Kibice Arki Gdynia nie chcą w klubie rodziny Midaków. Transparenty i okrzyki na meczu z Cracovią

Jacek Czaplewski
Jacek Czaplewski
Transparent na meczu Arka - Cracovia
Transparent na meczu Arka - Cracovia Przemyslaw Swiderski
Kibice Arki Gdynia w czasie piątkowego meczu z Cracovią (0:1) protestowali przeciw właścicielowi pakietu większościowego, czyli rodzinie Midaków: Włodzimierzowi i jego synowi, Dominikowi.

Przez całe spotkanie na ogrodzeniu trybuny "Tory" wisiał wulgarny transparent skierowany do właściciela klubu i obecnego dyrektora sportowego, Antoniego Łukasiewicza. Kibice z "Górki" wielokrotnie skandowali hasła nawołujące klan Midaków do wycofania się z Arki.

Transparent "Midak won z Arki" pojawił się także na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu podczas sobotniego meczu Lech - Raków Częstochowa.

Miasto Gdynia wstrzymało finansowanie Arki

Natomiast w Gdyni zawisł jeszcze transparent skierowany ze słowami otuchy dla Leszka Ojrzyńskiego. W zeszłym tygodniu zmarła żona byłego trenera, Urszula. W poniedziałek odbył się jej pogrzeb. Ojrzyńskiego wsparli nie tylko sympatycy Arki, ale i Korony Kielce. Spotkanie z Górnikiem Zabrze (0:0) poprzedziła minuta ciszy.

EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

O godzinie 15 Korona Kielce rozpoczęła pierwszy w tym roku mecz w ekstraklasie. Jej rywalem jest Górnik Zabrze. Przed spotkaniem wszyscy obecni na stadionie minutą ciszy uczcili pamięć zmarłych ostatnio osób, między innymi - żony byłego trenera Korony Leszka Ojrzyńskiego - Urszuli i działacza piłkarskiego Stanisława Puchały. (dor)

PKO Ekstraklasa. Minuta ciszy przed meczem Korony Kielce z G...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

kup teraz

CENEO.PL

Realme C31 4/64GB Zielony

-

599,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Reprezentacja Polski. Rzecznik PZPN o problemach w kadrze

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

l
leo
9 lutego, 11:30, Gość:

Co dalej Jeśli Panowie M odejdą .

Coś w stylu jakoś to będzie ?

Szkoda Leszka gościu z jajami ale życie nie jest usłane różami .

Prawda gnoj niech odejdzie ,mozna zagrac tez juniorami

G
Gość

Co dalej Jeśli Panowie M odejdą .

Coś w stylu jakoś to będzie ?

Szkoda Leszka gościu z jajami ale życie nie jest usłane różami .

Wróć na gol24.pl Gol 24
Dodaj ogłoszenie