puch
Krzysztof Łokaj
Wyrównany mecz obejrzeli kibice w Nowej Dębie, gdzie punktami podzieliły się drużyny Stali i Pogoni.

Stal Nowa Dęba – Pogoń Leżajsk 1:1 (1:0)

Bramki: Puzio 15 – Bibułek 87.

Stal: Olech - Ciach (Głowacki) Wojciech, Styka, Kotrych, K. Serafin Kamil,Sz. Serafin, Florys (Urbaniak),Gorzelany (Perat) - Wolan (Wilk)Puzio.

Pogoń: Cich - Pietrycha, R. Drożdżal, Bukowski, Gaweł - Baj, Bubiłek, A. Drożdżal, Wawrzaszek – Stefan, Leja,

Sędziowali: Artur Kijak oraz Damian Smoleń i Kamil Kośmider (Stalowa Wola).

Do ostatnich minut wszystko wskazywało na to, że trzy punkty zostaną w Nowej Dębie. O wszystkim jednak przesądziła końcówka, w której Pogoni udało się doprowadzić do wyrównania. Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry piłkę w bramce Stali umieścił kapitan drużyny gości Piotr Bibułek.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Sokół Sokolniki - Sokół Nisko 4:3 (2:1) dla gospodarzy: Surdy 4, Michalski 32, 56 58;

Sokół Kamień - Słowianin Grębów 2:0 (1:0) Rurak 23, Socha 53

Transdźwig Stale - LKS Brzyska Wola 6:0 (2:0) Stąporski, 3, 42-karny, 68, Kabata 51, Szeser 52, 75;

Francesco Jelna - Unia Nowa Sarzyna 0:3 (0:1) Łuczak 21, Gnatek, 72, Grabarz 78;

Bukowa Jastkowice – Olimpia SOLO Pysznica 1:5 (0:1) dla gospoadarzy: Bartnik 60;

LZS Zdziary - Siarka II Tarnobrzeg 5:0 (4:0) Sobiło trzy, Cupak, Wojtas;

Stal Gorzyce - ŁKS Łowisko 1:1 (0:0) Olko 75 – Duma 87.