Karol Świderski znów strzela. Potrzebował na to dwóch minut

(kw)
Karol Świderski wciąż jest bardzo skuteczny
Karol Świderski wciąż jest bardzo skuteczny Andrzej Banaś
PAOK Saloniki wygrał w meczu greckiej ekstraklasy 3:0 z Atromitosem Ateny, a jedną z bramek zdobył były piłkarz Jagiellonii Białystok Karol Świderski.

Napastnik młodzieżowej reprezentacji Polski rozpoczął mecz na ławce rezerwowych lidera ligi greckiej i pojawił się na boisku dopiero w 80. minucie, przy wyniku 2:0 dla swojego zespołu. Eksjagiellończyk potrzebował niespełna 120 sekund, by zaliczyć trafienie i ustalić wynik spotkania.

PAOK w 24. ligowych meczach zaliczył 21 zwycięstw i trzy remisy i ma ogromną przewagę nad konkurentami. Polak strzela regularnie, chociaż nie dostaje wielu minut na boisku. Mimo to Świderski strzelił już trzy gole w lidze i dwa w Pucharze Grecji. Przed wyjazdem do do Salonik popularny Świder w barwach Jagi zdobył w rundzie jesiennej ekstraklasy osiem bramek, będąc najlepszym strzelcem białostockiego zespołu.

Taras Romanczuk po meczu Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok: Mogę tylko przeprosić kibiców

Materiał oryginalny: Karol Świderski znów strzela. Potrzebował na to dwóch minut - Kurier Poranny