Wojciecha Szczęsnego.

• Brazylijczyk może mówić o dużym szczęściu. Zostaje na boisku

• Ostre starcie Felipe z CR7! Defensor Atletico powinien uważać, bo ma na koncie żółtą kartkę i może przedwcześnie zakończyć to spotkanie! Anthony Taylor "łapie kontakt z bazą"...

• Dobre pytanie

• Po chwili Federico Bernardeschi uderza kąśliwie zza pola karnego! Jana OBlaka przed wyciąganiem piłki z siatki ratuje prawy słupek!

• Atak pozycyjny Juventusu na prawej stornie nabiera rozpędu, gdy Cristiano Ronaldo prostopadłym podaniem uruchomił Danilo. Jego płaskie wstrzelenie w pole karne pada łupem obrony Atletico.

• I ostatnia roszada w Atletico. Thomas Lemar wchodzi za Renana Lodiego.

• Federico Bernardeschi zmienia Aarona Ramseya.

• A teraz sam na bramkę Jana Oblaka pognał CR7! Nagle przed nim pojawiło się 2-3 rywali, a mimo to zdołał ich zgubić jednym zwodem. Jednak strzał zza linii 16. metra był zupełnie nieudany - na wiwat, wysoko nad poprzeczką.

• 5/2 Strzały/strzały celne 10/2

• Diego Simeone dokonuje drugiej zmiany. Angel Correa zastępuje Hectora Herrerę.

• Trójką do kontry wychodziło Atletico. Joao Felix chciał sam zakończyć akcję strzałem, ale został zablokowany.

• Czwarta żółta kartka dla piłkarza Atletico w tym spotkaniu. Tym razem upomniany Hector Herrera za faul na Mattii De Sciglio.

• Alvaro Morata na spalonym.

• Zmiana w ekipie gości. Joao Felix wchodzi w miejsce Vitolo.

• Żółta kartka dla Saula Nigueza za faul, W zapaśniczym stylu powalił Leonardo Bonucciego.

• Odbita piłka spada na klatkę piersiową Saula Nigueza, który uderza z woleja, po koźle w stronę bramki! Czujny Wojciech Szczęsny nie dał się zaskoczyć!

• I korner dla Atletico po interwencji Mattii De Scilio.

• Alvaro Morata w roli lewoskrzydłowego centruje w pole karne, ale do nikogo. Piłkę na prawej stronie dostał jednak Kieran Trippier, który został zablokowany.

• Miękka wrzutka w pole karne do Leonardo Bonucciego, który faulował w walce o górną piłkę. Nie uszło to uwadze Anthony'emu Taylorowi.

• Thomas Partey fauluje Aarona Ramseya ok. 30 metrów od własnej bramki. To raczej nie jest pozycja dla CR7. Chociaż...

• Czas na drugą połowę, którą zaczyna ze środka Atletico! Obie strony przystępują do niej bez zmian personalnych.

• Wracany do Turynu, gdzie kończy się przerwa w spotkaniu 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym Juventus podejmuje Atletico Madryt. Po kapitalnej bramce Paulo Dybali z rzutu wolnego z ostrego kąta, gospodarze prowadzą jedną bramką. Taki wynik zapewnia "Starej Damie" awans z pierwszego miejsca do fazy pucharowej.

• +1' Koniec pierwszej połowy. Po bramce do szatni w wykonaniu Paulo Dybali Juventus prowadzi przed własną publicznością z Atletico Madryt 1:0.

• KAPITALNE uderzenie Argentyńczyka z rzutu wolnego! Uderzył idealnie z rzutu wolnego, z ostrego kąta (między linią boczną pola karnego a końcową) pod poprzeczkę, kompletnie zaskakując Jana Oblaka!

• GOL DLA JUVENTUSU! PAULO DYBALA!!!

• Aut dla gości na wysokości "szesnastki" Juventusu. Gdyby to była Ekstraklasa, to mielibyśmy wyrzut piłki w pole karne. A tu Kieran Trippier zdecydował się na wycofanie.

