Kazachstan

0

Czarnogóra

3

• Czarnogóra pokonując Kazachstan utrzymuje się w walce o pierwsze miejsce w tabeli! Teraz z niecierpliwością czekamy na mecz naszej kadry narodowej! Już teraz zapraszam serdecznie na relację LIVE z meczu reprezentacji Polski!

• Koniec meczu! Czarnogóra gromi Kazachstan wynikiem 3:0!

• Jeszcze jedno dośrodkowanie Kazachów, które nie przynosi żadnego efektu.

• Co tu się stało! Islambek Kuak nie trafia z 5 metra! Uderza bardzo wysoko ponad bramką!

• Ależ zamieszanie w polu karnym Kazachstanu! Stefan Mugosa uderza w poprzeczkę!

• Ostatnia zmiana także w Kazachstanie. Yerkenbulan Tungysbaev zmienia Gafrurzhana Suyumbayeva.

• Stefan Mugosa zmienia Fatosa Beciraja i była to ostatnia zmiana w szeregach Czarnogóry.

• Słabe dośrodkowanie w pole karne Czarnogórców, kończy się wybiciem piłki przez Savicia.

• Kazachowie jeszcze próbują bronić swojego honoru. Jak na razie nieskutecznie.

• Serikizhan Muzhikov ukarany żółtą kartką.

• Kapitan reprezentacji Czarnogóry schodzi z boiska. Stefana Joveticia zmienia Elsad Zverotić.

• Uderzenie Muzhikova spokojnie wyłapuje Petković.

• Bardzo zły strzał Joveticia, ląduje w gąszczu trybun.

• Praktycznie identyczna sytuacja jak przy golu na 0:2. Marko Simić wyskakuje najwyżej, uderza na bramkę i zdobywa gola! Na tablicy już jestem 0:3.

• GOOOOOOOOOL! Marko Simić dobija Kazachów!

• Baurzhan Turysbek zmienia Azat Nurgaliev

• Znowu oglądaliśmy ogromne zamieszanie pod bramką Petkovicia i znowu Czarnogórski bramkarz ratuje swoją drużynę.

• A jak padła bramka? Fatos Beciraj wyskakuje najwyżej w polu karnym i pewnym strzałem głową pokonują bramkarza rywali.

• Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy. Marko Ivanić zmienia Nebojse Kosovicia.

• GOOOOOOL! Mimo małego zawahania na początku drugiej połowy to Czarnogóra podwyższa swoje prowadzenie! Fatos Beciraj strzelcem gola!

• Maksat Baizhanov otrzymuje żółtą kartkę.

• Czarnogóra przeżywa teraz mały regres! Ogromne zamieszanie w ich polu karnym mogło skończyć sie golem! Żeby nie Petković, który cudownie broni dzisiaj dostępu do bramki już mielibyśmy remis!

• Bardzo, bardzo słaby strzał Kuata. Piłka wylądowała w okolicach dachu.

• Zaczynamy drugą część meczu!

• Dzięki bramce Vesovicia, reprezentacja Czarnogóry prowadzi do przerwy z Kazachstanem wynikiem 1:0. Prowadzą zasłużenie, ale gospodarze stawiają im poprzeczkę bardzo wysoko. Zapraszam po przerwie!

• Jeszcze szansa dla Kazachstanu, ale znakomicie wyjaśnia sytuację Stefan Savić.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Potężny strzał Stefana Joveticia z rzutu wolnego, ale znakomicie broni Loria!

• Marko Simić ukarany żółtą kartką.

• Gafurzhan Suyumbayev przyspieszył akcje gospodarzy, ale nikt z jego kolegów nie poszedł w jego ślady i Kazachstan traci piłkę.

• Poprzeczka ratuje reprezentację Czarnogóry! Islambek Kuat znakomicie uderzał głową! Ależ było blisko!

• Długo musieli czekać na gola reprezentacja Czarnogóry. Zmasowany atak przyniósł w końcu efekt, a ojcem tego gola zdecydowanie był nowy gracz AS Monaco czyli Stefan Jovetić.

• Stevan Jovetić podaje idealnie do wychodzącego Vesovicia. Czarnogórski gracz wyszedł sam na sam z bramkarzem i mamy 0:1!

• GOOOOOOOOOOOL! Marko Vesović otwiera wynik spotkania!

• Groźne dośrodkowanie Joveticia z rzutu wolnego. Zabrakło niewiele a Savić przeciąłby tor lotu piłki i wpakował ją do siatki!

• Dobry pomysł strzału. Shomko myli się jednak o kilka centymetrów.

• Tomasević uderzał głową na bramkę rywali. Zabrakło niewiele aby otworzyć wyniki tego meczu.

• Azat Nurgaliev ukarany żółtą kartką.

• Petković cudownie broni strzał jednego z zawodników Kazachstanu! Bramkarz gości ratuje swoją drużynę!

• Georgiy Zhukov nie da rady kontynuować gry i już na samym początku meczu mamy zmianę! Na boisku melduję się Maksat Baizhanov.

• Atak po drugiej stronie także kończy się fiaskiem. Martuzayev niecelnie uderza na bramkę.

• Znowu znakomitą sytuacje marnuje Beciraj! Tym razem napastnik gości w ostatniej chwili zostaje zablokowany!

• Fatos Beciraj w ostatniej chwili zostaje zatrzymany przez defensywę Kazachstanu! Było bardzo blisko aby doszedł on do sytuacji sam na sam.

• Pierwszy celny strzał padł autorstwem Stefana Joveticia. Świetnie broni jednak bramkarz gospodarzy.

• Pierwszy rzut rożny dla Kazachów, kończy się niecelnym strzałem Akhmetova.

• Sędzia daje znak i rozpoczynamy!

• Jedyne punkty jakie reprezentacja Kazachstanu zdobyła w tych Eliminacjach miały miejsce na ich stadionie. Astana Arena jest ciężkim terenie na którym gubiły punkty dużo większe drużyny niż Czarnogóra.

• Rezerwowi Czarnogóry: M.Bozović (GK), M.Mijatović (GK), L.Djordjević, S.Haksabanović, M.Ivanić, V.Jovović, E.Klimenta, D.Kojasević, N.Mijusković, S.Mugosa, F.Stojković, E.Zvertović.

• Rezerwowi Kazachstanu: M.Baizhanov (GK), A.Mokin (GK), S.Pokatilov (GK), A.Darabayev, V.Dmirenko, S.Khizhinchenko, A.Marochkin, A.Schetkin, A.Tagybergen, Y. Tunggyshbayev, B.Turysbek, T.Yerlanov.

• Inaczej przedstawia się sytuacja Czarnogóry. Reprezentacja z Bałkanów zajmuję drugą pozycję w tabeli tuż za naszymi plecami. Przepaść punktowa jest jednak duża, a przegrana z Kazachstanem może pogrzebać ich szansę na bezpośredni awans.

• Reprezentacja Kazachstanu już dawno odpadła w walce o awans. Kazachowie zajmują aktualnie ostatnie miejsce w tabeli z dwoma punktami na koncie.

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Za pół godziny rozpoczniemy rywalizację w Polskiej grupie Eliminacji Mistrzostw Świata! Kazachstan na własnym stadionie podejmować będzie Czarnogórę. Relację LIVE z tego meczu poprowadzi Bartłomiej Modzelewski!