Mecz Juventus - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Juventus - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

3

SSC Napoli

1

• To wszystko na dzisiaj, za uwagę dziękuje Hubert Jan Faron

• Druga połowa tego spotkania to już absolutna dominacja Starej Damy. Szybko strzelona bramka dała im trochę spokoju, do tego czerwona kartka jaką obejrzał Mario Rui jeszcze ułatwiła kontrolę nad spotkaniem. Gol Bonucciego tylko dobił rywala i przypieczętował triumf Juve.

• Koniec meczu! Juve zwycięża w siódmym kolejnym meczu w tym sezonie Serie A!

• Milik próbował uderzenia ze skraju pola karnego, ale strzał ten został zablokowany przez ofiarny wślizg Chielliniego

• Insigne z rzutu wolnego obija mur

• Piłka w siatce, ale gola nie ma, bo Ronaldo złapany na spalonym.

• Kartka dla Sandro

• Cuadrado zmienia bohatera Juve w tym meczu, Mandżukicia.

• Mecz nam prawie umarł. Od gola Bonucciego Napoli próbuje z marnym skutkiem, a Juve się nie śpieszy.

• Ronaldo trąca zagraną z rzutu rożnego piłkę, która spada w kierunku dalszego słupka, gdzie był już Bonucci, który wślizgiem wjechał z futbolówką do bramki!

• GOOOOOOOOOOL!!!! BONUCCI DOBIJA NAPOLI!

• Napoli mimo osłabienia bliskie wyrównania! Milik dostał piłkę i z klepki zagrał w uliczkę do Callejona. Mający mnóstwo miejsca Hiszpan przełożył sobie a lewą nogę i uderzył na bramkę, ale szczęsny skrócił kąt i uratował Juventus przed stratą gola!

• NAPOLI W OSŁABIENIU. RUI WYLATUJE Z BOISKA PO FAULU NA DYBALI

• Uderzenie Mertensa ląduje w rękawicach Szczęsnego. Polak szybko upuścił futbolówkę po tym, jak wbiegł w niego Alex Sandro, ale Brazylijczyk szybko naprawił swój błąd i wybił piłkę

• Kartka dla Hysaja.

• Zieliński płasko do Callejona, ale Alex Sandro pilnował Hiszpana i wybił piłkę nim ten zdołał do niej dojść

• 90% udziału w tej bramce dla Ronaldo, który mając piłkę tuż za polem karnym wypracował sobie trochę przestrzeni i uderzył obijając słupek bramki Ospiny. Na szczęście dla Juve Mandżukić zamykał akcję i bez kłopotów dobił piłkę do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOOL!!! MANDŻUKIĆ PO RAZ DRUGI!

• Insigne w samotnej kontrze, ale jego próba minięcia Chielliniego w pełnym biegu kończy się niepowodzeniem

• Wznawia Stara Dama

• Hit nie zawodzi. Początkowo dominowało Napoli, czego najlepszymi dowodami są słupek Zielińskiego oraz gol Mertensa. Później do głosu doszło Juve i skutecznie zamknęło gości na ich połowie na prawie 20 minut w międzyczasie zdobywając gola wyrównującego. Dlaczego w 29. minucie gospodarze nie wyszli na prowadzenie już chyba na zawsze pozostaje zagadką. Chociaż na koniec pierwszej połowy nacisk Juventusu zelżał, to przy dalszej grze tego typu Stara Dama z pewnością wyjdzie w tym meczu na prowadzenie.

• Przerwa w Turynie

• Dla odmiany szansa dla Napoli. Mario Rui próbował technicznie z linii pola karnego, ale piłka nieznacznie minęła spojenie bramki Szczęsnego

• Uderzenie Cancelo zza pola karnego łapie Ospina. Przy piłce Napoli.

• Koulibally w fizycznym starciu kładzie Ronaldo na murawę i otrzymuje kartkę.

