Kalendarze adwentowe bukmacherów w Polsce – o co chodzi?

Materiał informacyjny Obstawiamy.info
Doskonale wiemy, czym jest kalendarz adwentowy. Każdy jako dzieciak odliczał dni do wigilii Bożego Narodzenia przez otwieranie okienek w swoim kalendarzu i konsumpcji kawałka czekolady. Zastanawiasz się, co do tego mają bukmacherzy w Polsce? Zakłady sportowe stworzyły swój rodzaj kalendarza adwentowego dla „dorosłych” chłopców i dziewczynek. Na czym one polegają i co dają?

Jacy bukmacherzy działają w Polsce?
Na początek krótkie wyjaśnienie, co oznacza określenie bukmacherzy w Polsce. W naszym kraju legalnie mogą działać wyłącznie zakłady sportowe, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Obecnie odpowiednie zezwolenie ma 19 firm. Warto zaznaczyć, że strony Internetowe zagranicznych bukmacherów są w Polsce blokowane. Markami, które działają legalnie to między innymi STS, Fortuna, Betclic, forBET, eWinner czy Totolotek. Tutaj dowiesz się więcej o sytuacji bukmacherów w Polsce. Na portalu Obstawiamy.info znajdziesz codziennie bieżące informacje oraz recenzje z rynku zakładów sportowych.

Promocja zamiast czekoladki, czyli kalendarz adwentowy według bukmacherów w Polsce

Przechodząc już do głównego tematu artykułu. W ostatnich latach, po nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku, przybywa w Polsce legalnych bukmacherów. Jak w każdej branży wiąże się to z walką o klienta. W tym przypadku gracza. Tak każda firma stara się zachęcić przez lepszy produkt, na co składa się funkcjonalność strony, szerokość oferty czy między innymi promocje bukmacherskie.

Kilka podmiotów wpadło na pomysł, aby w grudniu zaproponować swoim klientom kalendarze adwentowe. Zastanawiasz się jak to ma wyglądać w przypadku firm oferujących zakłady sportowe? Każdego dnia dany bukmacher prezentuje inną akcję, która pozwala na uzyskanie pewnych profitów właśnie na swoim koncie bukmacherskim. Najczęściej są to bonusy, czyli środki, które gracz może wykorzystać na dalsze typowanie. Wśród bukmacherów w Polsce kalendarzem adwentowym może pochwalić się eWinner, forBET, LV BET, NobleBet, TotalBet i PZBuk.

Z punktu widzenia marketingu trzeba przyznać, że to bardzo dobrze przemyślana akcja. Naturalnie bukmacherzy zawsze starają się nawiązywać do aktualnych wydarzeń, ale najczęściej są to zdarzenia sportowe. Stąd nie dziwi przygotowanie specjalnych promocji w związku z Wielkim Szlemem czy kolejną serią meczów w Lidze Mistrzów.

W tym wypadku mamy wykorzystanie tradycji adwentowej, którą każdy kojarzy. Jako dzieci odliczaliśmy w ten sposób dni do wigilii Bożego Narodzenia. Niewątpliwie forma z czekoladkami była komercyjnym wykorzystaniem religii. Nie inaczej jest w przypadku bukmacherów w Polsce. Firmy zgodnie stwierdziły „Kto powiedział, że na kalendarz adwentowy zasługują tylko dzieci”.

Oczywiście dorosłych już czekoladki aż tak nie interesują. Poza samymi gratyfikacjami w grze, warto zwrócić uwagę, że kalendarze adwentowe u bukmacherów także są przyjemnie opakowane. Zarówno w kwestii wizualnej, jak i kreatywnych opisów dotyczących każdego dnia. Tutaj także klient dostaje element zaskoczenia, bo nigdy nie wie jak promocja na niego czyha… niczym nigdy nie wiedział jaka forma czekoladki będzie za danym okienkiem.

Obstawiamy.info, czyli recenzje bukmacherów i analizy

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o bukmacherach w Polsce, to portal Obstawiamy.info będzie ku temu odpowiedni. Na tej stronie zespół ekspertów stara się przedstawić wszystkie zawiłości związane z zakładami sportowymi. Tak w witrynie znajdą się recenzje poszczególnych firm, ale także szczegółowe opisy z wytłumaczeniem danych promocji, bonusów czy funkcjonalności.

Zakłady bukmacherskie w Polsce rozwijają się dynamicznie i cały czas można obserwować nowości w tej branży. Jako kibice sportu możemy się natomiast cieszyć, że marki chętnie wspierają nasz krajowy sport przez sponsoring pomagając wielu klubom czy atletom. Jeżeli zdarzyło Ci się oglądać jakieś rozgrywki, w dowolnej dyscyplinie, to duża szansa, że jakiś bukmacher z Polski obił Ci się o oczy.

Poza opisem całego rynku bukmacherskiego w Polsce, Obstawiamy.info to także strona dla graczy. Na portalu znajduje się wiele tekstów tłumaczących na czym polega samo obstawianie. Dodatkowo ukazują się artykuły, gdzie redaktorzy biorą dane zdarzenia sportowe pod analizę i starają się zaproponować swoje przewidywania.

Strona Obstawiamy.info przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich i dotyczy bukmacherów w Polsce. W naszym kraju można typować wyłącznie w podmiotach, które posiadają zezwolenie z Ministerstwa Finansów. Za branie udziału w grach nielegalnych operatorów grozi kara ustalona w ustawie. Należy pamiętać, że zakłady sportowe to hazard, który może prowadzić do uzależnienia. W przypadku chęci odgrywania się za porażki lub pożyczania pieniędzy na obstawianie należy przestać brać udział w grach hazardowych i zwrócić się po pomoc.

Autor: Redakcja Obstawiamy.info

Dodaj ogłoszenie