Jakub Lisowski
Kibice Pogoni Szczecin na meczu z Jagiellonią Białystok
Kibice Pogoni Szczecin na meczu z Jagiellonią Białystok Andrzej Szkocki/Polska Press
6512 kibiców oglądało sobotnie spotkanie Pogoni Szczecin z Jagiellonią Białystok. - Czuliśmy ich wsparcie i za doping bardzo dziękujemy - zachwalał po meczu Maciej Żurawski, pomocnik szczecińskiej drużyny.

W I połowie kibice urządzili mały pokaz pirotechniki, ale zadymienie stadionu zrobiło się tak duże, że sędzia Paweł Raczkowski na kilka minut musiał przerwać spotkanie. Niestety, ale może to oznaczać karę finansową dla klubu, którą pokryją sami kibice ze swoich funduszy.

Przypominamy, że Pogoń Szczecin wygrała wczorajszy mecz z Jagiellonią Białystok 4:1.

Bramki: Żurawski (24.), Grosicki (40.), Kowalczyk (56.), Zahović (78.) - Cernych (30.)
Pogoń: Stipica - Bartkowski, Triantafyllopoulos, Zech, Mata – Carlos (84. Kucharczyk), Dąbrowski, Żurawski (64. Kozłowski), Kowalczyk (84. Łęgowski), Grosicki (45. Kurzawa) – Zahović (84. Parzyszek).
Jagiellonia: Dziekoński – Puerto ŻCZ (72.), Pazdan (63. Kwiecień), Tiru – Prikryl (63. Struski), Romanczuk, Pospisil, Nalepa (63. Tabiś), Wdowik – Cernych (73. Augustyn), Imaz (79. Żyro).

Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).

Widzów: 6512.

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 4-1.

PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok 4:1....