• Koniec meczu. Santos w finale turnieju.

• Niecelny strzał Dominguesa z Kashiwy z około 30 metrów.

• Arbiter doliczył 4 minuty.

• Za Danilo Aguiar.

• Danilo kontuzjowany.

• W dobrej okazji znalazł się Jorge Wagner z Kashiwy, jego strzał jednak zablokowany.

• Japończycy ambitnie walczą do końca, próbując strzelić kontaktową bramkę.

• W środku boiska faulował Kurisawa.

• Szybka odpowiedź Kashiwy i Kitajima znalazł się w dogodnej okazji, został uprzedzony przez Danilo.

• Poprzeczka. Świetny strzał Ibsona minimalnie niecelny.

• Ładna akcja Kardeca prawą strona i będzie rzut rożny.

• Świetne dośrodkowanie jednak Sawa przestrzelił w 100% okazji.

• Ibson za strzelca bramki Borgesa.

• Ofensywna próba graczy Kashiwy, jednak spalony.

• Kashiwa zagrała pressingiem jednak piłke ma Rafael bramkarz Santosu.

• Piłkarze z Brazylii urozmaicają akcje dużą ilością sztuczek technicznych.

• Stzelał po indywidualnej akcji Sawa.

• Słupek. Znakomity strzał z ostrego kąta napastnika Kashiwy.

• Santos skupia sie juz na kontratakach.

• Rzut wolny dla Kashiwy z około 25 metrów. Strzał zablokowany przez mur.

• Żółta kartka dla Henrique.

• W ataku znowu piłkarze z Kashiwy. Jednak nie udaje im się skonstruować składnej akcji.

• Kitajima znalazł się w idealnej sytuacji, jednak spudłował.

• Piłkarze Kashiwy faulują częściej.

• Strzał piłkarza Kashiwy zablokowany w polu karnym!

• Świetna okazja dla Kashiwy na bramkę kontaktową w ostatniej chwili wyjaśnia Danilo.

• Sawa za Tanakę.

• Fantastycznie, fenomenalnie, świetnie z wolnego Danilo obok muru bramkarz Kashiwy nie drgnął przy tym strzale.

• Danilo goooooooooooooooooooooool!

• Kurisawa fauluje i dostaje żółtą kartkę.

• W tym meczu popisuje sie rozgrywający Santosu Ganso. Równiez Neymar świetnie w defensywie.

• Świetny drybling Ganso w środku pola.

• Masushima zablokował atakującego Borgesa.

• Za Elano wchodzi KArdec.

• Akcja Kashiwy. |Kombinacyjne podania jednak nie ma strzału na bramkę.

• Szybka akcja Japończyków prawą stroną boiska, ale był spalony.

• Akcja Hashimoto prawą stroną, Japończyk jednak zatrzymany.

• Świetna akcja Ganso jednak Borges strzela nad bramką.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową do bramki strzelił Sakai.

• Goooool kontaktowy! Sakai po rzucie rożnym!

• Strzał Ganso lewą nogą, jednak w środek bramki Sugeno.

• Świetna okazja Danilo na trzecią bramkę, broni jednak bramkarz.

• Japończycy próbują uspokoić grę i budują swój atak pozycyjny.

• Znowu akcja Neymara, podanie do Durvala kończy się jego stratą.

• Kashiwa od początku II połowy ruszyła do ataku.

• Zaczynamy II połowę.

• Po pierwszej połowie półfinałowego meczu Klubowych Mistrzostw Świata pomiędzy Santosem i Kashiwą Reysol, zdecydowanie bliżej finału jest Santos. Zapraszamy na relację z drugiej połowy!

• Do przerwy po dwóch wspaniałych uderzeniach i Neymara i Borgesa Santos prowadzi 2:0.

• Sędzia doliczył 1 minutę.

• Zablokowane dośrodkowanie Leandro Dominguesa i rzut rożny dla Kashiwy.

• Wagner z wolnego jednak broni Rafael!

• Japończycy będą mieli bardzo dobrą okazję. Rzut wolny z około 20 metrów.

• Rodrigo wybija piłke po dośrodkowaniu z wolnego Dominguesa.

• Faul Bruno Rodrigo i rzut wolny dla japońskich piłkarzy.

