Klasa okręgowa. Sparta Dwikozy na inaugurację przegrała ze Starem Starachowice 0:1 [ZDJĘCIA]

dor
Sparta Dwikozy od porażki 0:1 ze Starem Starachowice rozpoczęła rundę wiosenną w klasie okręgowej. Fot. Archiwum klubu
Piłkarze Sparty Dwikozy od porażki ze Starem Starachowice 0:1 rozpoczęli rundę wiosenną w klasie okręgowej.

Sparta Dwikozy - Star Starachowice 0:1 (0:1)
Bramka: Emil Gołyski 44.
Sparta: Niedobit - Chamera (75. Rdzanek), Drożdżal, Spyra, Siudak - Kiliański, M. Majewski, Lebida (65. Kułaga), Chorab (65. P. Majewski) - Prarat (60. Rutyna), Koczwara.
Star: Sieczka - Guz (89. Nawrot), Gebura, Mowocień, Niewczas - Stachura (15. Sokół), Kania, Kosztowniak, Wójtowicz - Gołyski, Kidoń.

-Do przerwy mieliśmy mniej z gry, w drugiej połowie przeważaliśmy, ale bramkarz Staru wyprawiał cuda i nie udało się go pokonać - podsumował spotkanie Jerzy Mazur, trener Sparty.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Laureaci Plebiscytu 2018 i ich kobiety - żony, narzeczone, dziewczyny

Świętokrzyskie zawodniczki jak modelki [AKTUALIZACJA]

Najprzystojniejsi sportowcy w świętokrzyskich klubach. Zdjęcia z prywatnych sesji!

Księża z diecezji kieleckiej mistrzami Polski w piłce nożnej! [ZDJĘCIA]

Materiał oryginalny: Klasa okręgowa. Sparta Dwikozy na inaugurację przegrała ze Starem Starachowice 0:1 [ZDJĘCIA] - Echo Dnia Świętokrzyskie