Juventus Turyn - Manchester United ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Ronaldo zacznie strzelać?

Manchester United

2

• Koniec meczu! Juventus - Manchester 1:2!

• GOOOOOOL! Co tam się wydarzyło! Alex Sandro z najbliższej odległości wpakował piłkę do własnej siatki!

• Manchester bardzo słabo spisywał się przez całe spotkanie, ale kapitalne uderzenie Maty odmieniło losy meczu.

• GOOOOOOL! Juan Mata popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego! Fantastyczna bramka Hiszpana!

• Wielki kocioł pod bramką Juventusu! Szczęsny odbił futbolówkę pod nogi Chielliniego, który ostatecznie wybił piłkę!

• Andrea Barzagli zmienił Mattie De Sciglio.

• Alexis Sanchez opuścił plac gry. W jego miejsce pojawił się Marouane Fellaini.

• Juan Mata zmienił Andera Herrere.

• Young zagrał długą piłkę w kierunku Rashforda, ale napastnik gości nie miał szans na przyjęcie piłki.

• Ander Herrera napomniany żółtym kartonikiem.

• Paulo Dybala ukarany żółtą kartką.

• Kontratak Juventusu! Cuadrado dograł do Ronaldo, Portugalczyk oddał piłkę Kolumbijczykowi, który.. z 11 metrów przestrzelił!

• Cuadrado idealnie wystawił piłkę Pjaniciowi, ale Bośniak fatalnie przestrzelił!

• Manchester wydaje się kompletnie stłumiony straconą bramką. Podopieczni Jose Mourinho grają wolno i ospale.

• Marcus Rashford zmienił Jesse Lingarda.

• Dośrodkowanie w pole karne Juventusu, ale Pogba nie sięgnął piłki.

• Fantastyczna interwencja de Gei! Bramkarz United zatrzymał uderzenie Pjanicia!

• GOOOOOOOOL! Cudowna bramka Cristiano Ronaldo! Portugalczyk fantastycznie uderzył z woleja i nie dał szans bramkarzowi United!

• Juan Cuadrado sfaulował Luke'a Show.

• Blaise Matuidi zmienił Samiego Khedire.

• Udana akcja United, ale Bonucci wybił dośrodkowanie na rzut rożny.

• Manchester cały czas odpiera ataki gospodarzy, a Juventus coraz mocniej naciska.

• Alex Sandro z żółtym kartonikiem.

• Na boisku leży Ashley Young.

• Faulowany na własnej połowie był Bentancur.

• Poprzeczka! Kapitalne uderzenie Dybali zatrzymało się na poprzeczce bramki United!

• Dynamicznie w pole karne gospodarzy wbiegł Martial, ale jego uderzenie minęło bramkę United!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy! Bez bramek w Turynie!

• Paul Pogba oddał uderzenie na bramkę Juventusu, ale Szczęsny nie miał problemów ze złapaniem futbolówki.

• Shaw sfaulował Ronaldo i gospodarze będą mieć rzut wolny.

• Dybala zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka znacząco minęła bramkę gości.

• Lindelof zaliczył niepewną interwencje i wybił piłkę na rzut rożny.

• Ronaldo dośrodkował w pole karne, z pierwszej piłki uderzył Khedira, a futbolówka.. zatrzymała się na słupku!

• Ależ zakotłowalo się pod bramką United! Cuadrado wstrzelił piłkę w pole karne, a ta po nogach Maticia zmyliła bramkarza gości, który końcówką palców odbił piłkę!

• Sanchez uderzył z rzutu wolnego prosto w mur.

• Pjanić sfaulował Herrere przed polem karnym Juventusu i Manchester ma rzut wolny.

• To była dobra szansa dla United! Piłka zagrana nad stoperami Juve miała trafić do Sancheza, ale pomocnik Manchesteru nie przyjął piłki!

• Mamy przerwę w grze, bo na murawie leży Alexis Sanchez.

• Manchester miał rzut wolny, ale Smalling faulował w walce o górną piłkę i grę wznowi Szczęsny.

• Świetna interwencja Lindelofa, który wybił piłkę spod nóg Khediry, który znajdował się przed bramką Manchesteru!

