Kamil Grosicki nie zwalnia tempa! Gol i asysta Polaka w meczu z Reims [WIDEO]

Patryk Kipigroch, psz
Kamil Grosicki został bohaterem Rennes
Kamil Grosicki został bohaterem Rennes Paweł Relikowski/Polska Press
Kamil Grosicki znów udowadnia, że nawet jako podstawowy piłkarz w talii Philippe Montaniera spisuje się doskonale.

Po jego asyście klatką piersiową w 44. minucie bramkę na 1:0 dla Stade Rennes zdobył Jeremie Boga.

Reims dość szybko otrząsnęło się z utraty prowadzenia i zaledwie 8 minut później wyrównał Aissa Mandi. Gospodarzom prowadzenie przywrócił w 67. minucie Nicolas De Preville, pomimo czerwonej kartki dla Jaba Kankavy.

Nasz reprezentant uratował punkt dla przyjezdnych w 82. minucie strzelając na 2:2.

Stade de Reims ucieka, ale bardzo powoli strefie spadkowej francuskiej Ligue 1. Klub Grosickiego po tym remisie zajmuje obecnie 7. pozycję i ewentualny remis lub zwycięstwo Saint-Etienne może zepchnąć Stade Rennes z powrotem na 8. miejsce.

Dla Kamila Grosickiego dzisiejsze trafienie było już piątym w obecnym sezonie ligi francuskiej. W 15 rozegranych meczach 27-latek przebywał na murawie jedynie przez 560 minut.