Liga Mistrzów. Juventus - PSG ONLINE. Milik i Szczęsny...

Liga Mistrzów. Juventus - PSG ONLINE. Milik i Szczęsny przeciw gwiazdom. Jest o co grać. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa H
2022-11-02 21:00

Juventus Turyn

1

Paris Saint-Germain

2

• Dziękujemy serdecznie za relację LIVE! Do "usłyszenia" wkrótce!

• Cały mecz w barwach gospodarzy grali reprezentanci Polski, Wojciech Szczęsny i Arkadiusz Milik.

• Piłkarze "Starej Damy" jednak grają dalej. Będą występować w Lidze Europy na wiosnę, dzięki wygranej Benfiki z Maccabi Haifa 6:1. Duże szczęście Juve.

• Koniec! Juventus przegrywa 1:2 z PSG!

• Kolejna z wielu prób graczy Juve. Nie mogą się jednak przedrzeć przez szyki obronne rywali.

• Piłkarze PSG grają na połowie Juve. Długa akcja ze swobodną wymianą podań.

• Kolejna korekta w Juventusie. Schodzi Nicolo Fagioli. Pojawia się Tommaso Barbieri.

• Schodzi Marco Verratti. Pojawia się na boisku Danilo Pereira.

• Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Juan Cuadrado, w jego miejsce Enzo Barrenechea.

• Juve teraz podeszło wyżej. Najgroźniej po akcji Federico Chiesy, ale PSG się uratowało i po akcji.

• Zmiana w drużynie Juve. Schodzi Manuel Locatelli, w jego miejsce Matias Soule.

• Żółtą kartkę ogląda pomocnik PSG, Marco Verratti.

• W polu karnym PSG pada Federico Chiesa. Sędzia jednak niewzruszony. Nie gwiżdże rzutu karnego!

• Rajd Kyliana Mbappe zatrzymany. Piłka wybita w aut i zaczną gracze PSG.

• "Stara Dama" stanęła przed szansą z rzutu wolnego, jednak dogranie w pole karne niecelne.

• Nuno Mendes opuścił murawę. Goście pozostaną chwilę w 10. Zmiennik w tej chwili poza linią boczną.

• Juve strzeliło bramkę. Manuel Locatelli bezbłędny przy dobitce, jednak w górze chorągiewka sędziego. Reprezentant Włoch na pozycji spalonej.

• Nicolo Fagioli ukarany żółtą kartką.

• Sergio Ramos sprytnie wywalczył rzut wolny na Arkadiuszu Miliku. Obrońca PSG zarobił dla swojego zespołu kilkadziesiąt sekund.

• Jest aplauz na stadionie Juve! Wchodzi Federico Chiesa, który na powrót na boisko czekał prawie 12 miesięcy (ostatnie spotkanie 27 listopada 2021 r. przeciwko Atalancie). Wszedł za Fabio Miretti'ego.

• Juve znów spróbowało. Zbyt długie zagranie wzdłuż pola karnego Filipa Kostića i piłka oddana PSG.

• Lionel Messi poszukał uderzenia, ale jego próba niecelna. Kilka metrów od bramki Juve.

• Dalekie zagranie z głębi pola dotarło do wybiegającego Nuno Mendesa i zmiennik dał PSG drugą bramkę w meczu! Kapitana i szybka akcja gości.

• GOL! NUNO MENDES WYPROWADZA PSG NA PROWADZENIE!

• ...schodzi także Juan Bernat. Na murawie pojawia się Nuno Mendes.

• Zmiany w obozie PSG. Schodzi Carlos Soler, w jego miejsce Hugo Eikitike...

• szczesny

• Uderzał z dalszej odległości Sergio Ramos! Wydawało się pozornie niegroźne uderzenie, jednak Wojciech Szczęsny z problemami. Piłkę wybijają obrońcy Juve.

• Ciekawe rozegranie Juve. Długa piłka na Filipa Kostić'a. Ten jednak zgrywa niecelnie w polu karnym.

• Juve przed szansą z szybkiego ataku. Zabrakło jednak decyzji i kontra straciła na tempie.

• "Stara Dama" potrzebuje jakiegoś przyspieszenia w rozegraniu. Trwa mozolnie budowana akcja na połowie PSG.

• Ależ szybki atak PSG. Akcja zakończona strzałem Kyliana Mbappe. Wojciech Szczęsny złapał.

• Wstrzelenie piłki z prawej strony przez Juana Cuadrado. Broni bramkarz i przez chwilę zakotłowało się w polu karnym gości.

• Długa akcja PSG zakończona niecelnym zagraniem Kyliana Mbappe. Francuz zbyt mocno i piłka w posiadaniu Juve.

• Ciekawy pomysł Adrien Rabiot. Dogranie na drugą stronę pola karnego, ale nie dobiegł do piłki Arkadiusz Milik.

