Klasa O Krosno: Ekoball Stal Sanok utrzymał przewagę. Ciekawy mecz w Czeluśnicy

Sebastian Czech
Ekoball Stal wygrała w Ustrzykach Dolnych i utrzymała pozycję lidera
Ekoball Stal wygrała w Ustrzykach Dolnych i utrzymała pozycję lidera Tomasz Sowa
Piłkarze Ekoballu Stali Sanok utrzymali w nerwowej końcówce jednobramkową przewagę w Ustrzykach Dolnych i mogli cieszyć się z kolejnego zwycięstwa w tym sezonie. Wicelider tabeli, Start Rymanów, wysoko wygrał w Jedliczu z tamtejszą Naftą.

Do ciekawego pojedynku doszło w Czeluśnicy, gdzie miejscowi podejmowali Czarnych Jasło. Po remisowej pierwszej połowie, po przerwie lepsi okazali się przyjezdni, rozstrzygając mecz na swoją korzyść. W niedzielę ostatnia seria spotkań w rundzie jesiennej.

WYNIKI:
Ustrzyki Dolne – Ekoball Stal Sanok 1:2 (0:1)
P. Zięba 82 – Wanat 16, Czyrny 65;

Górki – Nienaszów 0:2 (0:0) Słota 55, Kuciński 83; Mrukowa – Dukla 2:1 (2:1) Stachurski 25, Brożyna 35 – Wajs 3;

Jedlicze – Rymanów 0:6 (0:2) Rafał Nikody 11, Gierlasiński 45+3, Majewski 55, Mazurkiewicz 80, Radosław Nikody 83, Macnar 90;

Czeluśnica – Czarni Jasło 0:3 (0:0) M. Krajewski 52, Fryc 70, Niemczyński 79;

OKS Markiewicz Krosno – Targowiska 1:1 (0:0) Borowczyk 61 – Szubrycht 72;

Besko - Jabłonica Polska 5:2 (1:2) dla gospodarzy: M. Szychowski dwie, K. Kielar, D. Zajączkowski, Folta;

Odrzykoń – Bukowsko 0:2 (0:2).