Kibice stworzyli świetną atmosferę na meczu Górnik Zabrze - Raków Częstochowa. Zobaczcie ich zdjęcia

Rafał Musioł
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Fot Arkadiusz Gola
Świetny mecz zobaczyli kibice na Arenie Zabrze i sami pomogli w tym piłkarzom tworząc świetną atmosferę. Zobaczcie zdjęcia kibiców na meczu Górnik Zabrze - Raków Częstochowa (1:1).

Ponad dziesięć tysięcy kibiców pojawiło się na Arenie Zabrze na meczu Górnika z Rakowem Częstochowa. W nagrodę obejrzeli świetny mecz, który zakończył się remisem 1:1. Doping w Zabrzu niósł piłkarzy przez całe spotkanie, a atmosferę podkreślali później obaj trenerzy.

Na trybunach żywiołowo reagowano na wydarzenia boiskowe, ale atmosfera stan wrzenia osiągnęła w doliczonym czasie drugiej połowy, gdy Górnik zdobył gola, ale arbiter Piotr Lasyk, po analizie VAR, go nie uznał. Spalony, jeśli był, mógł być jednak liczony na centymetry. Głośno było zresztą także tuż przed przerwą, gdy rzut karny dla Rakowa poprzedziły protesty zabrzan, których zdaniem piłka wyszła wcześniej poza linię końcową.

Zobaczcie zdjęcia kibiców na meczu Górnik Zabrze - Raków Częstochowa.