• KONIEC MECZU! Juventus - Genoa CFC 1:1!

• Kiks Cancelo i od bramki grę wznowi Radu.

• Oscar Hiljemark zmienił Daniela Bessa.

• Federico Bernardeschi zmienił Mario Mandżukicia.

• Koray Gunter zmienił Pedro Pereire.

• Dybala został sfaulowany i Juventus ma rzut wolny.

• Paulo Dybala minimalnie chybił! Długa akcja gospodarzy, piłka wycofana na 16 metr, ale uderzenie Argentyńczyka minęło słupek bramki gości!

• Juventus przyśpiesza, a obrona Genoi jest coraz bardziej rozpaczliwa.

• Paulo Dybala zmienił Blaise Matuidi.

• Domenico Criscito ukarany żółtą kartką.

• Ależ to mogła być odpowiedź Juventusu! Cristiano świetnie złożył się do uderzenia głowa, ale minimalnie się pomylił!

• GOOOOOOOOL! Daniel Bessa doprowadził do wyrównania! Gracz Genoi fantastycznie wyskoczył do dośrodkowania i pokonał Szczęsnego!

• Ronaldo sfaulował Pereire.

• Goście mieli szansę na wyprowadzenie kontrataku, ale zbyt mocne dogranie do Piątka i piłkę przejął Benatia.

• Dośrodkowanie w pole karne Genoi, ale nikt nie przeciął tego zagrania i piłka opuściła boisko.

• Douglas Costa zmienił Juana Cuadrado.

• Znów Piątek! Polak najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego, ale jego uderzenie minęło bramkę Szczęsnego!

• Piątek pokazał się z dobrej strony, ale dalej musi szukać sobie miejsca, bo obrońcy Juventusu cały czas wygrywają pojedynki.

• Z dystansu uderzył Piątek, ale górą okazał się Szczęsny!

• Juventus od początku drugiej połowy ruszył do ataku. Podopieczni Allegriego raz po raz atakują gości.

• Zakotłowało się pod bramką gości, ale ostatecznie piłka została wybita na rzut rożny!

• Rozpoczynamy druga połowę!

• Koniec I połowy! Juventus - Genoa 1:0!

• Romulo opanował piłkę przed polem karnym Juventusu, ale fatalnie uderzył i piłka poszybowała wysoko nad bramką Szczęsnego.

• Dalekie zagranie do Ronaldo, ale czujny w bramce Radu uprzedził Portugalczyka.

• Genoa ma spore problemy z przedostaniem się pod pole karne Juventusu.

• Bessa zagrał piłkę ręką i sędzia przerwał grę.

• Z dystansu uderzył Cristiano, ale piłka po rykoszecie minęła prawy słupek bramki Genoi!

• Juventus długo utrzymuje się przy piłce i spokojnie rozgrywa atak pozycyjny.

• Medhi Benatia ukarany żółtą kartką za faul na Krzysztofie Piątku.

• Z dystansu uderzył Cristian Kouame, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Znów było gorąco w polu karnym gości, ale Mario Mandżukić nie zorientował się gdzie jest futbolówka.

• Krzysztof Piątek jest odcięty od grania. Polak ogranicza się do przeszkadzania stoperom gospodarzy w rozgrywaniu piłki.

• Fantastyczna interwencja Radu, który powstrzymał groźne uderzenie Ronaldo! Genoa w opałach.

• Na boisku leży Miralem Pjanic, który doznał groźnego urazu.

• W stratę bramki zamieszany był Krzysztof Piątek, który chciał zablokować dostęp do bramki, a w efekcie utrudnił obronę swojemu bramkarzowi..

• GOOOOOOL! Cristiano Ronaldo wpakował piłkę do bramki po sporym zamieszaniu w polu karnym gości! 1:0 dla gospodarzy!

• Joao Cancelo sfaulował Darko Lazovicia.

• Cristiano wyskoczył do dośrodkowania Cuadrado, ale piłka po jego uderzeniu zatrzymała się na słupku!

• Krzysztof Piątek upadł po starciu z Benatią, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

• Świetna interwencja Radu, który obronił uderzenie Ronaldo!

• Cristian Romero ukarany żółtą kartką.

• Bardzo dobrze w bramce zachował się Radu, który odważnie wyszedł do dośrodkowania.

• Piątek zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, ale jego próba została zablokowana.

• Kiks Kouame, który nie zdołał oddać uderzenia na bramkę Juventusu.

• Cuadrado został złapany na pozycji spalonej.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Zawodnicy wychodzą na murawę!

• Przed Piątkiem jednak niezwykle trudne zadanie, bo jego zespół zagra z aktualnym mistrzem Włoch - Juventusem, który wzmocniony został przyjściem Cristiano Ronaldo. Portugalczyk na początku nie błyszczał, ale z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej. Snajper Genoi mógł już za to mieć małe przetarcie przed pojedynkami z dwójką środkowych obrońców Juventusu - Leonardo Bonuccim i Giorgio Chiellinim. W Lidze Narodów Polska przegrała z Włochami 0:1, jednak selekcjoner Jerzy Brzęczek nie zdecydował się wpuścić go na boisko.

• Dla polskiego kibica mecz Juventus - Genoa będzie szczególnie interesujący. Krzysztof Piątek - lider klasyfikacji strzelców Serie A postara się wzbogacić swoje konto bramkowe przeciwko Juventusowi, gdzie między słupkami stanie Wojciech Szczęsny, a na szpicy zagra Cristiano Ronaldo. Piątek od początku sezonu imponuje formą. W lidze włoskiej strzelił już dziewięć goli. Do tego trafił w przegranym przez reprezentację Polski meczu z Portugalią w ramach Ligi Narodów (2:3). Z pewnością Polak jest najgroźniejszą bronią drużyny z Genui.

• A tak prezentuje się ustawienie drużyny Krzysztofa Piątka:

• Skład Juventusu:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Juventus - Genoa CFC!

red

Juventus Turyn - Genoa ONLINE. Gdzie oglądać mecz w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©EASTNEWS

Liga włoska. Mecz Juventus Turyn - Genoa ONLINE. W sobotni wieczór zaplanowano spotkanie Juventusu Turyn z Genoą. Będzie to pojedynek Krzysztofa Piątka z Cristiano Ronaldo. Gdzie obejrzeć mecz Juventus - Genoa? Transmisja w tv, stream online w internecie.

Juventus - Genoa ONLINE

Dla polskiego kibica mecz Juventus - Genoa będzie szczególnie interesujący. Krzysztof Piątek - lider klasyfikacji strzelców Serie A postara się wzbogacić swoje konto bramkowe przeciwko Juventusowi, gdzie między słupkami stanie Wojciech Szczęsny, a na szpicy zagra Cristiano Ronaldo.
Piątek od początku sezonu imponuje formą. W lidze włoskiej strzelił już dziewięć goli. Do tego trafił w przegranym przez reprezentację Polski meczu z Portugalią w ramach Ligi Narodów (2:3). Z pewnością Polak jest najgroźniejszą bronią drużyny z Genui.

Juventus - Genoa TRANSMISJA TV

Mecz Juventus - Genoa rozpocznie się o godzinie 18. Bezpośrednią transmisję z tego meczu przeprowadzi stacja Eleven Sports 1. Mecz skomentują Mateusz Święcicki i Dominik Guziak. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.