Klasa A, grupa 1. KS Smyków pokonał Victorię Mniów w meczu na szczycie. Padło 5 goli! Zobaczcie galerię zdjęć i wideo z tego spotkania

Bartosz Wartałowicz
KS Smyków pokonał Victorię Mniów 3:2 w meczu 20 kolejki A klasy grupy 1. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

KS Smyków pokonał Victorię Mniów. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu

KS Smyków - Victoria Mniów 3:2 (1:1)
Bramki: Paweł Mendygrał 19, Dominik Gorzelak 48, 72 - Wiktor Szcześniak 40, Konrad Świstowski 88.

W rundzie wiosennej zespół z Mniowa idzie jak burza i niewiele zapowiadało jego porażkę w Miedzierzy. Nie minęła jednak 20 minuta, a do siatki gości trafił Paweł Mendygrał. Victoria odpowiedziała trafieniem Wiktora Szcześniaka w 40 minucie, ale w drugiej połowie KS Smyków zadał dwa uderzenia - dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Dominik Gorzelak. Zespół Piotra Dejworka stać było tylko na trafienie kontaktowe i mecz zakończył się wynikiem 3:2.

• 1. Partyzant Radoszyce 20 55 92-12
  • 2. Astra Piekoszów 20 42 47-25
  • 3. KS Smyków 19 41 50-41
  • 4. Victoria Mniów 20 38 49-25
  • 5. Lechia Strawczyn 20 38 66-45
  • 6. Moravia Anna-Bud II Morawica 20 36 49-34
  • 7. Zryw Łopuszno 19 34 54-51
  • 8. Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 18 28 40-28