• Niepotrzebnie zaostrza nam się to spotkanie. Renan Lodi upomniany żółtą kartką za faul.

• Messi! Messi!

- niesie się z sektorów zajmowanych przez kibiców Atletico. Taka tam szyderka

• Blaise Matuidi w roli lewoskrzydłowego przedziera się w pole karne Atletico. Brakowało tylko (albo aż) dokładnego podania przed bramkę do Paulo Dybali.

• Wydaje się, że z Bośniakiem jest wszystko w porządku. "Stara Dama" w komplecie.

• Przerwa w grze. Na murawie leży Miralem Pjanić i konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• "Żółtko" na koncie Rodrigo Bentancura za przewinienie.

• Miralem Pjanić chciał niekonwencjonalnie rozegrać rzut wolny. Nie dość, że zaskoczył rywali, to jeszcze swoich kolegów.

• Żółta kartka dla Mario Hermoso za faul.

• Zablokowany strzał Mattii De Sciglio, choć piłka znalazła się w "szesnastce" Rojiblancos. Thomas Partet bez namysłu wybija na uwolnienie.

• Cristiano Ronaldo goni Ikera Casillasa pod względem ilości rozegranych spotkań w LM

• Bez zagrożenia pod bramką Jana Oblaka.

• Ciepło zrobiło się w polu karnym gości, gdy piłkę dostał CR7. W ostatniej chwili zablokował go Mario Hermoso - korner dla "Starej Damy".

• Wojciech Szczęsny bez trudu łapie piłkę po strzale Saula Nigueza. Ten celował w lewy dolny róg.

• I kolejny atak Atletico daje korner. Renan Lodi centruje, ale obrona Juve nie daje się zaskoczyć.

• Teraz z kontrą lewą flanką pognał Paulo Dybala. W ostatniej chwili zablokował go Felipe. Gdyby nie on, to Aaron Ramsey znalazłby się w sytuacji sam na sam z Janem Oblakiem!

• To powinien być gol dla gości! Z bliskiej odległości, w sobie tylko znany sposó, Saul Niguez posyła piłkę tuż nad poprzeczką!

• Nieudany strzał Cristiano Ronaldo.. Z dużej chmury nawet nie pokropiło.

• Za mocne diagonalne podanie na lewe skrzydło do CR7, ale ten zdołał kopnąć piłkę do kolegi, niszcząc chorągiewkę. Portugalczyk przez moment kulał. Wydaje się jednak, że będzie w stanie kontynuować grę.

• Zupełnie nieudane rozegranie stałego fragmentu gry. Wojciech Szczęsny wznawia grę od bramki.

• Nie szło prawą, to Atletico zaatakowało lewą flanką. Centra Renana Lodiego zablokowana, ale goście mają korner.

• Obrona Juventusu wybija pikę z pola karnego po dośrodkowaniu Kierana Trippiera.

• Vitolo dopada do bezpańskiej piłki na 16. metrze. Piłka po zablokowany strzale wychodzi na rzut rożny.

• Paulo Dybala znowu w roli głównej. Tym razem decyduje się na płaski strzał z pola karnego, ale w sam środek bramki, czym ułatwił zadanie bramkarzowi Atletico.

• Paulo Dybala teraz wrzuca w pole karne. Nie znajduje adresata przed bramką Jana Oblaka.

• Thomas Partey szturmem przedarł się w pole karne Juventusu. W ostatniej chwili został zablokowany.

• W odpowiedzi Renan Lodi podłączył się do akcji ofensywnej Atletico. Piłkę po jego dośrodkowaniu łapie Wojciech Szczęsny.

• Od razu na solową akcję zdecydował się Cristiano Ronaldo. Poradzili sobie z nim goście.

• Gwizdek Anthony'ego Taylora i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie "jedenastki" są już na murawie! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Gospodarze dzisiejszego spotkania są liderem grupy D z 10 punktami na koncie po 4 spotkaniach. Z kolei Atletico jest drugie - do "Starej Damy" traci 3 "oczka".