• Mogło być groźnie dla PSG. Kylian Mbappe jednak gubi piłkę w polu karnym Juve.

• Piłkarze PSG nie dopuszczają rywali do piłki. Trwa długa wymiana podań. Może się to podobać.

• Juve popracowało w pressingu i Fabio Miretti odzyskał piłkę. Zatrzymany faulem, ale piłka dla gospodarzy.

• W środku pola nieprzepisowo zatrzymany Marco Verratti. Zacznie Paryż.

• Zaczynamy grę!

• Piłkarze i arbiter już na murawie. Zaraz usłyszymy gwizdek rozpoczynający drugą część meczu!

• Statystyki z I połowy:

• Posiadanie piłki - 52% na korzyść PSG,
    • Sytuacje bramkowe? Aż 10 do 3 na korzyść Juve.
  • Już za kilka chwil druga część meczu!

• Koniec pierwszej części meczu! 1:1 w Turynie.

• Arkadiusz Milik ogląda żółtą kartkę. Ostry faul na Renato Sanchesie.

• Dużo walki w środkowym sektorze. Nicolo Fagioli faulowany i Juve stanie przed szansą z rzutu wolnego.

• PSG gra na połowie Juventusu. "Stara Dama" nie może odebrać piłki rywalom.

• Kolejne dogranie w pole karne Juana Cuadrado. Zagranie Kolumbijczyka jednak nie znalazło adresata.

• gol

• Dośrodkowanie w pole karne na Juana Cuadrado. Ten zgrywał głową do wbiegającego w pole bramkowe Leonardo Bonucci i trafił z najbliższej odległości.

• GOL! LEONARDO BONUCCI DAJE JUVE WYRÓWNANIE!

• Ciekawa akcja Juve po obwodzie, ale Adrien Rabiot wyrzucony podaniem. Zaczną goście.

• Juve postraszyło! Arkadiusz Milik wyłożył piłkę do Fabio Miretti'ego, a ten zbyt długo zwlekał ze strzałem i w konsekwencji piłkę na ciało przyjął Marquinhos.

• juve

• Lionel Messi uderzył na bramkę. Z problemami, ale skutecznie broni Wojciech Szczęsny.

• Pierwsza groźna akcja Juve! Uderzał Fabio Miretti, ale obok bramki PSG.

• Ależ petarda Kyliana Mbappe! Kilka centymetrów nad bramką Juve!

• PSG mozolnie i długimi podaniami stara się przejść pod bramkę Wojciecha Szczęsnego.

• Strata Juana Bernata i gospodarze odzyskali futbolówkę.

• Paryżanie długo utrzymują się przy piłce. Gracze Juve zamknięci na własnej połowie.

• Juan Cuadrado faulowany. Carlos Soler przekroczył przepisy i gospodarze staną przed szansą z rzutu wolnego.

• Manuel Locatelli w pole karne. Próbował uderzyć Juan Cuadrado, ale zbyt duży tłok. Trwa napór Juve.

• Za kontuzjowanego Fabiana Ruiza na murawie pojawia się Renato Sanches.

• psg

• Fabian Ruiz siedzi na murawie. Szykuje się zmiana w PSG.

• Przy piłce Juventus, ale z długiej wymiany piłki nic nie wynikło.

• Próba dalekiego zagrania PSG. Juventus musi mieć się na baczności, niewiele brakowało by piłka powędrowała za linię obrony "Starej Damy".

• Filip Kostić ładnie się przepchał na skrzydle i zapoczątkował akcję. Uderzał na końcu Manuel Locatelli, ale minimalnie obok bramki.

• Żółtą kartką ukarany obrońca Juve, Federico Gatti.

• Świetne uderzenie z lewej strony, piłka po strzale jeszcze odbita od słupka i Wojciech Szczęsny musiał wyjąć futbolówkę z siatki.

• GOL! PARYŻANIE WYCHODZĄ NA PROWADZENIE! KYLIAN MBAPPE!

• Arkadiusz Milik stanął przed sytuacją, ale złapany na spalonym. Ciekawa kontra Juve, ale były napastnik Marsylii się pospieszył.

• Gracze PSG teraz dłużej wymieniają piłkę. Juventus czeka na okazję by skontrować rywali.

• Imponujący pressing Juventusu. Piłkarze z Paryża nie są w stanie dłużej zagrać piłką na połowie rywali.

• Ależ uderzenie z daleka! Manuel Locatelli huknął. Piłka odchodziła i w efekcie metr obok słupka.

• Piłkarze PSG dłużej przy piłce. Gra toczy się w okolicach koła środkowego.

• Podanie z lewej strony do Arkadiusza Milika, strzał Polaka ale uderzenie zablokowane. Mogło być groźnie.

• Juventus w posiadaniu. Piłkarze z Paryża nie kwapią się by zaatakować.