• Dybala zostaje ostro sponiewierany w strefie środkowej przez Zielińskiego. Tym razem bez kartki dla Polaka

• Wreszcie Napoli wyszło z własnej połowy, ale niecelne podanie Hysaja sprowokowało kontrę Juve. Na szczęście dla gości występujący akurat w roli skrzydłowego Chiellini dośrodkował za głęboko i prosto w ręce Ospiny

• Cancelo z kolejną wrzutką na pole karne, ale ta zostaje wybita przez Albiola. Od dobrego kwadransa Napoli praktycznie zamknięte na własnej połowie.

• ALEŻ SYTUACJA! Ronaldo bezpośrednio z rzutu wolnego, ale Ospina fenomenalnie zatrzymał piłkę. Na jego szczęście żaden z trzech graczy Juve na nie zdołał dobić. Strzał oddał po kilku sekundach Chiellini, ale trafił w obrońcę i piłka wyszła w boisko. Napoli wróciło właśnie z bardzo dalekiej podróży.

• Ronaldo na lewym skrzydle zakręcił Hysajem i dośrodkował lewą nogą na pole bramkowe Ospiny, gdzie nabiegał już Mandżukić, który potężną wyrównał wynik spotkania!

• GOOOOOOOOL!!! SUPER MARIO TRAFIA DLA JUVE!

• Rui ostro fauluje Pjanicia i ogląda żółtą kartkę. Na murawie zaczyna robić się nerwowo

• Dybala usiłował ograć Koulibaly'ego na linii pola karnego Napoli, ale bezskutecznie. Argentyńczyk odbił się od rywala jak kauczukowa piłeczka.

• Rajd Cancelo prawą stroną przerywa wślizgiem Mario Riu. Aut dla Starej Damy

• Od kilku minut obserwujemy atak pozycyjny w wykonaniu Juventusu. Po zdobytej bramce Napoli cofnęło się nieco na swoją połowę

• Ronaldo przechwycił wybicie Albiola, lekko podbił sobie piłkę i huknął z szesnastki trafiając jednak prosto w "koszyczek" Ospiny

• Allan sprzątnął piłkę sprzed nosa Dybali, dograł miękko do Callejona, ten natomiast z klepki do Mertensa, który wpakował piłkę do pustej bramki! Zasłużony gol dla przyjezdnych.

• GOOOOOOOL!! MERTENS OTWIERA WYNIK

• I mamy odpowiedź Juve. Ronaldo strzelał z dystansu, ale Ospina poradził sobie z tym strzałem

• Tym razem strzela Insigne, ale Szczęsny łapie bez problemów. Pierwsze minuty meczy zdecydowanie dla Napoli

• Zieliński po swojemu, zza pola karnego, ale trafia tylko w słupek! Przy strzale celnym Szczęsny nie miałby nic do powiedzenia

• Zieliński do Mertensa na wolne pole, ale znowu Cancelo pilnował całej sytuacji.

• Zieliński próbuje dośrodkowania na pole karne z lewego skrzydła, ale Cancelo dobrze blokuje to zagranie

• Od środka Napoli

• W zeszłym sezonie niemal bezpośrednio o scudetto, dzisiaj na początku sezonu o wielki prestiż. Zaraz zaczynamy!

• Ostatni mecz tych zespołów w Turynie miał miejsce w kwietniu, wtedy to goście zwyciężyli 1:0 po golu Kalidou Koulibaly'ego. Jak będzie dzisiaj? Czy Stara Dama będzie równie gościnna co kilka miesięcy temu?

• Jak wspomniałem, czeka nas mecz na absolutnym szczycie. Juventus przewodzi stawce w Serie A po sześciu kolejkach mając komplet punktów. O trzy oczka za nimi plasuje się ekipa Napoli, która swoje jedyne potknięcie zaliczyła w trzeciej kolejce zmagań przeciwko Sampdorii.

• Dzień dobry w sobotę! Ekstraklasa to nie wszystko, więc pora na coś dla fanów Serie A. Wita się z Państwem Hubert Jan Faron, a przed nami mecz na szczycie ligi włoskiej, czyli starcie Juventusu z Napoli!

