Kibice Górnika Zabrze byli w szoku. Zdjęcia fanów z meczu z Cracovią

Rafał Musioł
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
Zespół Górnika Zabrze w wyjazdowym meczu z Cracovią wspierała bardzo liczna grupa kibiców. Przez 84 minuty mieli powody do zadowolenia, potem nastąpiła katastrofa, która kosztowała zespół Jana Urbana dwa punkty. Zobaczcie zdjęcia fanów zabrzan na stadionie Pasów.

Kibice Górnika Zabrze, którzy pojawili się na meczu w Krakowie, z pewnością nie żałowali. Pierwszy wybuch radości zaliczyli już po minucie gry gdy gola zdobył Jesus Jimenez, a potem z uznaniem obserwowali grę ekipy Jana Urbana.

Do przerwy zabrzanie prowadzili już 2:0, a sektor cieszących się fanów Górnika wyglądał jak wyspa pośród morza wygwizdujących swój zespół sympatyków Cracovii. Ci nie mieli litości dla zawodników Michała Probierza, stanowiących tylko tło dla gości.

W drugiej połowie "Pasy" prezentowały się już znacznie lepiej, ale zabrzanie długo nie dawali sobie zrobić krzywdy i zmierzali po trzy punkty. Marzenia zostały brutalnie przerwane przez Mateja Rodina, który dwukrotnie ośmieszył obrońców i strzałami głową doprowadził do remisu stanowiącego dla Górnika duże rozczarowanie.