Kibice na meczu Piast Gliwice - Radomiak Radom (1:1) dostali nagrodę

Rafał Musioł
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
Piast Gliwice na pożegnanie rozgrywek 2022/23 zremisował 1:1 z Radomiakiem Radom. Piast zajął piąte miejsce, a jego kibice ostatniego gola w tym sezonie zobaczyli w ostatniej akcji. Zobaczcie zdjęcia kibiców i z meczu Piast Gliwice - Radomiak Radom.

Mecz Piast Gliwice - Radomiak Radom nie miał wielkiej stawki. Oba zespoły wiedziały już na jakich miejscach zakończą sezon, ale piłkarze dostarczyli kibicom emocji.

Gol dla gości padł w ostatniej minucie pierwszej połowy. Karol Angielski popisał się precyzyjnym strzałem, przy którym bramkarz gliwiczan nie miał nic do powiedzenia. Wynik był karą dla Piasta za wykazywaną przez całą tę część gry dużą pasywność.

Po zmianie stron zmienił się też obraz meczu. Zespół Waldemara Fornalika zyskał energię i remis wisiał w powietrzu.

Nagroda za cierpliwość przyszła dopiero po doliczonym formalnie czasie gry. Wtedy Tomas Huk zdobył ostatniego gola Piasta w sezonie 2022/23 dając drużynie remis. Przy okazji Słowak zaliczył drugą bramkę w drugim kolejnym meczu.