W pierwszym spotkaniu między tymi zespołami było 2:2.Gole dla Rojiblancos strzelili Savić i Herrera, a dla Juventusu - Cuadrado i Matuidi.

• Przed chwilą zakończyło się spotkanie Lokomotiwu Moskwa z Bayerem Leverkusen. W ekipie ze stolicy Rosji po 90 minut rozegrali Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak, ale nie byli w stanie uchronić kolegów przed porażką 0:2 (gole: Żamaletdinow - samob., Bender).

• Graficzne przedstawienie wyjściowych składów

• Rezerwowi Juventusu: Gianluigi Buffon - Federico Bernardeschi, Juan Cuadrado, Sami Khedira, Merih Demiral, Deniele Rugani, Gonzalo Higuain

Rezerwowi Atletico: Antonio Adan Santiago Arias, Angel Correa, Thomas Lemar, Marcos Llorente, Ivan Saponjić, Joao Felix.

• Witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO ze spotkania Juventus - Atletico Madryt, którego stawką jest pierwsze miejsce w grupie D Ligi Mistrzów. Pierwszy gwizdek sędziego już za 20 minut

BAZA, red

Mecz Juventus Turyn - Atletico Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Juventus Turyn - Atletico Madryt ONLINE. Naprzeciw siebie stają faworyci grupy. Stara Dama może zapewnić sobie wygraną w grupie D, natomiast ekipa Diego Simeone ma szansę przypieczętować awans do fazy pucharowej. W pierwszym starciu tych drużyn padł remis 2:2. Rewanż w Turynie z pewnością będzie równie pasjonujący. Relacja na żywo z meczu Juventus - Atletico live w GOL24.pl!

Mecz Juventus Turyn - Atletico Madryt ONLINE

Rozgrywki grupowe Ligi Mistrzów 2019/20 wchodzą w decydującą fazę. W grupie D nikt już nie odbierze awansu Juventusowi Tury. Po 4 kolejkach mistrzowie Włoch mają 10 punktów i już we wtorek mogą świętować pierwsze miejsce w grupie. Stanie się tak, jeśli wygrają albo zremisują (0:0 lub 1:1).

Atletico z kolei ma na koncie 7 oczek, więc teoretycznie może dać się wyprzedzić Bayerowi Leverkusen lub Lokomotiwowi Moskwa, które zgromadziły po 3 punkty. Szans na to nie będzie, jeśli ekipa z Madrytu wygra. W tej sytuacji ostatnia kolejka decydowałaby już tylko o tym, kto wygra grupę, a kto z pary Lokomotiw - Bayern zajmie 3. miejsce i będzie kontynuował pucharową przygodę w Lidze Europy.

Pierwszy mecz był niezwykle dramatyczny - do 70 minuty Juventus prowadził na wyjeździe 2:0, ale najpierw Wojciecha Szczęsnego pokonał Stefan Savić a w 90.minucie remis dla gospodarzy wywalczył Héctor Herrera.

Liga Mistrzów: Grupa D przed 5. kolejką
  • 1. Juventus Turyn - 10 punktów
  • 2. Atletico Madryt - 7 punktów,
  • 3. Bayer Leverkusen - 3 punkty,
  • 4. Lokomotiw Moskwa - 3 punkty.

Mecz Juventus Turyn - Atletico Madryt TRANSMISJA TV

Mecz w telewizji będą mogli obejrzeć posiadacze specjalnych pakietów Polsatu, gdyż transmisję na żywo znajdziecie na kanale Polsat Sport Premium 3. Początek relacji o godzinie 20.50. Komentować będą Bożydar Iwanow i Piotr Czachowski.

21:00 mecz Juventus Turyn - Atletico Madryt live
Polsat Sport Premium 3

Tekstowa relacja na żywo z meczu Juventus Turyn - Atletico Madryt online w GOL24.pl.