Bartosz Wartałowicz
Anna Kucharczyk/KS Smyków
Moravia II Anna-Bud Morawica pokonała 4:1 KS Smyków w 21 kolejce klasy A grupy 1. Zobaczcie zdjęcia z meczu.

Moravia Anna-Bud II Morawica - KS Smyków 4:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Sołtys 22, Karol Lurzyński 52, Wojciech Młynarczyk 60, Mateusz Woźniak 90+3 - Bartłomiej Wysocki 44 samobójcza.

Lepiej w mecz weszli gospodarze, którym w 22 minucie prowadzenie dał Mateusz Sołtys. Goście tuż przed przerwą wyrównali, za sprawą samobójczego trafienia Bartłomieja Wysockiego. Po zmianie stron szybkie dwa gole dla gospodarzy autorstwa Karola Lurzyńskiego i Wojciecha Młynarczyka przesądziły o dalszych losach meczu. Na domiar złego goście musieli grać w osłabieniu, po czerwonej kartce Kacpra Kasińskiego. Zespół Damiana Detki w samej końcówce zdołał dobić KS Smyków, za sprawą trafienia Mateusza Woźniaka w doliczonym czasie gry.

• 1. Partyzant Radoszyce 21 58 99-12
  • 2. Astra Piekoszów 21 45 51-25
  • 3. KS Smyków 20 41 51-45
  • 4. Victoria Mniów 21 39 49-25
  • 5. Lechia Strawczyn 21 39 66-46
  • 6. Moravia Anna-Bud II Morawica 21 39 53-35
  • 7. Zryw Łopuszno 21 33 57-53
  • 8. Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 20 32 43-28