• Był pomysł w tej akcji. Adrien Rabiot jednak zbyt mocno z podaniem prostopadłym i od bramki zacznie PSG.

• Zaczęliśmy spotkanie! Rozpoczęli piłkarze PSG

• Zawodnicy na murawie. Wybrzmiał hymn Ligi Mistrzów!

• Już za chwilę piłkarze pojawią się na murawie.

• juve

• Piękny anturaż na Allianz Stadium!

• Juventus musi drżeć u pucharową wiosnę. Ekipa z Izraela, Maccabi Haifa będzie rywalizować ze "Starą Damą" korespondencyjnie. Jeśli Juve wygra z PSG będzie grał w Lidze Europy. Jeśli zapunktują gracze Maccabi, a Juve ulegnie, wówczas drużyna Szczęsnego i Milika zakończy pucharowe zmagania.

• Już za dwadzieścia minut rozpocznie się spotkanie w Turynie. Juve podejmie PSG, a w składzie gospodarzy dwójka Polaków: Wojciech Szczęsny i Arkadiusz Milik. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!

Juventus - PSG LIVE! Szczęsny i Milik przeciw gwiazdom. Jest o co grać

Juventus - PSG LIVE! Szczęsny i Milik przeciw gwiazdom. Jest o co grać ©PAP, EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Liga Mistrzów. Mecz Juventus - PSG ONLINE. Wojciech Szczęsny i Arkadiusz Milik walczą dziś o to, by Juve na wiosnę awansowało chociaż do Ligi Europy. Zadanie nie jest łatwe, bo muszą zapunktować przeciw drużynie gwiazd z Leo Messim na czele. Relacja LIVE od godziny 21:00.

Liga Mistrzów. Mecz Juventus - PSG ONLINE

W normalnych okolicznościach ten mecz decydowałby o wyjściu z pierwszego miejsca. Juventus jest podobnym rozczarowaniem w Lidze Mistrzów co Barcelona. Mimo że na papierze wydawał się kandydatem do awansu z grupy H to w ostatniej kolejce musi walczyć, by w ogóle znaleźć się na trzecim miejscu przed... Maccabi Hajfa. A tylko trzecie miejsce premiuje grą w rozgrywkach pocieszenia, czyli w 1/16 finału Ligi Europy.

Dorobek Juventusu jest wręcz uwłaczający. To trzy punkty zdobyte w pierwszym meczu z Maccabi. Izraelczycy w rewanżu wygrali 2:0, dlatego walka o Ligę Europy pozostaje otwarta. Juventus nie może pozwolić sobie na stratę punktów z PSG. Łatwo jednak powiedzieć: "nie może sobie pozwolić". Przy tylu kontuzjach, tak katastrofalnej grze i przede wszystkim wybitnej formie PSG o korzystny wynik będzie niezwykle trudno.

Dlatego wykazać muszą się obaj Polacy; Szczęsny między słupkami, Milik na szpicy. W weekend nasz snajper nie strzelił Leece, ale Juventus wygrał 1:0.

Co ciekawe, PSG też ma jeszcze o co grać. Z Benfiką Lizbona stoczy bowiem korespondencyjny bój o zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Oba zespoły ugrały dotąd po jedenaście punktów. - Awans był naszym obowiązkiem, pierwsze miejsce pozostaje celem - zapewnia trener Christophe Galtier.

Rozjemcą w Turynie będzie Hiszpan Carlos del Cerro Grande. Z powodu urazów Juventusowi nie pomogą choćby Dusan Vlahović, Paul Pogba czy były skrzydłowy PSG Angel Di Maria.

Przewidywane składy na mecz Juventus - PSG:
Juventus: Szczęsny - Gatti, Bonucci, Alex Sandro - Cuadrado, Miretti, Locatelli, Rabiot, Kostić - Kean, Milik.
PSG: Donnarumma - Ramos, Marquinhos, Mukiele - Hakimi, Vitinha, Verratti, Nuno Mendes - Messi, Mbappé, Sarabia.

Nie zagrają w meczu Juventus - PSG:
Juventus: Danilo, Chiesa, Pogba, De Sciglio, Di Maria, Bremer, Paredes, Iling-Junior, McKennie, Vlahović (?)
PSG: Kimpembe, Navas, Neymar

Ostatnie mecze bezpośrednie:
PSG - Juventus 2:1 (Liga Mistrzów, 06.09.2022)

Mecz Juventus - PSG TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w paśmie otwartym na TVP 1 i w kodowanym Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz na platformach TVP Sport (bezpłatnie) Polsat Box Go i Canal+ Online (płatnie). Dla TVP skomentuje duet Dariusz Szpakowski - Sebastian Mila. W Polsacie usłyszymy Marcina Lepę z Piotrem Czachowskim. Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!