• Luke Shaw sfaulował Cuadrado i sędzia odgwizdał przewinienie. Rzut wolny dla Juventusu.

• Mocne uderzenie Ronaldo, ale piłka minęła bramkę Manchesteru!

• Mattia De Sciglio sfaulował Martiala i sędzia musiał przerwać grę.

• Nemanja Matić został ukarany żółtą kartką za faul na Dybali.

• Zakotłowało się pod bramką United, ale Lindelof zaliczył udany wślizg i oddalił zagrożenie.

• Anthony Martial uderzył sprzed pola karnego, ale piłka po rykoszecie straciła impet..

• Manchester mógł wyprowadzić kontratak, ale Lingard fatalnie się zachował i zagrał prosto pod nogi Bonucciego.

• Bardzo dobry początek meczu w wykonaniu gospodarzy, którzy od razu zaczęli atakować bramkę gości.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Portugalski menedżer osiąga z United wyniki dużo poniżej oczekiwań kibiców i amerykańskich właścicieli. Jeśli przegra z Juventusem, a na dokładkę w niedzielę ulegnie w derbach z City, to raczej nic nie uratuje go przed utratą posady. Dotychczas mówiło się o tym, że Mourinho pracę zachował wyłącznie dlatego, iż klub nie chce płacić mu 20 mln funtów odszkodowania za zerwanie kontraktu.

• Juventus w Lidze Mistrzów radzi sobie znakomicie. W trzech meczach zgromadził komplet punktów, a do tego może pochwalić się kapitalnym bilansem bramkowym - 6:0. Z kolei Manchester United uzbierał na razie cztery punkty. Za plecami ekipy Jose Mourinho plasują się Valencia CF z dwoma punktami i Young Boys Berno z jednym. "Czerwone Diabły" mogą pochwalić się za to szczelną defensywą. Do tej pory straciły tylko jednego gola. Dużo więcej problemów mają w ataku, a w starciu z Juve Mourinho nie będzie mógł liczyć na kontuzjowanego Romelu Lukaku.

• Cristiano Ronaldo na pierwszego gola w Serie A czekał do czwartej kolejki. W Lidze Mistrzów do tej pory nie trafił do bramki rywali, a przecież królem strzelców był w sześciu ostatnich edycjach Champions League. Przed dwoma tygodniami na Old Trafford Portugalczyk popisał się asystą, która przesądziła o wygranej Juventusu. W środowej konfrontacji z "Czerwonymi Diabłami" CR7 będzie chciał się wreszcie przełamać.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Juventus Turyn - Manchester United!

krk

©East News

Juventus Turyn - Manchester United ONLINE. W środę w meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Juventus podejmie Manchester United. Przed dwoma tygodniami Turyńczycy zwyciężyli na Old Trafford 1:0. Czy Cristiano Ronaldo i spółka pokonają "Czerwone Diabły" po raz drugi? Relacja NA ŻYWO w GOL24!

©East News

Liga Mistrzów: Juventus Turyn - Manchester United ONLINE

Juventus - Manchester United. Przewidywane składy:

Juventus: Szczęsny - Sandro, Chiellini, Bonucci, Joao Cancelo - Matuidi, Pjanić, Bentancur, Cuadrado - Dybala, Cristiano Ronaldo.

Manchester United: de Gea - Shaw, Lindelof, Smalling, Young - Pogba, Matić, Herrera - Martial, Rashford, Lingard.

Liga Mistrzów. Juventus Turyn - Manchester United: kto wygra mecz?

Juventus - Manchester United TRANSMISJA TV I STREAM ONLINE

Konfrontację Juventusu z United pokażą TVP 1 i Polsat Sport Premium 1. Studio w telewizyjnej Jedynce rozpocznie się o 20:20. Komentuje duet Sławomir Kwiatkowski - Robert Podoliński. Z kolei w Polsacie Spor Premium usłyszymy komentarz Maateusza Borka oraz Artura Wichniarka. W internecie darmowy stream będzie dostępny na sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej. Płatny na ipla.tv. Relacja LIVE w GOL24!

20:50 Juventus - Manchester United TVP1 i Polsat Sport Premium 1