Klasa A. Piast Osiek w niedzielę na własnym boisku zagra z Zorzą Tempo Pacanów

Mariusz Głud, bramkarz  Piasta Osiek.
Mariusz Głud, bramkarz Piasta Osiek. faceboook piast osiek
Lider sandomierskiej klasy A, grupy trzeciej, Piast Osiek stracił punkty w ósmej kolejce, remisując 1:1 z GKS Górno. Mecz rozegrano na boisku w Bodzentynie, gdzie swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa Górno.

Strata punktów nie spowodowała utraty pierwszego miejsca w tabeli. Nadal liderem jest Piast z dorobkiem 17 punktów. Piast w meczu z Górnem od 21 minuty przegrywał 0:1. Wyrównał na początku drugiej połowy Jakub Jazgara. Piast w tym meczu grał w składzie: Mariusz Głud, Przemysław Wieczorek (46 Paweł Figacz), Kamil Niekurzak, Łukasz Malecki, Piotr Mikus, Dawid Wieczorek (46 Mariusz Stępień), Jakub Jazgara, Konrad Cebula, Bartłomiej Ryński, Tomasz Koronkiewicz, Marcin Bąk.

W dziewiątej kolejce, Piast Osiek zagra w niedzielę na własnym boisku z Zorzą Tempo Pacanów. Początek o godzinie 14.