• Atak pozycyjny Kashiwy Reysol zakończony nieudanym dośrodkowanie z prawej strony boiska.

• Zablokowany strzał Wagnera.

• Efektowny drybling Kudo zakończony udaną interwencją golkipera Santosu. Neymar już na boisku.

• Neymar poza boiskiem. F.C Santos gra w dziesięciu.

• Neymar leży na boisku.

• Dobra piłka do napastnika Kashiwy Kudo , ale Rafael okazał się szybszy.

• Żółta kartka dla Leandro Dominguesa.

• Po 30 minutach gry przewaga Santosu nad graczami Kashiwy nie podlega dyskusji.

• Gracze Santosu próbują ataku pozycyjnego

• Akcja Japończyków prawą stroną boiska, ale strzał zablokowany przez obrońców Santosu.

• Brazylijczyk sprzed pola karnego przymierzył nie do obrony!

• Goooooool!!! Kapitalny strzał Borgesa.

• Techniczny strzał Neymara lewą nogą w prawy róg bramki i Sugeno był bez szans.

• Neymar Goool!!!!

• Santos agresywnie na połowie przeciwników.

• Japończycy mają przewage w posiadaniu piłki. Domingues z dystansu jednak w sam środek bramki.

• Ganso zwodem do napastników jednak obrońcy Kashiwy skutecznie.

• Neymar agresywnie kryty przez kilku zawodników Kashiwy.

• Akcja Neymara i napastnik Santosu ponownie faulowany.

• Japończycy próbowali składnej akcji jednak nie było strzału.

• Faul i ze środkowej strefy boiska rozpoczną gracze Kashiwy.

• KAshiwa na połowie Santosu próbuje pressingiem.

• Neymar powstrzymany na środku boiska.

• Arouca zgrywał do napastników jednak piłka wybita z pola karnego Kashiwy.

• Neymar ostro faulowany.

• Widać dużą liczbę kibiców Santosu na trybunach z transparentem Torcida Jovem czyli Młodzi Kibice.

• W sytuacji gdzie był słupek powinien byc rzut karny dla Santosu gdzie było zagranie ręką.

• Neymar faulowany na środku boiska.

• Neymar trafia w słupek po zamieszaniu w polu karnym. Brazylijczyk sprytnie strzelił jednak niecelnie.

• Świetna akcja Brazylijczyków i po strzale Neymara piłka trafia w słupek.

• Kudo próbował dośrodkować. Kashiwa przy piłce.

• Kashiwa przeprowadziła pierwszą akcję jednka obrońcy Santosu przejmują.

• Japończycy wychodzą obronna reką z tej sytuacji.

• Wolny dla Santosu.

• Zaczynamy!

• Zespoły juz na murawie za chwilę początek meczu.

• Santos zdobywał juz klubowe mistrzostwo świata czy wczesniej Puchar Kontynentalny w sezonach 1962 i 1963.

• I zespoły Santosu i Kashiwy wychodzą już na murawę stadionu.

• Na stadionie w Toyocie zasiadł niemal komplet - 45 tysięcy widzów.

• Dla piłkarzy Kashiwy będzie to niezwykłe spotkanie jednak bardziej wyjatkowo podejdzie do tego meczu trener Japończyków Nelsinhio który był wcześniej piłkarzem Santosu.

• - Bycie porównywanym do Messiego napawa mnie dumą i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Jestem bardzo szczęśliwy, że mam okazję zagrać w Klubowych Mistrzostwach Świata i być częścią historii Santosu. To dla mnie zaszczyt - mówił Neymar.

• Gwiazdą dzisiejszego meczu będzie Neymar Gwiazdą dzisiejszego spotkania będzie Neymar ( na zdjęciu na wczorajszym treningu treningu Santosu).

• We wcześniej zakończonym meczu o 5. miejsce meksykańskie Monterrey pokonało tunezyjskie Esperance Sportive 3:2. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego meczu!

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Witamy w relacji z pierwszego spotkania półfinałowego Klubowych Mistrzostw Świata FIFA rozgrywanych w Japonii. O 11.30 czasu polskiego gospodarze, Mistrzowie Japonii Kashiwa Reysol podejmie brazylijski Santos FC.