Kibice Lecha Poznań na meczu z Piastem Gliwice 1:1. Prawie 800 fanów Kolejorza oglądało remis swoich piłkarzy [ZDJĘCIA]

SZKI
Lech Poznań rozpoczął nowy sezon PKO Ekstraklasy wyjazdowym starciem w Gliwicach. Kolejorz zremisował z Piastem 1:1. Na trybunach pojawiło się prawie 800 fanów Poznańskiej Lokomotywy. Zobacz zdjęcia kibiców z Poznania.Przejdź do kolejnego zdjęcia --->Lucyna Nenow

Mecz na Stadionie Miejskim w Gliwicach oglądało na żywo 4698 widzów, w tym 771 fanów Lecha Poznań. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 6. minucie meczu Jorge Felix. Wyrównał rezerwowy Paweł Tomczyk, który pojawił się na boisku w 80. minucie i 120 sekund później trafił do siatki Piasta.

Kibice Lecha Poznań w Gliwicach. Zobacz zdjęcia:

Kibice Lecha Poznań na meczu z Piastem Gliwice 1:1. Prawie 8...

Sprawdź też:

Wiceprezes Lecha, Piotr Rutkowski, w przededniu inauguracji ekstraklasy (Kolejorz zagra w sobotę o godz. 20 z Piastem w Gliwicach) w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" przedstawił zasady przebudowy drużyny, wyjaśnił dlaczego w tym sezonie nie stawia przed zespołem celów i na jakie wsparcie może liczyć trener Dariusz Żuraw.Czytaj dalej --->

Lech Poznań: Piotr Rutkowski tłumaczy, dlaczego nie stawia w...

Piątkowym meczem Arki Gdynia z Jagiellonią Białystok rozpoczyna się kolejny sezon w PKO BP Ekstraklasie. Piłkarze Lecha Poznań inaugurują rozgrywki w sobotę w Gliwicach, gdzie o godz. 20 zmierzą się z Piastem. W ekstraklasie, która występuje pod nową nazwą (poprzednio Lotto Ekstraklasa) zapowiada się nadzwyczaj ciekawa rywalizacja. W letniej przerwie w klubach doszło do wielu zmian. Zobacz w galerii aktualne zdjęcia wszystkich zespołów oraz składy w jakich będą prezentować się w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 ---->

Startuje PKO BP Ekstraklasa. Skład Lecha i innych drużyn. Zo...