Kamienna Brody zagrała osłabiona, ale wygrała sparing ze Stalą Kunów

dor
Bramkarz Tomasz Dymanowski w drugiej połowie strzegł bramki Kamiennej w sparingu ze Stalą. Fot. Piotr Stańczak
W meczu kontrolnym czwartoligowa Kamienna Brody wygrała z występującą w klasie okręgowej Stalą Kunów 3:2.

Kamienna Brody - Stal Kunów 3:2 (1:1)
Bramki: Hubert Czerpak 35, 65, Mateusz Gajewski 73 - Marcin Dynarek 20, Adam Witek 80.

Kamienna: Bidziński - Praga, Kardas, Zięba, Kozera - Gajewski, Dziewięcki, Wróbel, Czerpak - Frańczak, Jagieła oraz Dymanowski, Soboń.

Stal: Pietrasik - Ćwiek, Cieślik, Haraźny, Cholewiński - Otręba, Pocheć, Ostrowski, Klauziński - Witek, Dynarek oraz Rynio.

- Zagraliśmy bez kilku podstawowych zawodników. Piotrek Jedlikowski i Kamil Dziadowicz są sprawdzani w KSZO 1929 Ostrowiec, nie było też Kidonia i Świątka. Jak na takie braki mecz oceniam pozytywnie - powiedział Marcin Wróbel, trener Kamiennej.

W Stali zagrał jeden nowy zawodnik - Wojciech Otręba, który po przerwie wznowił treningi.

Materiał oryginalny: Kamienna Brody zagrała osłabiona, ale wygrała sparing ze Stalą Kunów - Echo Dnia Świętokrzyskie