Tomasz Biliński, red

Juventus - Napoli LIVE! Polacy w roli głównej?
1/4
przejdź do galerii

Juventus - Napoli LIVE! Polacy w roli głównej? ©AFP/East News

Mecz Juventus - Napoli ONLINE. Już w 7. kolejce ligi włoskiej dojdzie do spotkania mistrza z wicemistrzem. Na boisku spodziewanych jest trzech rodaków; w bramce "Starej Damy" ujrzymy Wojciecha Szczęsnego, a w ofensywie gości Piotra Zielińskiego z Arkadiuszem Milikiem, który ostatnio zdobył dwie bramki. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Juventus - Napoli ONLINE

Od środy w Turynie rozgrywane są siatkarskie mistrzostwa świata i w weekend odbędą się potyczki decydujące o medalach, ale na okładkach sportowych gazet nie ma co szukać reprezentantów Włoch. O Polakach nie ma nawet co wspominać. Jeśli już, to są na nich fotografie Krzysztofa Piątka. „Bombera”, który dla Genoi strzela gole od początku sezonu i jest wymieniany w gronie kandydatów do gry w zespole mistrza Włoch.

Przede wszystkim media, nie tylko turyńskie, żyją sobotnim starciem Juventusu z wicemistrzem Italii, Napoli (godz. 18, transmisja w Eleven Sports 2). Zapowiadać zaczęły go jeszcze przed szóstą kolejką, która odbyła się we wtorek i środę. Kolejką udaną dla Arkadiusz Milika, strzelca dwóch goli w spotkaniu z Parmą. Napoli wygrało je 3:0. W tym czasie Juve ograło 2:0 Bolognę z Łukaszem Skorupskim w bramce.

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>

- Musimy zagrać twardo, nieustępliwie i tak jak potrafimy najlepiej. Przegraliśmy z Napoli w poprzednim sezonie i chcemy zadośćuczynić ją kibicom - zapowiedział trener Juventusu Massimiliano Allegri, który podczas konferencji... zdradził część składu na mecz. - Zagrają Leonardo Bonucci, Giorgio Chiellini, Alex Sandro, Miralem Pjanić, Blaise Matuidi i Cristiano Ronaldo. Kto jeszcze? Wojciech Szczęsny.

Bramkarz reprezentacji Polski od początku sezonu rozegrał pięć ligowych meczów i jeden w Lidze Mistrzów. Allegri dał mu odpocząć w ostatnią środę, wystawiając przeciwko Bolognii Mattię Perina. Ten był bezrobotny, więc włoscy dziennikarze nawet nie zastanawiają się, czy kandydat do narodowej drużyny mógłby zastąpić Polaka na dłużej. Ot, tymczasowa zmiana.

- Co prawda Inter rozpoczął kiepsko sezon, ale ma dobry skład. Jednak naszym największym rywalem do scudetto będzie Napoli. Od lat konsekwentnie dąży do czołówki - ocenił w rozmowie ze stacją ESPN Szczęsny, który będzie musiał powstrzymać ofensywę wicelidera (traci do Juve trzy punkty) m.in. z Milikiem i Piotrem Zielińskim. - Doceniam jej jakość, ale większą wiarę i zaufanie mam do swojej defensywy - skomentował.

Liga włoska: Kto wygra mecz Juventus - Napoli?

Przewidywane składy na mecz Juventus - Napoli:

Juventus: Szczesny - Cancelo, Bonucci, Chiellini, Sandro - Pjanic, Can, Matuidi - Bernardeschi, Mandzukic, Ronaldo.
Napoli: Ospina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Rui - Callejon, Allan, Ruiz, Zieliński - Insigne, Milik.

Nie zagrają:

Juventus: Costa, Khedira, De Sciglio, Spinazzola
Napoli: Ghoulam, Meret, Chiriches, Younes

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Juventus - Napoli 0:1 (liga włoska, 22.04.2018)
Napoli - Juventus 0:1 (liga włoska, 01.12.2017)
Napoli - Juventus 3:2 (Puchar Włoch, 05.04.2017)

Mecz Juventus - Napoli TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi Eleven Sports 2. W internecie mecz w IPLA TV. Komentuje duet Piotr Dumanowski – Dominik Guziak. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00.